GTA

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: GTA SA : Problem z myszką i CLEO

Postprzez Pangia w 26 Paź 2013, 20:48

Kpuc napisał(a):A do SA nie było przypadkiem patcha 1.02 ? Nie wiem co ty tam dodawałeś ale silnik gry nie wyrabia i to normalne zjawisko, czym więcej bardziej szczegółowych modeli i lepsze tekstury tym bardziej obciążasz silnik który nie był do tego zoptymalizowany.

Tak, tylko ten patch (1.01, ściślej rzecz ujmując) blokuje sporo ważniejszych modów do San Andreas (np. ASI Loader chyba nie chodzi na tej wersji), blokuje moda Hot Coffee (nie używam go, ale dla wielu graczy jest to ważny aspekt :P) i ma niekompatybilne zapisy gry, a lwia część zapisów krążących po sieci (czy to 100%, czy to „master save'ów” z większym lub mniejszym progresem, czy to zapisów ze specjalnymi autami w garażach) jest na wersję 1.0, a nie każdy jest takim specem, żeby na „master save'ie” pójść na randkę z dziewczyną, uciec drugiej dziewczynie, ukraść jej unikalny, niezniszczalny samochód podpinając go na pełnej prędkości pod lawetę, dowieźć do garażu i to wszystko przy 4. poziomie poszukiwań.
Ciekawostka: opisana powyżej sytuacja jest absolutnie możliwa do stworzenia w grze.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: GTA

Postprzez Michu w 29 Paź 2013, 15:35

Zaskoczyło mnie że w grze aktualnie mamy 3 zakończenia, 2 złe i jedno dobre. Nie będę walił dużych spoilerów ale
:

po ukończeniu gry z tym dobrym i po obejrzeniu dwóch alternatywnych... Rockstar ostro sobie pojechał, nie spodziewałbym się że będą one tak dobitne i smutne.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: GTA

Postprzez Oriux w 30 Lis 2013, 02:02

Image

San Andreas na Androida, iOSa i Windows Phone już w grudniu. (szybciej niż LA)

Szczegóły:
- wzbogacone kolory
- dynamiczne i szczegółowe cienie
- większy draw-distance
- uwydatniejsze modele samochodów i postaci
- zapis gry oparty na punktach kontrolnych

Sterowanie:
- nowe przyciski dotykowe, wpływające na sterowanie
- trzy różne systemy kontrolne do manewrowania w grze

Za ten post Oriux otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive RadekNioch.
Oriux
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 22 Maj 2012, 21:01
Ostatnio był: 04 Sty 2016, 22:34
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 23

Re: GTA

Postprzez Pangia w 30 Lis 2013, 11:55

- zapis gry oparty na punktach kontrolnych

No bo dojechanie do kryjówki to już zbytni wysiłek, poza tym gimbusy mogą się na przerwie nie wyrobić :suchar:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: GTA

Postprzez RadekNioch w 30 Lis 2013, 13:12

Heh, nie potrafię sobie wyobrazić misji "pionowzlot" w wersji mobilnej :E Ciekawe, jak twórcy poradzą sobie z misjami, z którymi nawet w wersjach PC/konsolowych można było mieć problem. Ciekawie będzie też z misją "szmugler", dojechanie na czas tym motorkiem nie będzie za łatwe na komórkach.

Teraz tylko czekać na GTA 4 na komórki :D Pomyśleć tylko, że jeszcze rok temu miałem problem z czwórką, w jaki sposób ją uruchomić na moim kompie... A tu może za dwa lata (a być może jeszcze mniej) doczekamy się wersji mobilnej.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: GTA

Postprzez Pangia w 30 Lis 2013, 13:26

RadekNioch napisał(a):Heh, nie potrafię sobie wyobrazić misji "pionowzlot" w wersji mobilnej :E Ciekawe, jak twórcy poradzą sobie z misjami, z którymi nawet w wersjach PC/konsolowych można było mieć problem. Ciekawie będzie też z misją "szmugler", dojechanie na czas tym motorkiem nie będzie za łatwe na komórkach.

Tego nigdy nie ogarniałem - o ile „Szmugler” sprawiał mi kłopoty (o ile pamiętam, za pierwszym razem chyba nawet zmieniałem handling PCJ-600, żeby dojechać do tego zasranego samolotu), o tyle „Pionowzlot” nigdy nie był dla mnie specjalnie trudną misją, bo był już w takim momencie gry, że po prostu musiałeś umieć latać samolotami. Ale ile za to ja nerwów straciłem przy nauce latania… Zawsze kończyłem grę na robieniu kółka nad lotniskiem, bo nie umiałem dobrze wykonać skrętu :P Za to do dzisiaj nie umiem zrobić bezproblemowo szkoły jazdy autem. Ten, co wpadł na pomysł zrobienia beczki, a zwłaszcza jazdy na dwóch kołach powinien zostać powieszony za ch♥ja i wychłostany po jajach. Żeby chociaż jeszcze jakieś normalne auto do tego było, to nie, ten gówniany Banshee dali do większości ćwiczeń :/
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: GTA

Postprzez RadekNioch w 30 Lis 2013, 13:41

"Pionowzlot" nie był dla mnie trudną misją, jedynie martwię się jak to miałoby wyglądać na komórkach. Kilka przycisków naraz trza by wcisnąć... Kłopoty w "Szmuglerze" sprawiała mi broń, ciągle wysadzałem samolot bo nie trafiałem. W końcu uświadomiłem sobie, że nie mogę jechać serią i łatwiej będzie zakończyć to karabinem/strzelbą. No i się udało :E Latanie nie jest właściwie takie trudne, latać nauczyłem się u kumpla, potem na moim egzemplarzu byłem w tym obyty i szkoła latania nie była dla mnie niczym trudnym. Gorzej było nawet z helikopterami, nauczyłem się nimi latać po samolotach :P Za to szkoła jazdy, uuuu... Szczególnie jazda na dwóch kołach była tragiczna, zawsze miałem to wszystko na brąz.

Zobaczymy, jak to opracują. Oby uprościli latanie, to będzie katorga jeśli trzeba będzie robić podobną liczbę manewrów/wciskania klawiszy. I pomyśleć, że jeszcze z trzy lata temu zagrywałem się w SA jak porąbany.

Jest jeszcze kolejna kwestia - może ktoś zrobiłby takiego SA:MP na komórki? Żeby przez internety można było grać mobilnie. To by było coś :D
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: GTA

Postprzez Ranger801 w 07 Gru 2013, 13:05

GTA San Andreas:
- które pliki txd i dff w gta3.img odpowiadają za wygląd członków gangu Los Santos Aztecas (czy jak oni tam się nazywają)
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: GTA

Postprzez rafxcrash w 07 Gru 2013, 13:32

Ranger801 napisał(a):GTA San Andreas:
- które pliki txd i dff w gta3.img odpowiadają za wygląd członków gangu Los Santos Aztecas (czy jak oni tam się nazywają)


vla1
vla2
vla3

więcej nazw modeli znajdziesz tutaj: http://wiki.sa-mp.com/wiki/Skins:All
Nazwy plików są podane po "Skin Model Name:"

Za ten post rafxcrash otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Ranger801.
Awatar użytkownika
rafxcrash
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 24 Lis 2013, 18:36
Ostatnio był: 28 Maj 2016, 11:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 6

Re: GTA

Postprzez ZwinnyŻwawy w 08 Gru 2013, 15:25

czy warto chcieć od 'mikołaja' gta sa?
Jestem znany na forum jako singlekonto... i nic tego nie zmieni.
Awatar użytkownika
ZwinnyŻwawy
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 05 Gru 2013, 18:36
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 17:40
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -3

Re: GTA

Postprzez xionc w 08 Gru 2013, 15:32

Jak Mikołaj przeleżał ostatnie 8 lat pod kamieniem to tak. W innym wypadku nie bo człowiek sie tylko zrazi do serii
Image

Za ten post xionc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość, GTR,
Negative ZwinnyŻwawy, SkullDagger.
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: GTA

Postprzez RadekNioch w 09 Gru 2013, 20:12

Zna ktoś może jakiegoś fajnego, dużego moda do gta sa? Jakaś inna fabuła, grywalne lokacje, jakieś nowe, fikuśne pojazdy albo dużo broni... Im więcej z tego, tym lepiej. Waga plików i zapotrzebowanie na podzespoły nie grają roli, potrzeba mi tylko sporego "odświeżenia" gry. Nie mogłem czegoś takiego znaleźć, jeśli nie istnieje - pogodzę się z tym :E Niemniej jednak, proszę żeby ktoś poinformował o stanie rzeczy.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości