Mass Effect

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Mass Effect

Postprzez Milano w 10 Lip 2017, 09:42

mbwrobel napisał(a):
Milano napisał(a):[...] dwójka miała lepszą fabułę graficznie [...]

Ostatnio czytałem bardzo ciekawą książkę. Fabułę miała genialną, ale z grafiką to właściwie nie wiem jak było. To w końcu mogę napisać, że książka miała fabułę lepszą graficznie od ME, czy nie?

To tak, jakby napisać, że w trójkącie równobocznym bok jest dłuższy od kąta przeciwprostokątnej. Tak samo bez sensu.


Mój bład już poprawiam XD
Milano
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 09 Lip 2017, 16:37
Ostatnio był: 10 Lip 2017, 20:49
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mass Effect

Postprzez Milano w 10 Lip 2017, 09:44

Universal napisał(a):Miałem myśli grę w Andromedę 2, która może nigdy nie powstać. Z Andromedą mam sinusoidę - najpierw wielkie nadzieje, potem wielkie rozczarowanie, instalacja bez nadziei i bolesne pierwsze godziny, a w końcu zrobiło się całkiem przyjemnie.
I nie, Andromeda to nie jest mały pikuś przy jedynce. Trochę jakby była czwórka rodzeństwa - z każdym jest coś nie tak, ale każde jest na swój sposób dobre. Czwórka... Jakby coś nie wyszło przy cesarskim cięciu. Brak doświadczenia ekipy i parcie na termin? Nieodpowiedni ludzie u steru? Mam do tego trochę stosunek jak do lekko upośledzonego dziecka - wiem, że jest przygłupie (wybaczcie mi rodzice wszystkich upośledzonych dzieci), ale jednak jest ok jak jest. Summa summarum wolałbym chyba jednak kolejny raz przechodzić Andromedę (ale niezbyt rychło) niż jedynkę. I bardziej zależałoby mi na rozszerzeniach czy kontynuacji Andromedy niż starej trylogii, którą uważam za zamkniętą (w kiepskim stylu, ale mimo wszystko).

Głównym plusem jedynki było to, że to początek i ludzie mają sentyment.

To jest tylko moja opinia ;)
Milano
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 09 Lip 2017, 16:37
Ostatnio był: 10 Lip 2017, 20:49
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości