Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez paintball_0 w 12 Cze 2014, 15:08

Ostatnio trafił mi się Samsung Galaxy Young, czyli popularne s5360. I szukam gier na ten stary już srajfon. Bo czemu nie, pograłbym w jakie kulki siedząc na desce albo w autobusie. ;) Nie wiecie czasem czy istnieje na androidzie odpowiednik Heroes 3 albo innych Commandos? Nie mam bladego pojęcia o grach mobilnych, tytuły na google play nic mi nie mówią, opisy są nudne. Z tego co przeczytałem w temacie tylko Jewels Star wygląda mi na porządny tytuł, który ruszy na andku 2.3.6.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Reklamy Google

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Wiewi0r w 12 Cze 2014, 15:24

Wrzucę jeszcze tu. Skoro Kowek tu wrzuca, to mnie też wolno. :caleb:

Darmowe kody do Deus Ex: The Fall na Jabłuszkowe Urzędzenia (iPhone, iPad, iPod touch)
http://uk.ign.com/prime/promo/deus-ex-free
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Kudkudak w 31 Lip 2015, 10:21

Mnie ostatnio urzekła nowa wersja Out There, a mianowicie Omega Edition, która była wcześniej dostępna na kompach i dość niedawno zaktualizowali oryginalną grę na urządzeniach mobilnych. Out There opowiada o kolesiu, który budzi się z kriostazy i odkrywa, że bardzo zboczył z kursu do domu. No i my musimy przetrwać, dbając o paliwo, tlen i statek.

Gra polega na odbywanie podróży między gwiazdami, gdzie zdobywamy zasoby np. żelazo, złoto na planetach skalnych lub paliwo na planetach gazowych. Po pewnym czasie będziemy mogli wymienić statek na lepszy, nauczyć się nowych technologii i ulepszać nasz okręt. Na każdej gwieździe spotka nas losowe zdarzenie w postaci notki z dziennika naszego bohatera i od nas często zależeć będzie, co zrobimy np. podczas odkrycia dryfującego wraku jakiegoś statku. Z naszym wyborem będą się wiązać konsekwencje, a o przegraną tu łatwo :E

O ile stara edycja Out There bardzo mi się podobała i przegrywałem wiele razy, ale zawsze wracałem, to ta to czyste piękno :E Wszystkie grafiki przedstawiające planety zostały zaktualizowane, mapa gwiezdna także wygląda bardzo fajnie, nawet intro zrobiono na nowo w postaci krótkiej scenki. Muzyka jest świetna, może po za motywem głównym, który średnio przypadł mi do gustu i wolę ten z poprzedniej wersji.

Image

Image
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Herezja.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Poldzer w 31 Lip 2015, 17:46

Ja na mojej xperii U mam Fruit ninja i Minion Rush. Takie gry akurat na chwile pograć.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez CONAN w 31 Lip 2015, 21:12

Tap Titans zabijamy potworki, pokonujemy bossa i przechodzimy do kolejej lokacji. Podnosimy lvl, ulepszamy skille, kupujemy nowych pomocników, oczywiście jest tryb multi. Myślę że na zabicie czasu całkiem spoko, sam grywałem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamehivecorp.taptitans&hl=pl

Image
"Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego
chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś,
za co chciałbyś umrzeć"
Tupac Amaru Shakur
Image
Awatar użytkownika
CONAN
Weteran

Posty: 639
Dołączenie: 13 Lip 2011, 16:29
Ostatnio był: 01 Wrz 2021, 15:38
Miejscowość: Amsterdam
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 101

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez atikabubu w 31 Lip 2015, 21:18

Dylogia Troll Quest.
Coś dla fanów McPixela, czyli kliknij tu i ówdzie :tm: żeby rozwiązać absurdalną sytuację w jeszcze głupszy sposób.

https://play.google.com/store/apps/deta ... estunlucky
https://play.google.com/store/apps/deta ... .tfqsports
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Wiewi0r w 02 Gru 2016, 11:26

Łopata sezonu, ale przede mną jeszcze sześć godzin wykładów, polecicie coś do pogrania?
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Universal w 02 Gru 2016, 14:46

Atomas. Proste, łączysz atomy w większe atomy (pojedynczo lub łańcuchami), ale cholernie wciąga. Gdyby nie dotyk [*] i telefon [*] to był łupał nadal.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez mCq w 02 Gru 2016, 16:44

Rayman Classic był wczoraj dostępny za darmo na telefony i z tego co widzę to dalej jest https://play.google.com/store/apps/deta ... nniversary
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Wiewi0r w 05 Gru 2016, 00:19

Mam Raymana, ale sterowanie jest strasznie pływające - nie wiem, czy tak było w oryginale, czy to wina portu. :P

Jak ktoś coś, to polecam Wayward Souls - całkiem fajny porcedurowo losowany rogalik (dobra muzyka!), jak dotąd dotarłem do połowy paska życia pierwszego bossa...
A jak ktoś ma znajomych :suchar: - Carcassone w wersji mobilnej. Nawet przecena była na CyberMonday, czy jak się gunwo nazywa.
Uniwersalna gra na androida - emulator GBA.^^

Obczaim Unisławie, jeszcze 5 dni kursów przede mną w tym miesiącu...

P.S. Nie polecam Puzzle Questa 2 - chciałem obczaić z sentymentu dla jedynki na komputrze: inna stylówka, dostępna gra to w istocie tylko wersja demo z reklamami, a po kupieniu kampanii dla klasy (lub wszystkich naraz) ponoć reklamy dalej są.

PS2 - Galaxy on Fire - pamiętam jeszcze z czasów któregoś Sony Ericssona... Wersja HD, za darmo, najbliższe grom cztery-F, czyli kosmiczne letadło. Zobaczymy, jak tylko się zdecyduję na tę prawie 1 gigową gierę. :)
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość