AGONY czyli Szatan i krew z dupy!

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: AGONY czyli Szatan i krew z dupy!

Postprzez Omnibus w 01 Lis 2016, 23:44

Ja nie chce się wtrącać, tym bardziej, że najnowszego filmiku co Caleb podlinkował nie widziałem.
Ale ogólnie, jak już Termi powiedział, że level design jest średni, to komplement nie w kij dmuchał, skoro dishonored był mierny i nudny ;)

Za ten post Omnibus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Reklamy Google

Re: AGONY czyli Szatan i krew z dupy!

Postprzez Terminus w 02 Lis 2016, 12:30

Hmm...
Omni dyskutujemy o mnie czy o grze?

O ile pierwszy filmik był dla dość ciekawy to ten drugi już mnie znudził. Snujemy się powoli po kolejnych ciasnych korytarzykach zrobionych z kolejnych elementów ludzkiego układu pokarmowego. Pewnie w finale wyjdziemy przez dolny koniec tego układu, co?
Szczerze wolę grozę jaka była w grach typu Penubra/Amnesia, gdzie na ogół bałeś się czegoś nieokreślonego, czającego się w ciemności. A tu makabra jest robiona poprzez gore w tym wypadku epatowanie flakami. Przez chwilę można pooglądać, ale czy wystarczy tego na całą grę?
Była taka gra Clive Baker's Jericho - miało całkiem fajne demko, początek gry się dobrze zapowiadał a potem zabrakło pomysłu i flaki [niektóre całkiem pomysłowe] nie wystarczały do uratowania tytułu.

To oczywiście moja SUBIEKTYWNA opinia i nikt nie musi jej podzielać. Jak jest to zobaczymy po premierze.
Co ma do tego Dishonored? Pomysł na grę i mechanikę był całkiem niezły, ale gra mi jakoś nie podeszła. To też SUBIEKTYWNA ocena.
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Omnibus.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: AGONY czyli Szatan i krew z dupy!

Postprzez vandr w 02 Lis 2016, 21:12

no, Amnezja to zdecydowanie kult przeokrutny i wątpię by cokolwiek ją przebiło pod względem niepokoju i momentami dosłownie paraliżującego strachu :D
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości