Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez paulus43 w 12 Mar 2013, 12:21

Ja osobiście polecam http://www.domsary.pl gdyż sam tam kupowałem zasilacz 450W oraz pamięć RAM 2GB. Na fakturkę sprzęt można było wziąć. Wygodne w obsłudze. Polska stronka. Zamówienie wprawdzie po tygodniu przyszło. Ale gościu tłumaczył to tak, że po Łodzi parę naraz zamówień miał. I jednocześnie do mojego kolegi pojechał by mu przywieść obudowę do komputera za 200zł. Ta stronka pokazuje też ile jeszcze na składzie jest..:) To co kupowałem to w miarę tanie było. Pamięć około 69zł jeśli pamiętam a zasilacz 120zł.
Awatar użytkownika
paulus43
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 25 Mar 2011, 12:25
Ostatnio był: 03 Mar 2016, 19:34
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Xen w 12 Mar 2013, 14:51

Nie będę się zbytnio rozpisywać, ostatnio nakupiłem trochę towaru z x-kom'u. Szybka dostawa miła obsługa i niższe ceny niż w komputroniku. mogę zdecydowanie polecić ;)

Za ten post Xen otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Fiesta85.
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 23:47
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez KoweK w 18 Mar 2013, 03:57

Xen napisał(a):i niższe ceny niż w komputroniku

To raczej nietrudne do osiągnięcia. :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez biboos w 06 Paź 2013, 12:02

X-kom.pl - polecam! Zamawiałem laptopa poprzez ich sklep i wszystko w najlepszym porządku :)
biboos
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 06 Paź 2013, 11:39
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 12:33
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Walker P9m
Kozaki: 0

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Aramish w 10 Sty 2014, 19:40

CNT Poland http://cntpoland.pl, odbiór osobisty Warszawska Giełda Elektroniczna pawilon 1
"Domięśniowa iniekcja ołowiu działa zawsze uspokajająco"

Inżynier to ktoś, kto robi coś, z niczego. Zatem jestem inżynierem! I Bóg jest.
Tylko ja jestem inżynierem środowiska, a Bóg Inżynierem Światów...
Awatar użytkownika
Aramish
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 09 Sty 2014, 21:26
Ostatnio był: 26 Gru 2014, 11:29
Miejscowość: Wieś stołeczna Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Whisper w 21 Kwi 2014, 20:19

Gry z pudełkami:
muve.pl
gram.pl

Komputery, szmery, bajery:
morele.net (polecam lajknąć stronę na fb proste konkursy itp, sam wygrałem kiedyś zasilacz)
:

Kiedyś coś tu wpiszę
Awatar użytkownika
Whisper
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 01 Lut 2014, 19:47
Ostatnio był: 13 Wrz 2014, 16:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 14

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Dżuz w 22 Kwi 2014, 20:47

Whisper napisał(a):Komputery, szmery, bajery:
morele.net


Ja polecę innego molocha - agito.pl. Jeżeli wierzyć komentarzom, to lubią pchać towary ze zwrotów i sprzedawać nie to co się zamówiło :P
W sumie to opakowanie zakupionego u nich procesora wyglądało jakby było otwierane, ale może się mylę. Tak czy siak zadziałał. Ostatnie zakupy u nich na circa 4k przebiegły bez problemowo i najtaniej. Morele mają drożej. Aczkolwiek mogliby towar i adekwatne powiadomienia mailowe wysyłać szybciej :caleb: Tak czy siak, mogę polecić, jeśli ktoś miałby wątpliwości.
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 02 Maj 2023, 08:36
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Michu w 28 Cze 2014, 20:56

Zamówiłem komputer w http://www.morele.net z opcją złożenia, bo nie chciało mi się samemu składać, szczególnie że promocja - ot złotówka jak sie kupi zestawik powyżej xyz zł. No więc sklep poleciłbym dlatego że ma: fajne promocje, okej ceny, złożą Ci komputer, dostawa również w miarę szybka.

Ale piszę tutaj dlatego bo chciałbym przejść do minusów, i ostrzec osoby które mają zamiar tam kupować zestaw PC

Dopiero dzisiaj się skapnąłem że komputer strasznie mi się grzeje, wyciągnąłem go - otworzyłem obudowę... i co widzę? Nie podłączyli mi żadnego z wentylatorów w obudowie. Przez co cyrkulacji powietrza w ogóle nie było ._.

Samemu musiałem się doszukać kabli (bo wszystko już pozamykane, pozawijane i wcale nie było to takie łatwe) i podłączyć. Jak ktoś by się nie znał to nieźle by musiał jechać na komputerze bez odpowiedniej wentylacji.
Jeszcze do tego wszystkiego karta graficzna nie była odpowiednio przymocowana.

A i w ogóle, paczkę z kompem i częściami (pudełkami) wysłali osobno, i kurier do mnie wpadł, przyniósł paczkę... zapłaciłem, ale wait? Coś się taka lekka wydawała, okazało się że zapłaciłem za pudełka po podzespołach, bo nie miał pojęcia o drugiej paczce którą miał w samochodzie dla mnie. Ale to pewnie jego wina, sam powiedział że nowy jest.
:E

Za ten post Michu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez szympekmajster w 20 Sie 2014, 15:33

ja z swojej historii nie polecam morele.net przynajmniej nie przy zakupie pamięci RAM Crucial. Nie wiem po czyjej stronie dokładnie była wina ale po oddaniu pamięci na gwarancję czekałem ponad 3 miesiące. Wysłałem na początku lutego, mam je z powrotem dopiero od początku maja...
Image
http://youtube.pl/GamePCTV Kanał YT - Let's Play'e, recki, nowości ze świata gier
Zapraszam :)
My PC :)
AMD Phenom II X4 @ 3,8GHz, 8GB DDR3 Crucial, AMD HD7870XT
Awatar użytkownika
szympekmajster
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 18 Lis 2007, 20:54
Ostatnio był: 12 Gru 2014, 00:31
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez The Witcher w 19 Lut 2015, 20:38

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości odnośnie Komputronika...

Ostatnio pomagałem komuś z innej strony wybrać tam sprzęt, musiał kupić akurat u nich bo chciał zwrotu kasę za uszkodzonego laptopa, zgodzili się pod warunkiem że kupi za to coś u nich.

Jak wiadomo nie ma połowy opłacalnych podzespołów, a ceny pozostałych są wzięte prosto z dolnej części pleców. (prawie na każdym podzespole +50-100zł w porównaniu do morele czy esc.pl)
Jednak zabawa zaczęła się po złożeniu zamówienia. Do sprzętu wziął usługę składania komputera. Po zamówieniu i wpłaceniu kasy po 4 dniach stwierdzili że zasilacz XFX Core 550 nie da sobie rady z R9 290 i koniecznie musi kupić mocniejszy, oraz oczywiście droższy, podali kilka modeli o mocy 750W i mówili że koniecznie mają być te, przypadkowo droższe o ~150zł. Teraz, po kolejnych 3 dniach poinformowali go że nie wyślą mu pudełek od podzespołów, bo "idą na utylizację" czy coś takiego. :E

Czyli podsumowując:
- kombinowanie ze zwrotem kasy
- brak połowy najbardziej opłacalnych obecnie podzespołów
- ceny z kosmosu
- wciskanie droższego zasilacza
- kombinowanie z pudełkami
- tydzień czekania na wysyłkę, a wygląda na to że będzie i więcej

Spotkałem się w internecie z opiniami że komputronik ma duże ceny ale warto tam kupować, ze względu na obsługę...
:E

Za ten post The Witcher otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez vandr w 14 Mar 2015, 18:49

To co odje*ali z moim "starym" komputerem monterzy zestawów komputerowych z morele.net zasługuje na czarnego, pięciokilometrowego twardego kutasa prosto w ich owłosione dupska. Na ich szczęście (pomimo dalszych kombinacji z ich strony jak zupełne olanie mojego protokołu szkodowego i nie zajrzenie do nadesłanych zdjęć uszkodzeń) wszystko skończyło się na upragnionym zwrocie środków. Wiem, że post nie pasuje do tytułu tematu, ale nawiązuje choćby do postu Łiczerunia :caleb:
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Fred.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez caleb59 w 25 Lip 2023, 16:29

                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości