S.T.A.L.K.E.R. - Noises of the Zone

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Noises of the Zone

Postprzez Pangia w 06 Kwi 2017, 09:34

Jeśli myślisz, że w ten sposób opisywałem grafikę pokazującą nam tę samą nudną i żenującą mapę z Zewu Prypeci, to pozostawiam cię z własną inteligencją :u3:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Noises of the Zone

Postprzez caleb59 w 06 Kwi 2017, 09:52

Jakiś tam potencjał w projekcie jest ale wygląda mi to na neverending story i szybko go nie zobaczymy o ile w między czasie całości nie trafi szlag bo życie rodzinne, bo nie ma czasu, bo się znudziło przy tym grzebać więc na Waszym miejscu brałbym to wszystko póki co na chłodno...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Noises of the Zone

Postprzez HitFan w 06 Kwi 2017, 10:36

Też mam po części wrażenie, że to będzie drugi GUNSLINGER :)
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Noises of the Zone

Postprzez DreyTG w 10 Maj 2017, 10:15

Moim zdaniem gra wygląda nowocześnie i realistycznie, ale nie czuje klimatu Zony, który zawsze był szary i jałowy od promieniowania i emisji. Mod wygląda fajnie, lecz odchodzi od klimatu przypinając mi grę Escape from Tarkov. Dopinguje by mod zdobył rzeszę fanów, lecz wydaje mi się, że nie będę do nich należał. Być może wszystko się zmieni z czasem i zmienię swoje zdanie na temat silnika. ;)
I always tell them, that I don't remember... I Always Lie...
Awatar użytkownika
DreyTG
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 06 Paź 2016, 20:50
Ostatnio był: 17 Sty 2023, 22:57
Miejscowość: Samłer In Sowjet Raszja
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Noises of the Zone

Postprzez vandr w 21 Maj 2017, 09:59

Przecież to nie wina silnika, tylko samego zamysłu artystycznego twórców. Dajcie to mi i Cromm'owi, to zrobimy Strefę jak u Tarkowskiego. :P
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: S.T.A.L.K.E.R. - Noises of the Zone

Postprzez Akinaro w 21 Maj 2017, 11:34

Ciekawe że nikt nawet nie wspomina tutaj o tym, że:
-Nie ma totalnie żadnego kontaktu z autorem tego moda na żadnej stronie.
- Zero informacji o modzie poza 3 filmikami i stroną facebook.
-Nie wiadomo kto dokładnie pracuje nad tym projektem, nie wiadomo NIC na temat.
-To że "autor" utworzył zbiórkę na indiegogo na sumę 60000 dolarów , reklamując tego moda jako oddzielną grę, mimo używania assetów z gry Stalker.
-To że konto na indiegogo ma inne dane niż dane podane na facebooku czy moddb, i ogólnie nawet nie jest zweryfikowane w żaden sposób. O tym że wd regulaminu używanie materiałów chronionych prawami autorskimi(czyli assety Stalkera) jest zabronione w zbiórce na taki projekt.
-To że autor nie odpowiada na żadne komentarze czy wiadomości PM. Nie odpisuje na nic od samego początku.
-Nikt nie wspomina że kilka lat temu był podobny projekt na cryengine który zaczął się tak samo jak ten mod, i skończył się jako oszustwo by zebrać kasę z dotacji.
-To że gdy przyjrzeć się bliżej tym co nam zaprezentowano to okazuje się że wiele elementów jest powtarzalnych, jak by autor pracował jedynie na małych elementach gry by stworzyć jak najwięcej filmików i screenów bez większych wkładów w ten projekt.
-O lekcji jaką mieliśmy po projekcie Areal nie wspomnę nawet.


Więc sorry, ale to może i wygląda super, ale póki autor tego moda nie wyjaśni kto co i jak robi tego moda, albo chociaż łaskawie odpisze na komantarze na moddb, ten mod to nic innego jak scam.
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość