Steel division: Normandy 44

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Steel division: Normandy 44

Postprzez trolololo w 21 Maj 2017, 21:32

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=33635

Słyszeliście? Betowaliście? Cokolwiek?

Gra zapowiada się ciekawie, ma być robiona przez Eugeniusz System, na ich silniku (Studio znane z Ruse, lekko zakurzonej strategii której już raczej nie dostaniecie, i z serii Wargame) co gwarantuje dobry realizm i grafikę.
Ma być Polska! (+10 do cebuli, zobaczymy czy dadzą brygady kawalerii)
Ciekawy motyw z linią frontu. Ogólnie to marzy mi się takie coś, żeby był HoI, nawet czwórka, i żeby można byłby wejść do toczonej bitwy i grać jak w tą grę... To byłby coś niesamowitego. Niestety, chyba najlepsze takie połączenie RTS z turówką i dużymi walkami to Nabounagas ambitions: Sphare of Influence (zna to ktoś oprócz mnie? Takie trochę CK2+Shogun total war) a szkoda...
Przerażają mnie wymagania systemowe. Minimalne są większe niż wydolnoić może mój amelinowy złom, a zalecany komputer do gry na wysokich kosztuje 10k, więc cóż...
No i jeszcze jedna sprawa. Twórcy nie ukrywają że będzie to głównie "Wargame", a ja nawet w Red Dragon grać nie umiem (nawet pierwszej kampanii nie byłem w stanie przejść).
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Reklamy Google

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości