LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Re: LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Postprzez MajorDiegtiarov w 01 Cze 2017, 21:05

Czyli można już powiedzieć, że LA DC nie będzie :TM: nie rozumiem tego, co z tego, że tamte animacje z CoPa czy ten dynamiczny hud z łapami jest lepszy LA miało przywrócić STALKERA z buildów nieważne, czy coś wyglądało lepiej, czy gorzej. Na modb w opisie update DC powinno być dodane, że aktualizacja zmienia koncept gry na własną wizje Dezodorantów a sama aktualizacja powinna się nazywać SoC Remake, a nie DC. Brak tego wszystkiego z buildów zmienił klimat gry i już nic nie zostało po klimacie z buildów a klimat z buildów to był jeden z głównych celów LA. Ja grałem nawet w LA przed DC na DX8, żeby klimat był jak najbardziej podobny do buildowego Dezodoranty po prostu spie*doliły DC i całą koncepcje a wystarczyło tylko poprawić to, na co ludzie narzekali, czyli bugi, a-life oraz dodać nowe questy poboczne. Zamiast tego spędzili zapewne większość tego czasu na graficznych wodotryskach, które tu są zbędne Zona w buildach była ponura tutaj przy słonecznej pogodzie wszystko błyszczy się jak psu jajca.

Edit: Tak sobie teraz myślę zapewne EA i Ubisoft widział by potencjał w Dezodorantach. Oni też lubią kłamać i
obiecywać jedno a robią zupełnie coś innego i na dodatek spie*dolonego.

Za ten post MajorDiegtiarov otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59, HitFan.
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Reklamy Google

Re: LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Postprzez caleb59 w 02 Cze 2017, 20:42

Nawet ruskie mają żal o te nowinki z CoP i odsunięcie się od koncepcji stalkera z 2004 roku: https://youtu.be/ipV-D3J10gg?t=7m38s
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Postprzez Cromm Cruac w 02 Cze 2017, 22:00

Drodzy malkontenci,
jeżeli produkt finalny nie spełnia waszych wymagań możecie zwrócić go a otrzymacie pełny zwrot kwoty jaką za niego zapłaciliście. W tym celu należy zalogować się na stronie http://www.we-dont-care.com, wrzucić tam wszystkie pobrane pliki i skasować je z dysku.
Dodatkowo jako rekompensatę za straty moralne oferujemy odszkodowanie w wysokości 10-krotnej czarnorynkowej ceny LA. To aż 0.000.000.000 zimbaweańskich dolarów.

PS. @kalebunio, czyba cię już całkiem rozum opuścił jeśli myślisz, że się będziemy jakimiś ruskimi przejmować :E

PS2: Nie podoba się? Wywalcie to gówno z dysku, ściągnijcie OLRa i przestańcie jojczyć.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Postprzez Darth ReX w 02 Cze 2017, 23:07

Lol imo decyzja o łapkach z COP to jedna z lepszych w tym wydaniu. :u3: Są ładniejsze, łatwiej do nich dodać dodatkowe bronie, bo jest więcej gotowych modeli, mamy dzięki temu system detektorów.
No i nikt nie każe grać w DC, jest też podstawowa wersja.

Poza tym, że DC mi w sumie nie działało przez ostatnie 3 patche (AMD gitara siema), to nie mam wielkich zażaleń. Ogólnie stalker gównem jest, to co się spuszczać nad jakimś niedorobionym modem? I nie, nie denerwujcie się żaden mod tego typu nie będzie bezbłędny.

tl;dr TBW.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Postprzez lehoslav w 03 Cze 2017, 08:29

Nie grałem jeszcze w DC, więc nie wypowiem się co do samej istoty rzeczy.
Ale publiczna krytyka jest naturalną konsekwencją publicznej prezentacji twórczości, a reakcja typu "robiłem to za darmo, więc kij wam w oko" jest dość dziecinna...
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)

Za ten post lehoslav otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 21 Kwi 2023, 08:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Postprzez MajorDiegtiarov w 03 Cze 2017, 11:30

Mnie najbardziej chodzi o to, że robili hype na te DC nowe questy, naprawione bugi itp. nic nie mówili, że odejdą od koncepcji buildów natomiast tu nagle ch*j wam w dupę ci, którzy oczekiwali dawnego STALKERA musimy się przymilić do zwykłych osób, dla których to po prostu kolejny STALKER i dla tych, dla których grafika jest najważniejsza co z tego, że klimat przepadł. Już pomijając animacje i rękawiczki zona wygląda tu po prostu inaczej w buildach nawet w słoneczną pogodę było ponuro tutaj praktycznie cały czas wszystko się świeci jak psu jajca dodatkowo z powodu zaimportowania z tych wszystkich rzeczy na stary silnik SoCa gra chodzi u mnie gorzej niż Wiedźmin 3 na wysokich czy nawet Mass Effect Andromeda na średnich ba nawet Batman Arkham Knight chodził lepiej w premierę niż LA: DC tu nawet na niskich potrafi chrupać. I po co to po to, żeby mięć przyjazną błyszczącą i cukierkową zone „Have you ever dreamt about playing the old, forgotten S.T.A.L.K.E.R. ? We were amazed by GSC-s work when they released the first S.T.A.L.K.E.R. screenshots in 2002. The old design, and atmosphere was stunning and we couldn't believe our eyes.” To było głównym hasłem LA i dalej jest na ich stronie głównej na Moddb odtworzenie tamtego klimatu i tych wszystkich rzeczy robili Hype najpierw na podstawową wersje, która nie była taka zła poza bugami, kiepskim alife i questami przynieś pozamiataj. Potem zrobili hype na DC i co najlepsze pierwsze trailery DC faktycznie wyglądały jak buildy, a potem nagle wyrzucili to wszystko do kosza a osobą czekającym powiedzieli walcie się a idąc popie*doloną logiką Cromma to równie dobrze ktoś może obiecać, że zrobi grę o Obcych a w ostateczności powstanie gra o Muminkach, bo „koncepcja” się zmieniła. Tak jak powiedział lehoslav to, że ktoś robił to za darmo nie oznacza, że nie można krytykować zwłaszcza, jak się okłamywało ludzi, którzy czekali na DC i na LA to, czego teraz mogę życzyć Dezodorantom to tego, żeby ta grupa kłamców się rozpadła i żadne studio robiące gry czy cokolwiek innego nikogo stamtąd nie zatrudnili.

Za ten post MajorDiegtiarov otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Postprzez Cromm Cruac w 03 Cze 2017, 12:35

Lol, najpierw piszesz, że EA i Ubisoft podobało by się nasze podejście a teraz życzysz nam żeby nas nie zatrudnili? Przecież skoro to pierwsze to powinni nas przyjąć z otwartymi ramionami. Ogarnij się chłopie :E

A tak swoją drogą to takie życzenie jako swoista forma zemsty (jedynej na jaką możesz sobie pozwolić) za to, że GRA ci się nie podoba, nie świadczy za dobrze o tobie.

Ja życzę ci wszystkiego dobrego a zwłaszcza, żebyś odnalazł spokój ducha po tym jakże bolesnym rozczarowaniu.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Postprzez MajorDiegtiarov w 03 Cze 2017, 15:11

Po prostu nie lubię jak ktoś kłamie i robi nadzieje, a potem się wypina wiem Cromm że zapewne ty tej decyzji o zmianie "koncepcji" nie podjęłaś dziwi mnie, tylko że bronisz tych, którzy to zrobili mówiąc o koncepcji która była z góry określona i która była głównym celem powstania LA. Co do zemsty to mnie bardzo ciężko jest wkurzyć mimo to Dezodorantom się udało.
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: LA:DC rękawiczki, animacje itd z buildów

Postprzez Keldorn WistBlade w 20 Cze 2017, 11:18

Po co ta debata, najważniejsze żeby był klimat Stalkera i grywalność...

Jedna tekstura nie zmieni mojej niechęci do tej gry :D Długo czekałem i na końcu się zawiodłem dlatego nie mam już żadnych oczekiwań co do tego tworu. Całkowicie spływa po mnie to co robią z tym LA.
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Poprzednia

Powróć do Modyfikacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość