World of Tanks

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: World of Tanks

Postprzez Darth ReX w 17 Kwi 2014, 18:32

Różnice są i to spore, ale na 10 czołgach, które poprawiono. Jak nie masz żadnego, to nie zauważysz nic.
W ogóle po wywaleniu danych aplikacji WOT-a z jego ustawieniami pozbyłem się problemów z animacją. Gra działa teraz o wiele płynniej, niż kiedykolwiek. Dziwne.
I jakie 2 Stugi na IV tierze, skoro Stug III G jest na V tierze i to nie ruszony nawet o jotę stary Stug?
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Reklamy Google

Re: World of Tanks

Postprzez Canthir w 17 Kwi 2014, 18:41

Dobra, zamuliłem z wrażenia xD Miałem na myśli, że po Marderze II jest Marder 38T na IV, po nim jest StuG III B na IV (którego mam z automatu rozwiniętego na 100%) i z niego stary StuG III G, a Hetzer osobno. W sumie taki skok przez dwa czołgi danego tieru do innego wyższego to nie pierwszyzna, ale przy takim ułożeniu przestrzennym byłem nieco wstrząśnięty i zmieszany.
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: World of Tanks

Postprzez Universal w 17 Kwi 2014, 18:57

Darth ReX napisał(a):W ogóle po wywaleniu danych aplikacji WOT-a z jego ustawieniami pozbyłem się problemów z animacją. Gra działa teraz o wiele płynniej, niż kiedykolwiek. Dziwne.

Danych aplikacji, czyli? Nie wiem, które to dokładnie pliki. Jeśli dobrze rozumiem, wszystkie tymczasowe do wywalenia, czy gra do reinstalacji, żeby pozbyć się wszelkiego śmiecia?
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: World of Tanks

Postprzez Pangia w 17 Kwi 2014, 19:06

Taki folder jak „Dane aplikacji” jest w C:/Documents and Settings/[nazwa użytkownika], ale jako ukryty. Może to o to chodzi.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: World of Tanks

Postprzez Darth ReX w 17 Kwi 2014, 19:13

Jak wejdziecie w "uruchom" to wystarczy wpisać %appdata%/wargaming.net i przerzuca nas do programów producenta. Stamtąd wywaliłem folder World of Tanks. Oczywiście, wówczas giną wszystkie ustawienia i trzeba każdą jedną pierdółkę ustawić na nowo.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: World of Tanks

Postprzez DiegtiariowTM w 20 Kwi 2014, 12:10

Siema. Czy mógłby ktoś mi wrzucić plik hangar.pkg na jakiś download najlepiej na wersje 8.10/8.11 byłbym bardzo wdzięczny. Kozak za pomoc.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: World of Tanks

Postprzez Markus Grizzly w 01 Maj 2014, 16:25

Ta nowa aktualizacja jest tragiczna. Nie wiem o co kaman, ale zaraz po wprowadzeniu tego patcha wszyscy mieli takie ścięcia gry, że chwilami to było zabawne. Chyba 2 dni później weszła jakaś 12 megabajtowa poprawka i przez kilka bitew było okay, ale potem to samo. Nie wiem w czym problem, tymbardziej że innych zdaje się ten problem niedotyczyć. Jest naprawde słabo, bo każda bitwa kończy się tym, że budzę się po laggu gdzieś w szczerym polu, czołg zniszczony - nie wiem przez kogo, iloma strzałami, skąd...
Awatar użytkownika
Markus Grizzly
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 04 Lut 2008, 13:01
Ostatnio był: 27 Kwi 2019, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 15

Re: World of Tanks

Postprzez jalkavaki w 01 Maj 2014, 18:06

U mnie wszystko działa ok . Ale zauważyłem, że po ostatnim paczu najbardziej dupa boli właścicieli kalkulatorów.

Wysłane z mojego HTC Desire S przy użyciu Tapatalka
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: World of Tanks

Postprzez Piłat w 01 Maj 2014, 18:20

Prawda jest taka, że twórcy WoT srają w gacie przed nieuchronnie nadchodzącą otwartą Betą wojsk lądowych w War Thunder, więc na szybkiego wymyślają "magiczne cudeńka i usprawnienia", (które tak naprawdę mają przypominać WT), które mają zatrzymać jak największą rzeszę graczy przy sobie. Ale im nie wychodzi... Prawda jest taka, że kiedy dojdzie już do momentu wyjścia otwartej Bety, to przy WoT zostaną już tylko prawdziwi fanatycy i klany, które wpakowały w to gówno zbyt dużo kasy, aby z tego rezygnować. Ja rzuciłem WoT'a już ponad rok temu i jestem zadowolony z tej decyzji. WT miażdży konkurenta pod każdym względem, a tryby "realistyczne" i "historyczne" wynoszą tą grę na zupełnie inny - o kilka klas wyższy poziom niż w przypadku arkadowego i kompletnie pozbawionego realizmu WoT'a. Stąd te aktualizacje z dupy, które zamiast poprawić grę - tylko ją rozducają.
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: World of Tanks

Postprzez atikabubu w 01 Maj 2014, 18:54

No, rzucą się i jak pie*dolną w kąt to tylko drzazgi polecą. :caleb:

http://ftr.wot-news.com/2014/04/30/worl ... nd-forces/
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: World of Tanks

Postprzez AlianPl w 01 Maj 2014, 19:08

Jestem beta testerem WT ground units i zostawie to tutaj.
Image

Hehehe... a tak serio dla wielkich fanow World of prototypes, mam dobra nowine, WG zacznie sie wami interesować,
a tak bo ich monopol na czołgi mmo się skończy, kiedy? Nie wiem, ale wiem na bank, że bedzie wam lepiej.
Awatar użytkownika
AlianPl
Stalker

Posty: 67
Dołączenie: 07 Wrz 2009, 18:02
Ostatnio był: 22 Lis 2014, 18:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 7

Re: World of Tanks

Postprzez jalkavaki w 01 Maj 2014, 21:46

Piłat, dorosły człowiek jesteś a takie głupoty gadasz.
Garstka hejterów WoTa napaliła się WT:GF jak Trynkiewicz w Smyku. Piszą co to nie będzie jak tylko GF wyjdzie. Oj jak ludzie tam beda grali, jaki realizm, cuda na kiju itp. Ale na razie tylko piszą. Jakiekolwiek zarzuty pod adresem GF tłumaczą tekstem: "to przecież wersja beta. Ale jak wyjdzie to zobaczycie".
Prawda jest taka, że w WoTa na ta chwilę naparza milyjon(?) osób a w WT ile?
Spróbowałem zagrać w te osławione GF. I jestem na nie. A powodów jest tyle ilu ludzi gra w to.
WoT nie jest idealny, prawda. Cieszę się, że powstaje GF, bo dzieki temu twórcy WoTa ulepszają swoje dzieło co tylko na dobre użytkownikom wychodzi. Nie rozumiem jednak postawy ludzi piejących z zachwytu nad produkcją Gandżi i jednocześnie wylewających taczki pomyj na grę ze stajni WG. Podoba Wam sie jedno? Drugiego nie lubicie? Super. Ale innych obchodzi to tyle co zeszłoroczny śnieg. A tak na prawdę sami się tylko wzajemnie nakręcacie na coś co jeszcze nie zostało do końca zrobione i porównujecie do gry w którą teraz tylko na serwerze europejskim pogina prawie 200k ludzi.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości