Wiedźmin

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Jaką ścieżkę wybrałeś?

Mieczykiem!
97
56%
Znaki, pew pew pew!
13
7%
Petardy i alchemia.
5
3%
Troszkę wszystkiego.
59
34%
 
Razem głosów : 174

Re: Wiedźmin

Postprzez Szagart w 12 Cze 2016, 14:58

Dzięki za odpowiedzi. Lecz do do NG++ chciałem zrobić kolejne NG i wczytać save ostatni, tak jak każe gra, gdy kliknąłem na save po ukończeniu Krwi i Wina to dostaję wiadomość, że wątek nie został ukończony. Wie ktoś jak temu zaradzić? Save po ukończeniu Serc jakoś łapał a teraz jakoś nie.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Reklamy Google

Re: Wiedźmin

Postprzez mCq w 12 Cze 2016, 15:53

W tym dodatku jest bug na bugu, także nie zdziwiłbym się gdyby dopiero kolejny patch to naprawił. Spróbuj wrócić może do Corvo Bianco i ukończyć ostatnie zadanie (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś po zakończeniu fabuły), ewentualnie pobawić się save'ami. A jak nic nie pomoże to musisz czekać, z pustego to i caleb nie naleje.
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: Wiedźmin

Postprzez Michu w 12 Cze 2016, 19:22

Orianna:
(Dla tych co ukończyli krew i wino)

:

Kiedy się skapnęliście, że to Bruxa z cinematic trailera Dzikiego Gonu? Pamiętam te dziwne uczucie towarzyszące mi podczas wspólnego posiedzenia przy stole z nią i Detlaffem. Strasznie mi jej twarz... wydawała się dziwna. Dopiero w queście gdzie zaczęła śpiewać dzieciakowi zorientowałem się, że to ona. No i pierwsza myśl, będzie z nią walka? Taka jak tam? Wow.
Nie. Żadnej walki. Przecież CDPR to geniusze. Naprawdę niesamowite jest to, że ten filmik nabiera drugiego dna, i dzieje się po wydarzeniach w Krwi I Winie, jakiś czas po tym gdy wszyscy pożegnaliśmy się z przygodami Geralta na dobre. Coś pięknego.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Wiedźmin

Postprzez The Witcher w 12 Cze 2016, 20:04

:

Ja załapałem od razu w momencie jak jest pokazana z oddali na przyjęciu że to ona, co aż dziwne bo mam tragiczną pamięć do twarzy. :caleb:
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Wiedźmin

Postprzez mCq w 12 Cze 2016, 20:10

Michu napisał(a):wszyscy pożegnaliśmy się z przygodami Geralta na dobre

Marka Wiedźmin to kura znosząca złote jajka, zwłaszcza po premierze trzeciej części. Zagrasz jeszcze w nie jedną część, wliczając w to spin-offy a może nawet i prequele na podstawie książek. ;)
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: Wiedźmin

Postprzez The Witcher w 12 Cze 2016, 20:16

Niekoniecznie, niewykluczone że zrobią jak z Mass Effectem gdzie od początku zapowiadano że o Shepardzie będą tylko 3 gry, ale nie wykluczano innych w tym uniwersum i tak samo tu nawet jak pojawi się nowa gra to będzie się skupiać np. na Ciri albo po prostu innym wiedźminie.
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Wiedźmin

Postprzez Universal w 12 Cze 2016, 20:28

Michu napisał(a):Orianna:
(Dla tych co ukończyli krew i wino)

:

Kiedy się skapnęliście, że to Bruxa z cinematic trailera Dzikiego Gonu?


Jak ta pała
:

Szagart, ku*wa, napisał :caleb: Bo tak trudno użyć spoilera :caleb:

Natomiast od tego właśnie siedzenia przy stole z Detlaffem od razu wiedziałem, że jest wampirem - nie wiedziałem tylko, czy takim jak ci dwaj, czy bruxą. Natomiast nie miałem zielonego pojęcia, że jest tą z trailera, ale z prostego powodu - nie pamiętałem samego trailera.

The Witcher napisał(a):Niekoniecznie, niewykluczone że zrobią jak z Mass Effectem gdzie od początku zapowiadano że o Shepardzie będą tylko 3 gry, ale nie wykluczano innych w tym uniwersum i tak samo tu nawet jak pojawi się nowa gra to będzie się skupiać np. na Ciri albo po prostu innym wiedźminie.

Nawet niekoniecznie na wiedźminie - świat jest ogromny, możliwości mu dorównują.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Wiedźmin

Postprzez Szagart w 12 Cze 2016, 20:43

To była raczej ciekawostka, niż spojler, bo trailer to był dostępny przed Dzikim Gonem. Oglądałem go i gdy zobaczyłem w głównym menu szopę i ją w środku, to od razu skojarzyłem. Szkoda, że nie będzie walki, pomimo, że obraz w menu dobitnie to sugeruje. Co do save'ów to chciałem różne wczytać, i żadne nie pasuję od kiedy jestem w nowej krainie.
:

Próbowałem od save gdy już zdobyłem mutację a potem Szturm na Dunn Tynne i również dupa, mam nadzieję, że patch to naprawi, na razie tłukę Serca z Kamienia bo to ostatni wolny save
Uni, nie denerwuj się, uważam, że to nie jest spojler.

Co do kontynuacji Wiedźmina to fajnie by było zagrać Ciri, i nie zdziwiłby mnie taki ruch ze strony twórców kolejnej odsłony na którą pewnie długo poczekamy.

Mam jeszcze małe pytanie
:

Czy teoretycznie gdy zrobi się ''Serca'' i ''Krew'' przed Bitwą w Kaer Mohren to można prosić kogoś o pomoc? Olgierda albo kogoś z krainy wina?
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Wiedźmin

Postprzez Universal w 12 Cze 2016, 20:53

Szagart napisał(a):Uni, nie denerwuj się, uważam, że to nie jest spojler.

Nie, tylko zdradzenie powiązania między fabułą a trailerem :E :E :E Zresztą sam u góry napisałeś "uwaga spoilery", to nie mogłeś wrzucić tego w zajscany znacznik?
The Witcher napisał(a):nawet jak pojawi się nowa gra to będzie się skupiać np. na Ciri albo po prostu innym wiedźminie

Szagart napisał(a):Co do kontynuacji Wiedźmina to fajnie by było zagrać Ciri

To już wolałbym innego wiedźmina w całkiem innych czasach (na przykład zagrywka jak z Fable - fabuła posunięta o kilkaset lat w przód/tył), niż grać Ciri, która od początku nie pasuje mi do wiedźmiństwa.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Wiedźmin

Postprzez Microtus w 12 Cze 2016, 23:01

Albo w drugą stronę Uni, ja bym zagrał w czasach jak Wiedźmini stanowili zwartą i potężną grupę i Kaer Morhen było potężna twierdzą. W rozkwicie wiedźmisństwa a nie u jego zmierzchu. Taki młodzikiem czy chłopakiem niedługo po próbie traw. Do tego wątek z nienawiścią ludzi do wiedźminów i w finale bitwa o Kaer Morhen :) Rozmarzyłem się...
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Wiedźmin

Postprzez Szagart w 12 Cze 2016, 23:04

Co do trailera ''Noc do zapamiętania'' to gdy widzimy bruxę na tle widać Novigrad, a gdy Wiedźmin wraca widzimy stolicę Toussaint. Taka ciekawostka.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Wiedźmin

Postprzez Universal w 13 Cze 2016, 07:57

@Microtus - no jasne, dlatego wspomniałem o kilkuset latach wstecz. Możliwości jest mnóstwo - choćby sięgając po dwa pierwsze z brzegu przykłady, jak np. bunt Falki czy wielką wojnę z elfami, by twórcy mieli jakieś ponadczasowe wydarzenie jako rdzeń "epickiej" fabuły. Fajnie byłoby mieć za bohatera takiego chłopaka po próbie traw, dawałoby to możliwości kreacji własnej postaci (co lubię). No, ale póki co jestem ciekaw czy potwierdzą klasę Cyberpunkiem.

Przed grą w W3 nie chciało mi się brać za C2077, ale teraz, praktycznie po obu dodatkach (jestem zaraz przed ostatecznym wyborem, więc uznaję, że prawie skończyłem grę, bo mapa wyczyszczona ze znaków zapytania i zleceń), ale teraz poważnie to rozważam. Nawet kupno preordera, jeśli będzie mnie stać.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości