Fabuła książki

Fabuła książki

Postprzez Pangia w 24 Lut 2015, 20:26

Tak absolutnie nigdzie mi to nie pasowało, tu zresztą też nie bardzo, ale ten temat chyba jest najogólniejszy.

Image

„Łowca z lasu”. Ktoś to czytał, ktoś może się wypowiedzieć? Nie pamiętam, czy już ktoś o to pytał na forum, ale nie mogę sobie za cholerę przypomnieć, szukajka nie działa i nie ma żadnego podforum dla książek postapo powołujących się na nawiązania do Stalkera, więc… Byłem przed świętami w Empiku w Galerii Rzeszów 3 miesiące temu i stało to na półce, byłem dzisiaj i nie ubyła ani jedna sztuka z tego, co wtedy widziałem, więc chyba niezbyt to się sprzedaje. A może to po prostu kwestia mieszkania w Polszy C, która wg niektórych dawno powinna być Ukrainą… No nic. Dzisiaj chwyciłem na parę minut do ręki, to w oczy rzuciło się logo Survarium, tekst „tłumaczył Michał Gołkowski” i, po pobieżnym przejrzeniu zawartości, scena z jakąś prawie półnagą babką (która, sądząc po opisie, nie miała wcale piersi, bo „przyduża męska koszula była zapięta jedynie na dwa ostatnie guziki”), gdzie akt erotyczny został zastąpiony po prostu trzema gwiazdkami i przejściem do następnej sceny. Aha, i absolutny brak informacji, o czym jest ta książka :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. - książki

Postprzez slawek73 w 24 Lut 2015, 21:47

A wiesz Pangia, że czasem jest tak, iż info "o czym jest książka", znajduje się z tyłu książki, na okładce, przez niektórych obwolutą zwanej. Dałbym sobie rękę uciąć, że w przypadku Łowcy z lasu właśnie tak jest. Chyba, że w tej "Polszy C" przesadzili z dziadostwem i wydaja książki bez okładek.
Musisz częściej zaglądać do księgarni Pangia... Zdecydowanie częściej :)

Za ten post slawek73 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia.
Awatar użytkownika
slawek73
Stalker

Posty: 189
Dołączenie: 19 Maj 2014, 18:55
Ostatnio był: 07 Lut 2019, 17:26
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 32

Re: S.T.A.L.K.E.R. - książki

Postprzez Rumcajs w 24 Lut 2015, 22:23

Okładki na szczęście dają, Rzeszów to nie jest takie zadupie. :D Jak ostatnio byłem w tej Galerii, to nie było żadnej książki, wcześniej chyba z 7 sztuk, może jeszcze dołożą ?
Rumcajs
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 21 Mar 2014, 23:34
Ostatnio był: 23 Lut 2024, 22:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R. - książki

Postprzez Kamo w 25 Lut 2015, 00:06

Jako że dostałem ten kawałek sztuki masowej pod choinkę to zdarzyło mi się go przeczytać. Na dobrą sprawę nie żałuję że się na nią skusiłem, ale chyba nie sięgnę po nią ponownie. Krótko mówiąc szału nie ma, dupy nie urywa ale jak się komuś nudzi to może po nią sięgnąć. Jest w niej trochę szybkiej akcji, trochę romansu i jakaś tam fabuła. Mam wrażenie że niektóre wątki zostały wciśnięte na siłe aby uatrakcyjnić książkę dla przypadkowych osób. Co do fabuły to nie będę się rozpisywał aby nie spoilerować. Napisze tylko że rozdrażniło mnie wręcz chamskie ucięcie fabuły na końcu. Po prostu TO BE CONTINUED! Rozczarowany jestem też finałowym rozdziałem powieści. Jakoś mi nie podszedł.
Si vis pacem para bellum!
Awatar użytkownika
Kamo
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 28 Sty 2014, 15:54
Ostatnio był: 15 Paź 2015, 14:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 4

Re: S.T.A.L.K.E.R. - książki

Postprzez Glaeken w 25 Lut 2015, 00:07

Pangia napisał(a): [...] scena z jakąś prawie półnagą babką (która, sądząc po opisie, nie miała wcale piersi, bo „przyduża męska koszula była zapięta jedynie na dwa ostatnie guziki”), gdzie akt erotyczny został zastąpiony po prostu trzema gwiazdkami i przejściem do następnej sceny.

W oryginale tez tak jest. Właśnie ją czytam w języku rosyjskim.

O czym jest książka = http://survarium.pl/ksiazki/

p.s.: przenosze do własciwego działu.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Fabuła książki

Postprzez Hubietiev w 28 Lut 2015, 01:33

Książka fajna najlepiej Polaka opisali jak miał poupychany prowiant.
Ence pence,w której ręce trzymam wiadro prądu...

Hubietiev
Wygnany z Zony

Posty: 10
Dołączenie: 27 Lut 2015, 22:00
Ostatnio był: 30 Lip 2015, 20:57
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: -5


Powróć do Łowca z lasu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość