Call of Duty

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Call of Duty

Postprzez smichal74 w 06 Paź 2016, 18:56

Easter egg i jednocześnie Spoiler który dodali do Remastera 4 . :)

:

W remasterze Coda 4 w misji 1 shot 1 kill w jednym z samochodów umiescili postać Makarowa i Jurija Tak jak była retrospekcja z MW3 z czego można zabić Makarowa i Zachajewa odrazu. http://www.grynieznane.pl/2016/10/call- ... y-cod.html , fajnie że pomyśleli o czymś takim i to zrobili :D .
> https://www.youtube.com/watch?v=QRsCnNzeoUo
Windows 10 pro,I5 7400,Rx 470 Gigabyte G1,8 Gb ram ddr4,XFX Core ts550w,MSI h110 pro-vd,Toshiba p300 1tb,Adata Su800 128gb.

ImageImage

Za ten post smichal74 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny.
Awatar użytkownika
smichal74
Tropiciel

Posty: 274
Dołączenie: 16 Mar 2012, 16:32
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 19:42
Miejscowość: Zona/bar
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 45

Reklamy Google

Re: Call of Duty

Postprzez Imienny w 06 Paź 2016, 20:18

@up
Od razu widać, że za remaster wzięła się porządna firma, a nie jakaś bieda-firma. I co ważniejsze - stanowi osobną pozycję na Steamie.

LSkiper napisał(a):Tyle że już od 2013 roku CoD ma średną ocen na Metacriticu oscylującą w okolicach 20-30/100.

Niekoniecznie - BO III w wersji na PS 4 ma średnią w okolicach 5.3. Poza tym miałem na myśli także recenzentów (gdzie średnie ocen pełnych wersji nie spadają poniżej 60/100), chociaż w tej kwestii jakoś średnio można im wierzyć (pewno też samemu portalowi, ale to temat na inną dyskusję).

A mutli CoD-a poza społecznością (która chyba puka od dna, wystarczy popatrzeć na wojnę CoD vs. BF albo dyskusję "GOTY dla CoD-a") zarzyna też jedna rzecz - balans broni. Bo niestety z tym seria ma - podobno - problem aż do dziś. A szczególnie daje się to we znaki w BO i MW 3.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Call of Duty

Postprzez _PanAdameczek_ w 09 Gru 2016, 12:29

Kospel ja mam też problem z Call of duty spróbowałem tak jak napisałeś ale nie widze tego Security Update for Microsoft . :/ :/ :/
_PanAdameczek_
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 09 Gru 2016, 12:26
Ostatnio był: 09 Gru 2016, 18:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości