STALKER Lost Alpha "Rebuild Mod"

STALKER Lost Alpha "Rebuild Mod"

Postprzez Decimus76 w 29 Cze 2015, 20:02

Jest to mod w bardzo wczesnej wersji stworzony przeze mnie, ma on na celu podmienienie prawie wszystkich aspektów w grze, czyli odgłosy przyrody, broni, przeładowania , strzałów, poprawne trzymanie wszystkich broni itp. Zawiera też parę małych modzików, które wypisałem na samym dole. Jak już pisałem, mod jest "w bardzo wczesnej wersji", więc jest tylko pare aspektów, jak na razie, zaznaczone są one na dole znakiem "X".

-Wszystkie pistolety są trzymane pod kąt X
-Wszystkie bronie mają swoje własne, nowe odgłosy strzału i przeładowania - są ze sobą odpowiednio zsynchronizowane X
-Od teraz bronie są trzymane w prawidłowy sposób, wszystkie bronie mają powiększony FOV (pole widzenia), ale tak, żeby nie było błędów z przenikającymi rękoma X
-Bronie mają właściwe nazwy na licencji np. GP37 - G36, PMm - PM itd. X
-Wszystkie odgłosy otoczenia są podmienione na nowe
-Nowy soundtrack na lokacjach
-Da się biegać z ciężkimi broniami typu RPG-7, RG-6, Gauss itp. X
-Większość odgłosów mutantów są nowe
-Zmieniona muzyka w menu - zastąpiona na tą z Cienia Czarnobyla X
-Opcjonalny texture pack "Misery"
-Arsenal Mod
-Nowy wygląd menu
-JEŚLI UDA MI SIĘ TO Dialogi z lektorem Mirosławem Uttą, tak jak w wszystkich częściach Stalkera.

Mod zawiera także pomniejsze mody:
-Dark Weapons
-Seva gloves
-Celowniki z SOC
-Drobne ulepszenia i fixy by xynta
-Muzyka do menu z SOC
-Vechiller v1.1
-Skrypt u handlarzy
-The guiders mod
-Utrudniacz AI

PS. Nie zalecam celować z karabinów bez wbudowanych celowników, ponieważ jest ono lekko mówiąc zepsute. Jest także normalnie, podczas celowania z zamontowanym celownikiem.

LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA MODA:
http://www.mediafire.com/download/jehzm ... ld+Mod.zip
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Reklamy Google

Powróć do Modyfikacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości