ArmA

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: ArmA 3

Postprzez Plaargath w 26 Lut 2015, 23:28

Ja się noszę z zamiarem kupna A3. Na razie się wstrzymuję, boć trza pilnie kodzić. W planie miałem kogoś tu dopytać o wrażenia.
Iwaszka, jak jest w porównaniu z A2?
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Reklamy Google

Re: ArmA 3

Postprzez Iwaszka w 26 Lut 2015, 23:36

Grałem w A3 jak na razie tylko 60h - większość na własnych scenariuszach w edytorze.
Graficznie postęp duży i przyjemny.
Wreszcie jest fizyka i gra nie jest "kartonowa" i sztywna.
Chciałem pograć kilka dni temu w A2 to już mi się nie chciało cofać tak się przyzwyczaiłem do smaczków z A3.
Naprawdę duży skok do przodu - system dobierania ekwipunku wreszcie porządny, customizacja na wysokim poziomie.
Każdy element co ma na sobie mój typ ze screena możesz dobrać sam w wygodnym menu :)
Polecam!
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: ArmA 3

Postprzez Plaargath w 26 Lut 2015, 23:59

Brzmi super. A jak jest z menu wydawania komend i wysyłania komunikatów? Dalej jest odgórnie podane i szlus, czy da się jakoś customizować?
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: ArmA 3

Postprzez Iwaszka w 27 Lut 2015, 00:00

To akurat wygląda jak w A2 - przynajmniej te funkcje z których ja korzystam są takie same ;)
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: ArmA 3

Postprzez Plaargath w 27 Lut 2015, 00:57

Dzięki wielkie. Jak się w końcu zaopatrzę, to się pewnikiem odezwę w sprawie coopa.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: ArmA

Postprzez quanticox w 01 Mar 2015, 23:57

Należy dodać, że gra wymaga mocnego proca. U mnie na phenomie max 30 fps bez różnicy czy dam na max czy na min detale.
Dwa, klimat army 2 jakoś bardziej mi się podoba w sumie głównie ze względu na lokalizację.
W a3 ilość uzbrojenia to również lekki żart. Poczekam aż uzbieram na jakiegoś proca i5 to może dam jej drugą szansę...
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 05 Lip 2023, 23:41
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30

Re: ArmA

Postprzez Iwaszka w 02 Mar 2015, 13:47

quanticox napisał(a):W a3 ilość uzbrojenia to również lekki żart. Poczekam aż uzbieram na jakiegoś proca i5 to może dam jej drugą szansę...

Przecież całe uzbrojenie i mapy z A2 są już dostępne w A3 jako mody i wyglądają i działają o niebo lepiej.

A2 to przeżytek - i mówię to jako fan serii.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: ArmA

Postprzez Plaargath w 02 Kwi 2015, 15:50

O psiakrew, ale się ześliniłem. Teraz to już nie mam żadnych wątpliwości.

EDIT:
Nie wytrzymałem. Co prawda nie zgaram w to w kwietniu raczej, ale nie strzymałem i zamówiłem dzisiaj.
@Iwaszka, tych contentów, o których mówiłeś, szukać na armaholic czy gdzie indziej? Jakiś czas temu straciłem orientację, co gdzie i jak w świecie ArmA.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.

Za ten post Plaargath otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Iwaszka.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: ArmA

Postprzez Junx w 02 Kwi 2015, 16:02

Tak, szukaj na armaholic bądź na steam.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super

Za ten post Junx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Plaargath.
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: ArmA

Postprzez Michu w 15 Kwi 2015, 20:54

Ktoś zainteresowany grą w ArmA 2 i szuka teamu? Mój znajomy obecnie szuka i rekrutuje także pozwolę sobie lekko zareklamować! Polecam chopaków.

:

M.C.S.C
Military Combat Simulation Community
http://forum.arma-mcsc.pl/
 
1. Kim jesteśmy ?
Jesteśmy grupą miłośników ArmA II zrzeszającą w swoich szeregach osoby w różnym wieku o różnych zainteresowaniach, ale łączy nas jedno- pasja.
Symulacja pola bitwy jest naszą pasją i sprawia nam ogromną przyjemność, dlatego też założyliśmy tę społeczność. Wśród nas są zarówno cywile, jak i żołnierze w służbie czynnej, zarówno osoby dysponujące rozległą wiedzą z zakresu wojskowości i wykorzystujące ją podczas gry, jak i osoby, które chcę tylko czerpać przyjemność z gry w dobrym towarzystwie.
Wywodzimy się z różnych środowisk, niektórzy z nas należeli do innych grup lub społeczności grających w gry z serii ArmA, niektórzy są zupełnymi nowicjuszami. Mimo, że czasami się nie zgadzamy to jednak wspólne rozgrywki są elementem łączącym nas wszystkich. Na polu bitwy nie ma miejsca na animozje wewnątrz pododdziału- są tylko towarzysze broni oraz wrogowie i tej zasady się trzymamy.
 
2. Jaki jest nasz cel ?
Naszym celem jest zapewnianie naszym graczom rozgrywek na wysokim poziomie realizmu. Chcemy jak najwierniej oddać realia pola bitwy współczesnych lub przeszłych konfliktów. Oczywiście przy zachowaniu kultury osobistej i przyjemności płynącej z gry. Nikt nie chciałby przez kilka godzin siedzieć w bazie i zastanawiać się gdzie wyślą go w następnym patrolu, dlatego staramy się każdemu zapewnić dawkę emocji i przyjemności po którą przychodzi na rozgrywki. Dajemy graczom możliwość stanięcia do walki jako piloci myśliwców, dowódcy pojazdów opancerzonych lub żołnierze jednostek powietrzno-desantowych. Przy okazji staramy się zapewnić graczom dostęp do wielu informacji dodatkowych, jak choćby dane techniczne i opisy różnego rodzaju broni ręcznej publikowane na naszym forum przez osoby, które z bronią mają kontakt w rzeczywistości, a nie tylko w wirtualnych konfliktach. Jeśli jesteś pasjonatem Army, współpracy i ogólnie pojętej wojskowości nie czekaj, dołącz już dziś.
 
3. Dlaczego to robimy ?
Jak już wspominaliśmy, naszym głównym celem jest zapewnienie rozgrywek o wysokim poziomie realizmu oraz przyjemności płynącej z gry. Robimy to dlatego, że sami jesteśmy graczami. Ponadto uważamy, że pomimo trendu odchodzenia w wielu społecznościach od wspierania ArmA II, jest ona dalej bardziej grywalna od 3 części tejże serii. Przy całym swoim potencjale, na dzień dzisiejszy ArmA 3 wciąż nie zapewnia takich możliwości jak ArmA II wzbogacona naszą paczką addonów. Ponadto zdecydowaliśmy się założyć tę społeczność ze względu na wspomniany wcześniej trend odchodzenia od wspierania ArmA II w wielu społecznościach.
 
4. Jak dołączyć ?
Nic prostszego. Jeśli masz co najmniej 16 lat i jesteś zainteresowany dołączeniem do nas musisz tylko wypełnić odpowiedni formularz. Wszystkie szczegóły znajdziesz w dziale „Rekrutacja” na forum.

forum.arma-mcsc.pl


A tutaj ich promo: https://www.youtube.com/watch?v=fyovHMRkFo4

:kotek:
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: ArmA

Postprzez Kenzelek w 15 Sty 2016, 00:43

https://forums.bistudio.com/topic/18577 ... velopment/

S.T.A.L.K.E.R. dla Army 3, będzie po rusku i nie wiadomo czy przetłumaczą na angielski, ale i tak wrzucam. Rozwija się szybko i wygląda 10/10 <3
Jest alpha, czyli WarZone, ale tylko dla ruskich, jak ktoś zna język związku radzieckiego, to może spróbować się dostać :#
Kenzelek
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 24 Mar 2012, 19:48
Ostatnio był: 31 Mar 2020, 14:49
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 20

Re: ArmA

Postprzez Gertgar w 15 Maj 2016, 12:39

Witam,

mały odkop ale kto pyta nie błądzi a zważywszy na trwającą wyprz na steamie pytanie jak najbardziej aktualne, mianowicie: Czy są jakieś chętne osoby do gry w Armę 3 Exile na Mapie Namalsk (klimaty stalkera, budynki wprost wyciągnięte z Cienia Czarnobyla, radacja itd) ?
'Poza tym uważam, że Kartagina powinna być zburzona, a S.T.A.L.K.E.R. 2 wydany!'
Awatar użytkownika
Gertgar
Stalker

Posty: 123
Dołączenie: 31 Mar 2013, 20:36
Ostatnio był: 30 Gru 2021, 23:19
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość