War Groups

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: War Groups 3.0.1 (Stalkerska strategia na androida)

Postprzez Wave w 01 Kwi 2017, 17:47

Ma ktoś jakieś protipy na emisje? W momencie zaciemniania się obrazu już za moment wyskakuje komunikat o emisji, więc zdążenie na podejście do schronień jest bardzo ciężkie. Faktycznie, nie mogę jeszcze wyłapać na jakiej zasadzie one następują i gdyby nie te emisje to byłbym kontent. I da się to oszukać jak w grze z przeskakiwaniem na inne miejscówki? Tylko nie wiem jak to zrobić, muszę chyba mieć odblokowane przejścia, żeby użyć ich na globalnej mapie?
Just playing around with SDL.

Making unusual shapes and a little tonned fractals by powerful tool called Photoshop. ;)
Awatar użytkownika
Wave
Stalker

Posty: 90
Dołączenie: 18 Lut 2016, 22:22
Ostatnio był: 29 Kwi 2023, 09:48
Miejscowość: great frequency
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 21

Reklamy Google

Re: War Groups 3.0.1 (Stalkerska strategia na androida)

Postprzez Dziku w 01 Kwi 2017, 19:39

Wave napisał(a):Ma ktoś jakieś protipy na emisje?


Antybiotyki. Przy dalszych wypadach i szturmach, absolutny niezbędnik.
Zono moja, serce moje...
Awatar użytkownika
Dziku
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 24 Paź 2010, 20:37
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 19:40
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 32

Re: War Groups 3.0.1 (Stalkerska strategia na androida)

Postprzez Wave w 01 Kwi 2017, 20:10

Okej, zapamiętam, a przechodzenie między lokacjami oddziałami? BO o ile mam odblokowane drogi to nie wiem jak przesunąć jednostki na kolejną mapę.
Just playing around with SDL.

Making unusual shapes and a little tonned fractals by powerful tool called Photoshop. ;)
Awatar użytkownika
Wave
Stalker

Posty: 90
Dołączenie: 18 Lut 2016, 22:22
Ostatnio był: 29 Kwi 2023, 09:48
Miejscowość: great frequency
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 21

Re: War Groups 3.0.1 (Stalkerska strategia na androida)

Postprzez Dziku w 01 Kwi 2017, 22:39

Wave napisał(a):Okej, zapamiętam, a przechodzenie między lokacjami oddziałami? BO o ile mam odblokowane drogi to nie wiem jak przesunąć jednostki na kolejną mapę.


Przesuwasz jednostki w okolice przejścia, a potem tapujesz dwukrotnie na przejęcie i "włala"
Zono moja, serce moje...

Za ten post Dziku otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wave.
Awatar użytkownika
Dziku
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 24 Paź 2010, 20:37
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 19:40
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 32

Re: War Groups

Postprzez trolololo w 06 Lip 2017, 11:09

Pograłem trochę, bardzo fajna, ale denerwują mnie błędy. Mianowicie nie da się zakładać baz na innych mapach, a jeśli w punkcie są dwie jednostki, to po zabiciu jednej nasi żołnierze ignorują drugą. Tak samo trzeba uważać na zbugowaną chimerę która wydaje odgłosy dziak. Czy gra jest dalej rozwijana? Czy wiadomo kiedy ma wyjść następna wersja, bo gra byłaby świetna gdyby nie błędy.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: War Groups

Postprzez Vurn Due w 09 Sty 2018, 18:58

trolololo napisał(a): Czy gra jest dalej rozwijana? Czy wiadomo kiedy ma wyjść następna wersja, bo gra byłaby świetna gdyby nie błędy.

Może temat przestarzały, ale jest nowa wersja. Teraz nie bugują się jednostki przy atakowaniu, dodano nową frakcje - Military UN zbugowana, ale jest, dodano możliwość robienia swoich frakcji,w której są błędy - czasami atakują neutralnych :facepalm: , jak chce się użyć interakcji, trzeba kliknąć przycisk ,,trade'' na panelu jednostki, przez co uniknie się błędów typu: jak są 2 trupy to z 1 można brać, potem odejść i podejść znowu. Reszte to możesz się przekonać sam - polecam xd
Vurn Due
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 09 Sty 2018, 18:42
Ostatnio był: 17 Lip 2018, 17:44
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości