Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Kpuc w 22 Gru 2013, 15:20

Wiem o jakich kontrolerach mówisz, myślałem nad zakupem tego ale strasznie to drogie i trzeba sprowadzać chyba że masz coś ciekawego na oku co możesz polecić ?
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Reklamy Google

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Szpagin w 22 Gru 2013, 16:25

:arrowu: Myślałem o takim czymś:
http://dx.com/p/ipega-pg-9025-multimedi ... ack-256612
Cena nie jest wysoka, a dostawę mają darmową.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Kpuc w 22 Gru 2013, 20:36

Wygląda przyzwoicie i jest nie drogie teraz kurs $ amerykańskiego to coś 3zł Jednak jak widzę jak to koślawię działa http://www.youtube.com/watch?v=esJ9XfJr6ds (albo może ci ludzie tak grają) to się wstrzymam, jak kupisz to napisz coś o tym, jedno co widzę na dzień dobry to czerwona dioda waląca po oczach.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez impulse_101 w 28 Gru 2013, 19:28

The Bard's Tale
To jest port z PC, nie wiem jakim cudem ale tytuł umkną mi uwadze w wersji PC a grając na komórce okazał się mega fajna pozycja. Raz ze sterowanie na dotykowym ekranie idealnie się wpasowało w ta grę to sama fabula jest humorystycznie przedstawiona i zapewnia niezła zabawę. Jak dla mnie jeden z najlepszych rpg dostępnych na andka.
Obecna cena 3zl wiec nawet nie ma co się zastanawiać :E
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Kudkudak w 14 Mar 2014, 22:10

Image

Gra na pewno nie dla wszystkich. Nie chodzi o poziom trudności, bo jako takiego w zasadzie tu nie ma, chociaż można sobie ustawić na jeden spośród tradycyjnej trójcy. Waking Mars po prostu może Was zanudzić na śmierć, powolną i bolesną, urozmaiconą w wiele cierpień. Ale... jeśli ktoś lubi gry pozwalające eksplorować, poznawać, badać, to mogę to polecić. Sam bawię się w to drugi dzień i jestem zachwycony - bardzo dobra płynność, muzyka trochę w stylu tego co zaserwowali nam twórcy Naught 2 no i ładna dla oka grafika. Jaskinie, które poznajemy, nie są może jakieś ogromne, ale interakcja z marsjańskim życiem dała mi na razie sporo frajdy :D To pewnie dlatego, że lubię takie gry. Jednym słowem: fani szybkich akcji przyprawiających o zawroty głowy i oczopląsy będą srogo zawiedzeni, ale jeśli potrzebujecie trochę relaksu, gorąco polecam.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Kapitan Pompa w 16 Mar 2014, 16:19

Można pobrać sobie ze sklepu FPse (emulator PSX na Andka),zgrać bądź pobrać obrazy gier z neta i grać.Oczywiście bardzo przydaje się tu Pad.Ja osobiście pogrywam sobie na tablecie w Crash Bandicoot 3, CTR , Spyro 3 i inne fajne tytuły na PSX.Wiem,że można grać na konsoli, ale jakoś mi się nie chce. :P
"Tempus est pecuniam"
Awatar użytkownika
Kapitan Pompa
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 07 Mar 2014, 18:58
Ostatnio był: 07 Cze 2015, 02:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 5

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez ZiomB w 16 Mar 2014, 18:44

Ingress - Coraz popularniejsza gra która wymaga od nas wychodzenia na dwór. :P
Jest ona sprzężona z systemem GPS, tworząc wirtualną mapę po której (rzecz jasna) się poruszamy i zbieramy punkty które przeznaczamy na przejmowanie portali. Portal w rzeczywistości stanowi jakiś obiekt (budynek, rzeźba, itd.) wyróżniający się na tle wszystkiego. Jest to gra sieciowa, możemy spotkać kogoś innego grającego który może nam przejąć nasz portal albo my jego. :)
To tak w wielkim skrócie, po bardziej szczegółowy opis gry odsyłam do Wikipedii.
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez szm w 16 Mar 2014, 20:42

Promocja je. Jeśli ktoś z Was posiada gejfona, gejpoda, gejpada, to do 19.03 można ściągnąć za darmo z App Store pełną wersję (port, pewno z jakiejś konsoli stacjonarnej) Crazy Taxi. Nie wiem jak ma się rzecz z Google Play.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez KoweK w 10 Kwi 2014, 18:56

The Walking Dead: Season One za darmo na Androida.

https://play.google.com/store/apps/deta ... ingdead100
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szpagin.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez utak3r w 11 Kwi 2014, 14:28

W co ja grywam?

2048
Jest multum klonów tej gry. Przeleciałem kilka z nich, aż osiadłem na dobre przy tym.
Świetna łamigłówka :E

Image



Gier "diamentowych" jest w cholerę... przeleciałem całkiem sporo gier tego typu, szukając, co jest w stanie zastąpić Bejeweled. I... znalazłem :E
Jewels Star, która w pełni zastępuje wspomnianego staruszka. Ma ciekawe tryby ryzgrywek (łącznie oczywiście z trybem classic), wnosi kilka nowości. Muzyczka - co prawda nie jest napisana, niestety, przez Skavena, ale jest przyjemna. Polecam!

Image



No i na koniec... coś dla posiadaczy mocnych sprzętów:

Kilka miesięcy temu zainstalowałem sobie testowo grę CSR Racing. Instalka ogromna (ok. 250MB).
Wygląda ładnie. Sam wyścig polega na... jak najlepszym przerzucaniu biegów. Wyścigi na dystansie ćwierć mili i pół mili.
5 tierów aut, do kolejnego tieru można przejść po pokonaniu szefa bandy aktualnego tieru. W każdym tierze sporo aut do kupienia. Auta oczywiście tuningujemy - zarówno mechanicznie, jak i wygląd (specjalna rejestracja, kolor lakieru i naklejki).

W zasadzie, teoretycznie, gra nudna... jednak jest cholerstwo tak grywalne, że musiałem dojść do samego końca rozgrywek single player, aż do pokonania ostatniego bossa.
Po drodzie (zdaje się w trzecim tierze) pojawia się opcja gry multiplayer. Jako, że nigdy mnie takie rzeczy nie interesowały, nie sprawdzałem. Aż skończyłem cały single i w zasadzie nie było co robić w grze - spróbowałem multiplayer. Damn, to był błąd ;)

Multiplayer rozgrywany jest na zasadzie sezonów. Każdy sezon trwa około miesiąca (4 tygodnie w zasadzie). Gracze z top 3% otrzymują najlepsze nagrody (unikalny samochód i kasę), top 6% trochę gorsze itd. Wciąga niemiłosiernie diabelstwo - rozgrywam właśnie chyba z piąty sezon, który jutro się kończy... (czywiście jestem w top 3%).

Słowem - gra niby prosta i bez sensu, ale... cholernie grywalna i wciągająca. Grafika jest śliczna. Niestety, jest wymagająca co do sprzętu (co można wyczytać z opinii, ilu osobom nie działa). Jeśli wam to pójdzie - polecam :)

Image Image Image
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Kudkudak w 13 Maj 2014, 17:12

Hit dla fanów klasyki rpg... https://play.google.com/store/apps/deta ... tion&hl=pl ...Baldurs Gate na Andki. Osobiście sam tego jeszcze nie pobierałem, ale za niedługi czas, po wyżyciu się w kilku strzelczankach, mam zamiar spróbować zagrać w tą grę - zawsze się zabierałem i nigdy jakoś nie mogłem. Jeśli spodoba mi się komputerowy Baldur, na pewno się w to zaopatrzę.. jak na razie stoi niezmiennie za 28 zł. Na gejfony też pewnie jest, ale nie chce mi się nawet sprawdzać :caleb:
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Gry na urządzenia mobilne (Android, iOS itp)

Postprzez Wiewi0r w 13 Maj 2014, 18:41

W temacie RPG: Knights of Pen & Paper
https://play.google.com/store/apps/details?id=br.com.beholdstudios.knightspp&hl=pl

Gra w formie sesji prowadzonej przez MG, w czasie gry poszukiwanie pod stołem szczęśliwej kości... Grałem w starą wersję, teraz pora na poprawioną fabułę w edycji +1.
Fajna lekka i przyjemna. :D
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości