NPC blokujący drzwi do bunkra

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

NPC blokujący drzwi do bunkra

Postprzez Eleventh w 02 Wrz 2017, 14:05

Cześć,

grając w S.T.A.L.K.E.R'a Lost Alpha Developer's Cut w wersji 1.4002 doświadczam problemu, który całkowicie uniemożliwia mi dalszą grę. Mianowice Jeden z NPC ma problem z otwarciem drzwi do bunkra na mapie "Factory". Problem jest o tyle poważny, że blokuje mi całkowicie dostęp do naukowca o ksywce DeeDee. Chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze propozycje rozwiązania tego problemu. Najlepiej by było, aby go wrzucić gdzieś za mapę lub usunąć całkowicie, ponieważ postać nie ma żadnego znaczenia dla fabuły.

Zrzuty ekranu przedstawiające osobnika z problemami oraz sam "problem":
http://imgur.com/a/pRxqM
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Reklamy Google

Re: NPC blokujący drzwi do bunkra

Postprzez Pangia w 02 Wrz 2017, 14:19

Eleventh napisał(a):postać nie ma żadnego znaczenia dla fabuły

Zabij go po prostu i problem z głowy. A jak nie chcesz tego sam zrobić, to napuść na niego jakieś mutanty – jak nie zginie, to przynajmniej się zajmie nimi i ci zejdzie z drogi w międzyczasie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: NPC blokujący drzwi do bunkra

Postprzez Eleventh w 02 Wrz 2017, 14:31

Próbowałem napuścić mutanty, ale nie ma nic w okolicy. Zabicie go sprawa, że naukowcy do mnie strzelają i są niezbyt chętni do współpracy.
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: NPC blokujący drzwi do bunkra

Postprzez Pangia w 02 Wrz 2017, 14:51

Wyjdź i wejdź na mapę.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: NPC blokujący drzwi do bunkra

Postprzez trolololo w 02 Wrz 2017, 14:55

Może "wypadek z wybuchającą beczką"? Albo cicho w nocy z tłumika jak nikt nie patrzy?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: NPC blokujący drzwi do bunkra

Postprzez Eleventh w 02 Wrz 2017, 15:37

Po kilkudziesięciu minutach udało mi się przyprowadzić jednego Snorka by go zabił. Jednak po powrocie na Countryside w celu zbadania tuneli okazuje się, że brama wejściowa, której strzeże wojsko jest zamknięta... Pomimo tego dziękuje wam za pomoc. :)
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości