Euro Truck Simulator

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez Wave w 08 Sie 2014, 10:45

http://blog.scssoft.com/

Widzieli nowe DLC? Jeżeli będzie zawierać tego typu jak przedstawione trzy "ficzery", nie wróżę szczęścia jego sprzedaży. Kogo obchodzi przeglądanie naczep czy oglądanie malunków ciężarówek? Moderom się przyda, jednak i tak nie jest to zbyt warty pieniędzy narzędź. Pstrykacz do fotek wypada już lepiej na tle poprzednich funkcji, jednak powinni go porządnie rozbudować jak już chcą bulić pieniądze. A co do ciśnienia. Czy tylko ja zauważyłem, że Mercedes Actros ma dłuższy proces ubywania ciśnienia przy częstym hamowaniu niż np. Scania?

Może jest to poza tematem tej gry, jednak powstaje na jej podstawie. Czekacie na American Truck Simulator? Ja bardzo. Może w końcu doczekamy się porządnego następcy 18 WoS.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez Pangia w 08 Sie 2014, 11:38

Haulin' był OK, jeśli nie szukało się takiego stricte symulatora, przynajmniej ja spędziłem przy nim sporo godzin. Tylko zaczynał się nudzić, jak po 1 dniu w grze na konto przybywało ci samoistnie parę milionów dolców i nie miałeś już na co tego wydawać :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez Wave w 08 Sie 2014, 11:43

Mnie tyle przychodziło jak miałem już dużo kierowców, a przedtem długa droga była. Grałem na najwyższym poziomie trudności. Właśnie bolączką ETS2 jest to, że jak zbierzesz przynajmniej dziesięć pojazdów... pojawia się ten właśnie problem. Powinni wprowadzić bardziej rozbudowane zarządzanie firmą i ekonomię, bo teraz to jest za proste aż. Kupujesz ciężarówkę, obsadzasz kierowcą i tyle roboty.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez Dżuz w 08 Sie 2014, 17:52

Wave napisał(a):Widzieli nowe DLC? Jeżeli będzie zawierać tego typu jak przedstawione trzy "ficzery", nie wróżę szczęścia jego sprzedaży.


No prze'eż mają być nowe ładunki i stosowne doń malowania naszych fur, a nie tylko przeglądarki naczep i ciągników :caleb: Tak że ja jestem w pewnym stopniu ukontentowany, bo bardziej czekałem na jakieś nowe rzeczy do przewiezienia niż pierdyliard nowych miast, które i tak wszystkie wyglądają tak samo. Chociaż bardziej bym się ucieszył z jakichś ładunków ponadgabarytowych, ale zawsze lepsze to niż nic :P A przeglądarki pominę głębokim milczeniem... Zmiany w menedżerze fotografii? Okej, chociaż ja i tak mało z tego korzystam :caleb:

Wave napisał(a):Czekacie na American Truck Simulator?


Ja średnio. Hamerykańskie osiemnastokołowce są tak szpetne, że aż puchną oczy :caleb: Wielkie i niezdarne niczym wielkie spasłe krowy, z których robią wielkie, tłuste hamburgery dla wielkich i niezdarnych hamburgerożerców :suchar: Gdzie im tam do gracji ciężarówek w europejskim stylu... :P Tak że niespecjalnie wyczekuję tego moda, z tego jakże prostego, żeby nie powiedzieć trywialnego, powodu. Dużo bardziej interesuje mnie następca "Bus Drivera", który kiedyś tam był zapowiedziany, a o którym wieści ani widu ani słychu :/
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 02 Maj 2023, 08:36
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez GTR w 08 Sie 2014, 18:41

Powiedzta co to dodaje te DLC, bo siedzę na gównofonie i mi blog SCS się nie ładuje :E

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez Ropasiak w 08 Sie 2014, 22:34

Wave napisał(a):http://blog.scssoft.com/

Widzieli nowe DLC? Jeżeli będzie zawierać tego typu jak przedstawione trzy "ficzery", nie wróżę szczęścia jego sprzedaży. Kogo obchodzi przeglądanie naczep czy oglądanie malunków ciężarówek? Moderom się przyda, jednak i tak nie jest to zbyt warty pieniędzy narzędź. Pstrykacz do fotek wypada już lepiej na tle poprzednich funkcji, jednak powinni go porządnie rozbudować jak już chcą bulić pieniądze. A co do ciśnienia. Czy tylko ja zauważyłem, że Mercedes Actros ma dłuższy proces ubywania ciśnienia przy częstym hamowaniu niż np. Scania?

Może jest to poza tematem tej gry, jednak powstaje na jej podstawie. Czekacie na American Truck Simulator? Ja bardzo. Może w końcu doczekamy się porządnego następcy 18 WoS.



Co to za bzdury? Przeglądarka naczep/ciężarówek będzie darmowa w paczu. Jedyne za co trza zabulić w dlc - malowania i nowe ładunki. Reszta bydzie darmowa. A tymczasem wracam do tłumaczenia zmian w paczu 1.11, bo blog czeka.

P.S. we wszystkich ciężarówek tak samo ubywa powietrze. Zdolność trzymania powietrza zależy od stanu podwozia.
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez zdzicho w 09 Sie 2014, 11:53

Co ty wiesz o ciężarówkach człowieku. Kiedy miałem 14 lat mój znajomy kierował TIRem, jechał przez Toruń, no i wiadomo, chciał kupić piernik toruński, lecz piekarz zamiast goździków dodał gwoździki, i jeden piernik upadł mu pod koło gdy jadł(tak czasem się zdaża), i poszła mu dętka i potem miał problem, rozumiesz.

Za ten post zdzicho otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wheeljack, szm, Soviet, The Witcher, Dżuz.
Awatar użytkownika
zdzicho
Modder

Posty: 567
Dołączenie: 19 Cze 2009, 20:02
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 20:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 500

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez djcycu w 02 Wrz 2014, 13:30

No ja mam kurna nadzieję że w tym DLC ze Skandynawią dodadzą jakieś tandemy do naczepy albo dwie naczepy do ciągnięcia (bo o solówce nie marzę nawet). Fakt faktem takie kraje będą nowością dla waniliowej wersji ale jeśli je wprowadzają to niech i o to zadbają.

PS: Czemu do jasnej cholery SCS nie wstawiło nigdy do żadnej serii Scanii T? Jeśli dbają o kwestie prawne to skrypta strzelić że nie wolno zwykłej naczepy tym ciągnąć tylko cysternę i wywrotkę i voila.

A co do ciebie Dżuz to walić stylistykę europejskich aut :P Jakby ci przyszło żyć w MANie a potem w wypaśnym Kenworciku to byś zmienił zdanie :E
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez Papa Mobile w 02 Wrz 2014, 17:03

polecam trucksim map fajny mod dodaje m.in. Afrykę
„Et aux horions, l’on verra qui a meilleur droit" — Jeanne d’Arc
Image

Za ten post Papa Mobile otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
Awatar użytkownika
Papa Mobile
Tropiciel

Posty: 395
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:54
Ostatnio był: 06 Wrz 2023, 19:11
Miejscowość: Campus Pagani
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 133

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez djcycu w 02 Wrz 2014, 17:34

A nowa gra wymagana czy po prostu zakończy mi obecne zlecenie i odstawi do pobliskiej bazy by móc kontynuować na nowej mapie? Bo przyznam że to ciekawie wygląda.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez Dżuz w 02 Wrz 2014, 19:46

djcycu napisał(a):No ja mam kurna nadzieję że w tym DLC ze Skandynawią dodadzą jakieś tandemy do naczepy albo dwie naczepy do ciągnięcia (bo o solówce nie marzę nawet).


Jest to tak samo wielce prawdopodobne, jak to że zasiądę kiedyś za kółkiem prawdziwego tira :E :suchar:
Bedo nowe miasta, no i może jakie nowe autko wrzuco, bo nowy DAF i Actros są już zapowiedziane, ale w sumie ch*j ich wie, w której aktualizacji to dodadzą. Może nawet i trochę wcześniej... Szczerze, to nawet tego dokładnie nie sprawdzam. No i osiągnięcia - steamowe i worldoftrucksowe :caleb:

djcycu napisał(a):[...]walić stylistykę europejskich aut :P Jakby ci przyszło żyć w MANie a potem w wypaśnym Kenworciku to byś zmienił zdanie :E


No ale w ETS-ie ni ma symulacji życia w tirze więc walić ergonomię wnętrza i wygodę :P A hamerykańskie trucki, wyglądają właśnie jak domy na kółkach, czyli okropnie :E Przynajmniej jak dla mnie :wink: I wątpię czy się w ogóle skuszę na ten symulator. No chyba, że będzie zawierał jakieś nowe elementy znacząco urozmaicające rozgrywkę, a nie będzie równie monotonną i niewymagającą grą jak ETS 2, z tym że w północnoamerykańskiej odsłonie, to dam mu szansę :caleb:
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 02 Maj 2023, 08:36
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez djcycu w 02 Wrz 2014, 20:35

Z tego co widziałem bardzo fajnie się prezentuje świat gry. Co prawda po dwóch obrazkach nie ma co wzdychać i stulejować ale mam nadzieję że będzie ok :) Ja się właśnie chcę przewieźć w końcu typowym usrajskim 18 kołowcem żeby zapomnieć o koszmarnym Haulinie (fizyka). Fajnie by było zrobić jak w Across America czyli konkurencję. Trudno pokonać nie było ale wymuszało na graczu co by woził z dnia na dzień jakiś szmelc przez stany a nie tylko woził się i zwiedzał :P Fajnie by też było jakby jakieś misje małe były w postaci specjalnych zleceń. Dostajemy info że trzeba przewieźć jakieś cudo za które można nieco więcej wziąć i przy okazji czuć ten klimat specjalnego zadania. Oczywiście jeśli chcemy to jedziemy a jeśli nie to olewamy klienta.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości