Bar "Stalker.pl" REDUX

Poniżej 5000 znaków.

Moderator: Realkriss

Bar "Stalker.pl" REDUX

Postprzez PotatoStalker w 29 Maj 2017, 20:53

Witam. Jak wiem każdy kojarzy mnie jako: "Ułoma bez talentu ani umiejętności gramatycznych , ani ortograficznych" chciałbym zmienić tą opinię i napisać coś porządnego. Więc na początek chciałbym z-upgradeować moje stare wypociny i je zmienić/ulepszyć.

OTO WERSJA PODSTAWOWA:
Była 4 nad ranem... 'Jeszcze poczekam... Pewnie przyjdą' pomyślałem. Zajrzałem do plecaka. Ani jednego Kozaka. 'Kurka' zakląłem pod nosem. Podszedłem do drzwi , widniał na nich napis "Wygnani"
Nigdy tam nie byłem , więc z ciekawości uchyliłem drzwi. Byłą tam wielka tabela z ksywkami Stalkerów.. 'Akacz -_-,TuptamPoZonie... Dziwne te ksywki. Spojrzałem na zegarek.Była już 10.. 'Tak szybko?' Pobiegłem do drzwi z napisem "Modderzy". Modderzy to mechanicy niosący wieści o nowych ulepszeniach lub broniach takich jak M4A1 lub

MP3. Zmieniają HUD w maskach i PDA. Znani z nich to : Cromm Cruac , trojanuch i vandr. Są też inni lecz o nich nie będę opowiadał. Wszedłem do środka. Siedział tam Cromm Cruac w pancerzu Powinności z maską lemura.

-Masz coś nowego? Zapytałem

-Tak. Zwie się to Absolute Texture Pack. Zmienia urozmaica to teren który widzisz przez maskę o nowe kolory i tym podobne.

-Chciałbym to przetestować.. Wyślij mi to na PDA

Plik pobrał się. Zona stała się milsza dla oka. Wszedłem już do baru. Ktoś powinien tam być...

Otworzyłem drzwi do baru. W pokoju znajdowały się 3 stoły i lada za którą stał Barman.

-Czytaliście Meeshowego wisielca? Dzieło sztuki... W tle dopytywał Stalker.

-Wie ktoś jak sprowadzić gdzieś helikopter? Spytał stalker.

-Po prostu strzelaj a będzie podążał za tobą! Odpowiedziałem

-Dzięki stary , postawie ci Kozaczka.

Wypiłem Kozaka i wyszedłem z terenu baru. Błąkał się tam Stalker.... 'AKACZ?!' Obok mnie stał 12 latek z Karabinem "AK 47" Który miał wadę wymowy i rowerek

-Wwyprawaa.. Żżycie Bbiałegoo tto byyłyy przeecież hhitty.. Czeemu mmnie wyggnali??? Obłąkany szeptał.

Odszedłem od niego...


WERSJA REDUX:

4 nad ranem.. Niechętnie przecieram zaschnięte powieki. Macham ręką w stronę szafki nocnej, aby wyłączyć dzwoniący złom potocznie zwany budzikiem. Po uciszeniu źródła hałasu wstaję. Po ubraniu butów i kurtki czas na przechadzkę. Podczas wolnego stawiania kolejnych kroków, zachciało mi się tutejszej wódki "Kozaka". Produkt wyprodukowany przez kochanych ludzi z GSC.. Nie rozumiem tej sympatii. Ot- zwykła grupa ludzi z Ukrainy.
Mijam znak informujący o gablocie "Wygnanych". Akacz, Tuptam po Zonie.. Kto wymyślał takie ksywki?
Po dojściu do zardzewiałych schodów prowadzących na parter. Zapomniałem wspomnieć o tym że mieszkam na pierwszym piętrze. Zardzewiałe ramy schodów zlewają się z równie zardzewiałymi metalowymi ścianami. Przynajmniej podłoga jeszcze się uchowała. Podczas chwytania ramy kątem oka zobaczyłem godzinę na zegarku..
Jestem spóźniony! Jest już 10:13 kiedy ja miałem być o 9:30!
Truchtem schodzę po schodach mijając wysypisko na którym było multum ogłoszeń, które były niezgodne z zasadami baru lub po prostu były wypocinami bez sensu ( jak ten tekst). Mamy jeszcze pokoje dla ludzi którzy lubią też inne klimaty. (Nazywamy ich Multi-Stalkerami) Wreszcie docierając do drzwi z plakietką "Modderzy" energicznym ruchem otwieram drzwi. Może najpierw dla wyjaśnienia opowiem kim są "Modderzy".
Handel w Zonie opiera się na towarze lokalnym. Modderzy sprowadzają nowy towar z zagranicy. Są to często pancerze, bronie, czy ulepszenia HUD-u. Ja zamówiłem nową paczkę ulepszeń HUD-u "Absolute Texture Pack" od samego Cromma.. "Modderzy" są bardzo ważni dla nas.. Stalkerów. Po dobiegnięciu do stanowiska Cromma.
Facet w Pancerzu "Powinnościowych" i masce lemura łudząco podobnego do bohatera kreskówek- Króla Juliana (A toż ci los)
-Coś nowego? - Pytam zadyszany.
-Tak. Mam to co zamawiałeś - Odpowiada Cromm
-To przesyłaj na PDA. Nie chcę czekać.. - Rozkazuję Modderowi
Cromm wyciąga swoje ulepszone PDA. Wpisuje on coś na swoim PDA.
Po otrzymaniu powiadomienia opuszczam pokój. Teraz po prostu idę napić się, pogadać i zebrać ekipę do czyszczenia terenów baru. Ponoć błąkają się tam wygnani.W drodze do baru wszędzie mam uczucie niebezpieczeństwa.. Sam nie wiem czemu, ale po prostu czuje że wygnany mogę być ja. Ludzie bezpiecznie rozmawiają w różnych pokojach. Niektórzy piszą książki i opowiadania, inni rozmawiają o najróżniejszych rzeczach.. Ogólnie jest u nas miło. Wreszcie jestem w naszym najbardziej zaludnionym i ciasnym miejscu.. W barze.. Trzy stoły, krzesła i lada.

-"Meeeeeshowy Wisielec" kocham to! Dzieło sztuki!- Krzyknął Stalker w tle.
-Taa, taaaa - Odpowiedział inny.
Podchodzę do lady szukając tematu do rozmowy.
-Ej! Mam problem. Mamy zniszczyć obóz bandytów. Wpadłem na debilski pewnie pomysł, ale.. Po prostu chcę sprowadzić helikopter do obozu. Jak zwrócić jego uwagę? - Spytał Stalker.
-Strzelaj. Zwrócisz jego uwagę. Kiedy cię zauważy po prostu biegnij w stronę obozu. Voila! -Odpowiedziałem
-Dzięki! Barman! Stawiam mu Kozaczka!
Wreszcie mogłem skosztować niebiańskiej wódki zwanej Kozakiem. Rozumiem już czemu kochamy tak GSC!
Wreszcie wyszedłem z baru. W tle widzę Stalkera. Poszarpane ubrania... ROWEREK.... O boże.. .TO ON!
TO AKACZ.... 10 Latek z Kałachem i rowerkiem....
-WwwWyyprrawwwa.....Żyycieee Białeeego.. Ttoo byyyłyyy hiiiityy... - Użalał się 10 latek z wyraźną wadą wymowy..
O nie.. Zobaczył mnie.. Zarazi mnie rakiem! Muszę szybko się schronić.. Żegnajcie..
Ostatnio edytowany przez PotatoStalker 16 Lis 2017, 18:58, edytowano w sumie 2 razy
LOJALNOŚĆ UNII UNIWERSALNEJ!
PotatoStalker
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 28 Maj 2017, 20:50
Ostatnio był: 22 Lis 2019, 22:47
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Bar "Stalker.pl"

Postprzez trolololo w 29 Maj 2017, 21:29

Coś podejrzanie dobrze znasz forum, jak na jeden post, ale nie będę :ati:kował.

Było już opowiadanie o podobnym tytule. Ale w sumie, może być, takie 4/10. Przeciętne to, bez rozbuduj, rozbuduj o tym jacy ludzie są w konkretnych "odnogach" baru.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Bar "Stalker.pl"

Postprzez skinnyman w 30 Maj 2017, 00:45

Pomysł był, ale napisane ciulowo i niechlujnie, co od razu odrzuca.
"In loneliness, in some sort of a bleak unexplainable solitude with yourself and the Zone you can contemplate. Feel it, become another, penetrated by the aeons of the Zone. That's why it is good that makers didn't include women in the game, truly they are genius. While the game is kind of explorative, it is the journey inside. Had you also the feeling that you are in your dream while playing? Sometimes, for only moment some sight in the game appears to you like an image in a dream: obscure landscape, grey sky, and deserted building with dark windows. (...) It is no shame to have an intimate feeling to this game. I think this game, not on purpose but through artistic intuition, which is not controlled by a purpose of the artist, touched the perennial."
Awatar użytkownika
skinnyman
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 09 Wrz 2016, 22:05
Ostatnio był: 10 Mar 2024, 18:22
Miejscowość: pe do en kreska
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 28

Re: Bar "Stalker.pl"

Postprzez PotatoStalker w 30 Maj 2017, 06:30

Trolololo -Forum bardzo dawno już byłem , ale bez konta. Jak będę w domu dodam opisy i więcej zawartości
Skinnyman - Dzięki poprawie go jeszcze dziś
LOJALNOŚĆ UNII UNIWERSALNEJ!
PotatoStalker
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 28 Maj 2017, 20:50
Ostatnio był: 22 Lis 2019, 22:47
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Bar "Stalker.pl"

Postprzez Universal w 30 Maj 2017, 08:07

Odszedłem od niego...

Widać nie dość daleko, marna reinkarnacjo. Bode manuj.

Pro forma: bez pomysłu, bez treści, bez kształtu. Raz kropek nie ma, raz są (błędnie) poprzedzone spacją. W ogóle... co to jest?
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Bar "Stalker.pl"

Postprzez GTR w 30 Maj 2017, 08:52

Co to za gówno?

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Re: Bar "Stalker.pl"

Postprzez Cromm Cruac w 30 Maj 2017, 12:08

Urzekła mnie twoja historia albowiem była o mnie :E
Niestety za formę powinno się ciebie wrzucić do wyżymaczki.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, vandr.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077


Powróć do Teksty krótkie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości