Nagonka na gry komputerowe

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Nagonka na gry komputerowe

Postprzez KOSHI w 16 Paź 2016, 16:40

Powinni sapera z Windowsa wycofać bo jest zbyt stresujący. Po ostatniej nietrafionej bombie w końcówce na Expert mode miałem ochotę kogoś zamordować...

GRY NISZOM PSYCHIKĘ!

:u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3: :u3:
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Nagonka na gry komputerowe

Postprzez grzegorzgrzegorz w 27 Paź 2016, 14:26

heheh aż mi się przypomina nagonka krążąca pocztą pantoflową na początku lat 90tych kiedy to rodzice zakazywali nam giercowania na takich machinach jak c64 czy atari. W szkołach psychologiczne pogadanki że wypaczają psychikę, że człowiek jest agresywny, że skupia się tylko na grach...jakoś żyję już 34 lata i normalny nie jestem to jak widać cały czas mielą taki temat. Ja wiem dlaczego to jest robione, czekają aż przyjdą producenci gier i się dogadają czyli kasa za zluzowanie. Jak ktoś jest wygięty to będzie się zatracał w gierkach a na to szkoda czasu. Z wiekiem równocześnie coraz mniej kręcą człowieka gry, raczej obraca się w tych samych od lat
grzegorzgrzegorz
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 06 Wrz 2016, 11:48
Ostatnio był: 10 Lis 2016, 15:28
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość