LA Model Pack

Re: LA Model Pack

Postprzez Pangia w 06 Maj 2014, 19:21

Dziwisz się? Jak nie ma słońca, to r3 nie ma walorów poza bardziej mokrymi powierzchniami i utratą klatek na sekundę. Więc dosyć oczywiste jest, dlaczego na dynamiku nie pada :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: LA Model Pack

Postprzez atikabubu w 06 Maj 2014, 19:37

To wpisz w konsoli jedno z poniższych, może zadziała :suchar:

Kod: Zaznacz wszystko
sv_setweather af_rain
sv_setweather af_thunder
sv_setweather rain
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: LA Model Pack

Postprzez KoweK w 06 Maj 2014, 21:34

utak3r napisał(a):Rozdwojenie jaźni?...

u3, pierwsze 10 minut tak mnie oczarowało, że nie wiedziałem co gadam - chwilowa ekscytacja. Potem zauważyłem, że brakuje rzeczy, o których wór gadał. Jeszcze sobie przypomniałem, że obiecywali zadania poboczne rodem z COP! Chyba nie muszę mówić, że zadania poboczne są na tak samo nędznym poziomie jak w SOC?

utak3r napisał(a):bo jest po pierwsze zwyczajnie lepsze

Tak, wiemy, że wg Ciebie wszystko co uważasz za lepsze jest lepsze, bo tak i ch*j. Nie utakeruj. Jeszcze zaraz wygrzebie stare wypowiedzi dezowora, gdzie jasno i wyraźnie mówił, że r1 ma być dopieszczony na maksa oraz będzie priorytetem przy tworzeniu moda.


utak3r napisał(a):tylko trzeba mieć odwagę to przyznać przed innymi :P :E

Dla mnie nigdy R2/R3 nie będzie lepiej wyglądał, bo to moje osobiste upodobanie - czego pewnie nie zrozumiesz. Powtórzę po raz kolejny, że żadne bajery graficzne nie przywrócą mi wspomnień jak byłem gimbem i oglądałem te genialne trailery i screeny jedynie na Hyperze.

utak3r napisał(a):Deszcze i burze wyglądają IMHO 100x klimatyczniej na r3

Ja rozumiem, że klimatyczny jest R3, ale nie ma on nic wspólnego z klimatem z 2002-2003 kiedy nie wyczekiwałeś na niego jak niektórzy. Nie ma sensu z Tobą na ten temat gadać.

Cromm Cruac napisał(a):Radzę korzystać uważnie. Przelecisz nad restrictorami popychającymi wprzód fabułę/niektóre zadania i potem zaliczysz CTD bo coś ominąłeś.

Wiem, wiem, latam tylko i wyłącznie wtedy gdy wiem, że mogę i póki co nie mam żadnych problemów z fabułą.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KTS.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: LA Model Pack

Postprzez utak3r w 06 Maj 2014, 23:24

No i dobra - jak powiedziałem, kto ma ochotę, niech korzysta z r1 - po to jest. Ale nigdy nie zrozumiem gadania, że ów mistyczny klimat (tak, wiem - nie zrozumiem) to są... pozycje broni w rękach :omatko: to jakiś obłęd. Co to ma wspólnego z klimatem, do diabła...

A już tak całkiem na marginesie... gdy gra się już ustabilizuje mniej więcej, modderzy w try miga zrobią wam te cholerne pozycje broni, statyczną pogodę (rotfl) itd. Po to właśnie powstało LA.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: LA Model Pack

Postprzez KoweK w 06 Maj 2014, 23:55

utak3r napisał(a):Co to ma wspólnego z klimatem, do diabła...

Raczej chodzi o jak najbliższe odzwierciedlenie tego, co było widać na screenach. Klimat to może złe słowo.

utak3r napisał(a):Po to właśnie powstało LA.

W LA rzeczy, o których piszesz miały być od początku i to mnie boli. :P

A statyczna pogoda to raczej ciekawostka... po prostu wór wspominał, że będzie ta opcja do wyboru przy instalacji LA, ta...
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: LA Model Pack

Postprzez caleb59 w 06 Maj 2014, 23:57

A ja pamiętam jeszcze zapewnienia jak tylko @Cromm zaczał grzebać przy pogodzie w LA, że planowano specjalną wersję pogodową tylko dla LA, w tym unikalne r1 i miało to po premierze moda wyjść luzem by ludzie mogli z tej pogody korzystać też wraz z innymi modami! :caleb: Wiec ktoś tu jawnie w ch*jki leci i to na pewno nie jestem ja - potwierdzam to co @Kowek pisze odnośnie r1 - nie wiem dlaczego olaliście ten render na rzecz graficznych pizdryków? Jest jakaś szansa, że coś tam jeszcze poprawicie wizualnie w r1 czy zostanie jak jest?
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: LA Model Pack

Postprzez ZiomB w 06 Maj 2014, 23:58

utak3r napisał(a):modderzy w try miga zrobią wam[...] Po to właśnie powstało LA.

Czyli rozumiem, że Lost Alpha powstało po to, by przywrócić 60% dawnego Stalkera a pozostałe 40% mają zrobić modderzy? :facepalm:
I nie spinam się teraz tylko o te pozycje dłoni, bo ja tak samo jak Kowek zauważyłem przy dłuższym graniu, że brakuje tu paru obiecanych rzeczy. Wiem, że w pierwotnych założeniach Zona miała mieć około 100 stalkerów, LA miało mieć ich koło tego albo więcej, ale na miłość boską po poziomach nie chodzi żaden stalker. :| Toż to już w buildzie 1935 spotkałem wojaka co łaził po polach i rzucał śrubami przed siebie.
A co do pozycji broni, skoro niektórzy już tak się spinają o ich ułożenie to moglibyście zrobić ich dwa sety - vanillia i build style. Przy takich opcjach jak możliwość ustawienia konkretnego interfejsu, nóg lub cienia, albo celownika chyba nie byłoby tak trudne dla tak potężnego zespołu jak Dez0wave zmiana paru wartości w plikach tekstowych? :facepalm:
Już czekam na mody w stylu (jak to ktoś kiedyś pięknie określił) "Have you ever dreamt about playing the old, forgotten Lost Alpha?"
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: LA Model Pack

Postprzez utak3r w 07 Maj 2014, 00:09

W założeniu, drogi panie, to LostAlpha miała jeszcze być w trakcie realizacji... wyszło, jak wyszło, dzięki pewnym osobom.

Kończmy, bo po pierwsze offtop, a po drugie, i tak nie jestem właściwą osobą, która powinna z Wami na te tematy rozmawiać. Ja piszę z punktu widzenia zwykłego usera. Jak chcecie, to piszcie list intencyjny - do wiecie, kogo.

caleb59 napisał(a):nie wiem dlaczego olaliście ten render na rzecz graficznych pizdryków?


Nie wiem, o czym piszesz. Nikt nie "olał" r1. Co więcej, działa najlepiej i najstabilniej ze wszystkich. Specjalnie dla jednego głupiego buga, widocznego tylko w r1, zmienialiśmy cały tryb oświetlenia w SDK i rekompilowaliśmy wszystkie mapy - więc mi tu nie pitol, że olaliśmy r1.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: LA Model Pack

Postprzez zderzack w 08 Maj 2014, 08:49

Uważam, że takie właśnie offtopy w naturalny sposób działają jak błonnik w okrężnicy ciężkiej atmosfery, jaka pojawiła się po wyjściu moda. Ja mam wobec LA delikatnie mówiąc mieszane uczucia, dodatkowo występujące jednocześnie, także reset emocji, który się tu wylewa IMO jest wysoce wskazany.
LA będzie. LA była, jest i będzie.
Awatar użytkownika
zderzack
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 09 Lut 2008, 18:44
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 09:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 19

Re: LA Model Pack

Postprzez Cromm Cruac w 08 Maj 2014, 11:57

caleb59 napisał(a):A ja pamiętam jeszcze zapewnienia jak tylko @Cromm zaczał grzebać przy pogodzie w LA, że planowano specjalną wersję pogodową tylko dla LA, w tym unikalne r1 i miało to po premierze moda wyjść luzem by ludzie mogli z tej pogody korzystać też wraz z innymi modami! :caleb: Wiec ktoś tu jawnie w ch*jki leci i to na pewno nie jestem ja - potwierdzam to co @Kowek pisze odnośnie r1 - nie wiem dlaczego olaliście ten render na rzecz graficznych pizdryków? Jest jakaś szansa, że coś tam jeszcze poprawicie wizualnie w r1 czy zostanie jak jest?

[offtopmodeon]
Najwyraźniej nie rozumiesz angielskiego słowa 'unique'. Pogoda w R1 miała być 'unique' i jest. W R1 jest statyczna oparta na buildach (czyli 'unique for R1') a w R2/R3 jest dynamiczna oparta na AtmosFear. Tak nawiasem mówiąc tej z R1 nie tykałem, bo szef ją zrobił i tykać zabronił :E
Co do wypuszczania luzem: mod wyszedł raptem 2 tygodnie temu i wciąż łatamy dziury a ty już chcesz, żebyśmy rzucili to w piz*u i zajęli się rozkładaniem LA na części. Poza tym AtmosFear dla SoC jest od pół roku dostępny w Autumn Aurora 2 więc trochę sobie w ch*jka jednak lecisz.
[offtopmodeoff]

Jest też tweak do tego: Modern weapon positions for "LA Model Pack"
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: LA Model Pack

Postprzez caleb59 w 08 Maj 2014, 12:12

Nie moja wina, że mieliście wyciek i zjebaliście z premierą... Nie odwracaj kota ogonem, ja niczego nie karzę Wam rzucać w piz*u tylko piszę coście obiecali przed premierą i co miało być, a czego ostatecznie nie ma...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: LA Model Pack

Postprzez utak3r w 08 Maj 2014, 13:02

caleb59 napisał(a):Nie moja wina, że mieliście wyciek


Moja też nie.

caleb59 napisał(a):zjebaliście z premierą


Nie wiem, co zjebaliśmy z premierą...

Skoro nikomu się nie podoba, to może w ogóle to odpuścić?... wszędzie tylko narzekania, że lipa totalna i pomyłka. Skoro tak, to po uj się spinać i czas marnować... trzeba iść dalej.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

PoprzedniaNastępna

Powróć do Modyfikacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość