INSIDE

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

INSIDE

Postprzez Microtus w 02 Lis 2016, 14:33

Siema,
dawno nie przeszedłem rzadnej gry, głównie ze wzgledu, na fakt, iż nudze sie nimi po 20-30 minutach. Chcę wam zaproponować grę, którą łyknąłem od razu w całości. Może troche dlatego, że jest króciutka może 2-3 godziny grania w zależności od szczęścia i siły. Ale do rzeczy.

Gra o której mowa to INSIDE - kolejna produkcja indie. Jest to nic innego jak platformówka z elementami logicznymi. Szału co do rozgrywki niby nie ma sterowanie 5 klawiszy, strzałki i przycisk użyj. Jendnak gra ma to coś, co przykuwa. KLIMAT - mega. Sama oprawa graficzna super mimo prościzny jest zrobiona bardzo efektownie.
Gra nie ma intra, nie zawiera wprowadzenia tylko rzuca od razu w zasadzie w akcję i generalnie w nieznane.
Mimo tego autorom udało sie powiedziec niesamowitą historię, która momentami wgniata w fotel. M.in. dlatego, że kompletnie nie wiadomo czego sie po niej spodziewać. Gra zdecydowanie 18+ mimo, że nie ma tu gore czy mega przemocy to jednak ryje beret momentami. Zagadki są fajne bo wiekszość na skojarzenia i inteligencję.
Niewiele w grze akcji wymaga zręczności choć są i takie momenty. W pewnym momencie jak zauważym tok myslenia autorow robi sie prosta. Jednak nie o to chodzi, chodzi o samą opowieść, która jest bardzo fajnie przemyslana jak popatrzymy potem na końcu.

Nie spojleruje i polecam nie oglądać materiałów o grze za dużo, żeby nie popsuć sobie zabawy...

Polecam i pozdrawiam.

INSIDE
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości