Metal Gear Solid

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Metal Gear Solid

Postprzez Universal w 03 Gru 2016, 12:24

Fakt, zapomniałem o tym, odsłuchałem kasetę gdzie to było wspomniane. Ale że się rozeszły na dwie strony - jeden bachor na wschodzie, drugi na zachodzie, to już nie trawię :caleb: I że tego na wschodzie pacynki nie zagryzły.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Reklamy Google

Re: Metal Gear Solid

Postprzez szm w 03 Gru 2016, 13:33

Nie chodzi o znajdźki, ale choćby o misję obrony "po cichu" cywilów, na których wjechał pluton krasnoarmiejców.


Ja wiem o tym, ale gdyby dodali kilka wiosek cywilnych to też musieliby coś tam ukryć, no i teraz wyobrażam sobie, że muszę lecieć do jakiejś wioski cywilnej, która mnie totalnie nie interesuje, żeby odblokować kasetkę z kawałkiem Joy Division :facepalm: ... A taka wioska nie interesowałaby mnie na pewno. Może gdyby Kojima wprowadził bazy oparte o jakieś bezpieczne miejsca na danej mapie np. te cywilne wioski. Pomagamy jakiejś wiosce pozbyć się natrętów z VDV i w zamian mamy tam bazę, możemy rekrutować miejscowych do walki itd. No ale mamy bezpieczną bazę na środku oceanu, i prawdę mówiąc mam gdzieś cywilów :stonoga: .
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości