Metal Gear Solid

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Metal Gear Solid

Postprzez Harner Blake w 10 Maj 2005, 21:22

Image


Mysle, ze nowa czesc MGS wyjdzie na blaszaki :? W kazdym badz razie mam taka nadzieje. Jest to bowiem gra, której nie widzialem w akcji (czyli na przyklad na ps2) , ale samo czytanie recenzji, ogladanie filmów i screenshotów wywoluje i mnie dreszczyk :D Gralem troche w jedynke i musze przyznac, ze gra ma niesamowity klimat. Az strach pomyslec jaki klimacik jest w trójce :shock: No o grafice juz nawet nie wspomne.

Zamieszczam przy okazji pare linków:

http://www.konami.jp/gs/game/mgs3/english/index.html - strona oficjalna z trailerami
http://www.gry-online.pl/s055.asp?ID=35539 - galeria
http://www.zalogag.pl/article.php/262/1086/Metal-Gear-Solid-3-Snake-Eater-PS2-.html - swietna recka

Moze jeszcze króciutki opis z www.gry-online.pl :

Metal Gear Solid 3: Snake Eater to trzecia czesc, najpopularniejszego na konsole Sony PlayStation 2, cyklu skradanek (gier akcji typu "stealth"). Fabula omawianej produkcji przenosi graczy do Zwiazku Radzieckiego w 1967 roku, gdzie - jako doswiadczony zolnierz oddzialów specjalnych, noszacy kryptonim Snake - musza przechwycic nowy, odkryty niedawno rodzaj broni, pozwalajacy na przenoszenie ladunku nuklearnego. ...
Awatar użytkownika
Harner Blake
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:42
Ostatnio był: 16 Maj 2005, 17:38
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez keczap w 23 Cze 2005, 11:31

color=green] Moim zdaniem Metal Gear Solid to b.dobra gra zwlaszcza na PSX(u kumpla gram w nia), ta gra zawsze bedzie mi sie podobala :wink: [/color]
Awatar użytkownika
keczap
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Cze 2005, 11:14
Ostatnio był: 23 Cze 2005, 11:31
Miejscowość: Szczerców
Kozaki: 0

Postprzez Soviet w 24 Sie 2005, 21:49

Ze skradanek to Splinter Cell i tak bije wszystko na glowe. Co do Metal Gear to moge jedynie filmiki poogladac :)
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Postprzez Organic Shadow w 24 Sie 2005, 23:08

Splinter Cell wymiata :D MGS na psx zachecajaco wygladalo nie powiem :)
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Pabcio w 30 Paź 2005, 18:42

Pamietam jak w MGS-a pocinalem na moim starym kompie. To byla pierwsza powazna skradanka w jaka mialem okazje grac. Wciagnelo mnie kompletnie. Pamietam tez, jak sie meczylem z trzecim i ostatnim bosem. A w Splintera Cella: Pandora Tomorrow pogralem jakis tydzien i porzucilem. Miala byc super (i taka byla na poczatku), a dalej bylo juz tylko nudno.
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez Yagarn w 11 Sty 2006, 18:42

Ahhhhhh, JA CHCE MIEC TA GRE!!! Boshhh, ile bym dal zeby móc w to popykac na swojej blaszce... Grajac w jedynke mialem bodajze 9 lat... Pamietam do dzis ten fenomenalny klimat. Dwójki nie mialem przyjemnosci zobaczyc nawet :| Minelo dobre 6 lat od tej pamietnej jedynki a ja dalej nie widze snake eatera na pcty :( Powstala przez to luke uzupelniam Splinter Cellem, który równiez jest gra fenomenalna i godna naszej uwagi.
-----------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Yagarn!

- Jestes madrzejszy od Detrytusa- pocieszyl kolege Nobby.
- Tez sobie to powtarzam. Mówie: "Fred, cokolwiek sie stanie, jestes madrzejszy od Detrytusa". Potem mówie: "Fred... ale drozdze tez sa".
Awatar użytkownika
Yagarn
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 08 Sty 2006, 17:17
Ostatnio był: 16 Lip 2012, 12:46
Miejscowość: Nie pisze z nienacka bo to juz oklepane :P Wiec z P-kowa Tryb.
Kozaki: 1

Postprzez mons w 11 Sty 2006, 19:04

kamera podobno ma byc taka jak w SilentHill4 ( troche niewygodna) czy to prawda ? :?
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez Yagarn w 17 Sty 2006, 22:22

Hm, a ja skorzystam z tego, ze zostal utworziny taki temat by o cos zapytac... Zapytac o dwójke co prawda :)

Mam (oryginalna) plytke z MGS2. Gra zostala zainstalowana bezproblemowo i wszystko dzialalo... do pewnego momentu. Wlaczylem pierwszy lepszy tryb gry, zeby przyzwyczaic sie do sterowania (które jest conajmniej denerwujace) i co? Ano okazalo sie ze na ekranie nie widac niczego, oprócz paru zarysów postaci i radaru :| . Nie ma jakichkolwiek tekstur, wszystko jest jedna, wielka plama. What happened? Nie mam pojecia czemu tak sie dzieje :| Wie któs od czego moze to byc zalezne?
-----------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Yagarn!

- Jestes madrzejszy od Detrytusa- pocieszyl kolege Nobby.
- Tez sobie to powtarzam. Mówie: "Fred, cokolwiek sie stanie, jestes madrzejszy od Detrytusa". Potem mówie: "Fred... ale drozdze tez sa".
Awatar użytkownika
Yagarn
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 08 Sty 2006, 17:17
Ostatnio był: 16 Lip 2012, 12:46
Miejscowość: Nie pisze z nienacka bo to juz oklepane :P Wiec z P-kowa Tryb.
Kozaki: 1

Postprzez Erjot w 17 Sty 2006, 23:42

hmm moze stery zmieniles w czasie podkrecania kompa :P bo skoro sama gra dziala to chyba nie jej wina, no ale najlepiej zrob reinstalker (gry na poczatek :D)
Awatar użytkownika
Erjot
Tropiciel

Posty: 299
Dołączenie: 09 Paź 2005, 15:19
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:15
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez Yagarn w 18 Sty 2006, 12:17

Niee to chyba nie sterowniki. (Mam Forceware'y 81.xx wiec nie powinno byc problemu) Natomiast gre wlasnie przeinstalowuje- moze bedzie dzialac :) Skontaktowalem sie z dzialem obslugi klienta w CDP, moze oni cos wymysla.
-----------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Yagarn!

- Jestes madrzejszy od Detrytusa- pocieszyl kolege Nobby.
- Tez sobie to powtarzam. Mówie: "Fred, cokolwiek sie stanie, jestes madrzejszy od Detrytusa". Potem mówie: "Fred... ale drozdze tez sa".
Awatar użytkownika
Yagarn
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 08 Sty 2006, 17:17
Ostatnio był: 16 Lip 2012, 12:46
Miejscowość: Nie pisze z nienacka bo to juz oklepane :P Wiec z P-kowa Tryb.
Kozaki: 1

Metal Gear Solid 4

Postprzez TheTrizer w 18 Lis 2008, 20:59

Metal Gear Solid 4 jedna z najlepszych gier w jakie grałem
każda RZecz w tej grze była dla mnie idealna.

-Świetne pomysły z tzw. OctoCam.
-Nietypowy system sterowania ( ktÓry mi przypadł do gusty ).
-Dobre Filmiki ( ostatni trwa chyba z godzinĘ :D ale dla mnie to zaleta ) <-- ktÓre można obejrzeć na YT.
-Możliwości gry jak w FPS lub skradankĘ ( coś w rodziaju Splinter Cell )
-Pełna Akcji ( np: ucieczka Metal Gearem z bazy Shadow Moses gdzie zresztą działa siĘ pierwsza części gry ).

a co wy myślicie o tej grze ??

PS: jest ( niestety ? ) tylko na PS3.


Chopie, oczy bolą od tego "ktury". Ściągnij sobie FireFox'a bo ma wbudowany słownik. -V
"Lepiej Poświęcić własne życie w razie potrzeby ,
niż dopuścić mutanty do naszych domów"
- Generał Kryłow
Awatar użytkownika
TheTrizer
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 10 Lis 2008, 22:32
Ostatnio był: 29 Kwi 2009, 23:00
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Metal Gear Solid 4

Postprzez maciekt w 20 Lis 2008, 15:03

.
Ostatnio edytowany przez maciekt 14 Lip 2019, 22:09, edytowano w sumie 5 razy
maciekt
Tropiciel

Posty: 346
Dołączenie: 30 Cze 2007, 15:46
Ostatnio był: 14 Lip 2019, 21:25
Kozaki: 1

Następna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości