Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Glaeken w 16 Wrz 2011, 18:49

Słyszałem, byłem w ich sklepie ale nic u nich nie kupowałem. Ofertę mają dość ciekawa i skierowaną konkretnie także do graczy co w naszym kraju jest rzadkością. Nie wiem jak stoją z cenami ale chyba są dość konkurencyjni.

Z "obczajonych" sklepów polecam:
komputronik - chyba każdy go zna, co mi się u nich podoba to to, że mają bardzo przejrzystą stronę internetowa wraz z opiniami i dostępnością towaru, miłą i pomocną obsługę, duży wybór oraz dość gęstą sieć salonów, częste promocje na dany produkt,
wgk - nie tyle sklep co "bazar" z wszelką elektroniką w Warszawie, masa stoisk z ludźmi którzy się znają na rzeczy no i można u nich dostać to co jest dość rzadkie, stare i to po okazyjnych cenach, i samemu można coś sprzedać lub wymienić w tym przede wszystkim gry, da się też negocjować ceny,
http://www.4console.pl/ - dla posiadaczy konsol na terenie Ursynowa, wymieniają gry na konsole, zniżki dla stałych klientów, niezły wybór, kilka razy korzystałem i nadal będę korzystać,

NIE POLECAM
http://www.gamesworld.com.pl/ - głownie gry i akcesoria do wszystkich typów platform, mają swoje stoiska w największych galeriach, ceny jak z kosmosu mimo iż tuż obok np.: w saturnie lub empiku identyczny towar jest dużo tańszy - żerują na niewiedzy konsumentów i ich braku orientacji w cenach. Trzymać się z daleka.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Reklamy Google

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez szympekmajster w 10 Paź 2011, 11:32

Jeśli chodzi o dyski twarde - nie polecam sklepu ProLine.

Jak zawsze robiłem tam zakupy - tanio i szybko - było ok, tak w momencie wysłania pierwszej rzeczy na serwis straciłem wszystkie nerwy. Trzymają sprzęt dłużej niż zakłada ich regulamin, wypierają się głupimi powodami, obsługa klienta to idioci, od których prawdopodobnie połowa fora onetu zna się lepiej na sprzęcie... Póki sprzęt chodzi - jest ok, jak zaczyna padać, zaczynają się i schodki.
Image
http://youtube.pl/GamePCTV Kanał YT - Let's Play'e, recki, nowości ze świata gier
Zapraszam :)
My PC :)
AMD Phenom II X4 @ 3,8GHz, 8GB DDR3 Crucial, AMD HD7870XT
Awatar użytkownika
szympekmajster
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 18 Lis 2007, 20:54
Ostatnio był: 12 Gru 2014, 00:31
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Maku w 06 Lis 2011, 01:31

Gorąco polecam www.techplanet.pl - najlepszy sklep w jakim kupowałem. Tania, szybka i bezpieczna przesyłka, bardzo konkurencyjne ceny.
"Nie masz co robić, nudzi się Ci? Kup sobie kij i po jajach się bij" - 52
Awatar użytkownika
Maku
Tropiciel

Posty: 219
Dołączenie: 31 Paź 2009, 21:01
Ostatnio był: 15 Cze 2014, 20:15
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 16

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Glaeken w 12 Lis 2011, 14:40

Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez szympekmajster w 14 Sty 2012, 20:06

Jeśli chodzi o gry komputerowe (co, chyba pasi w kategorię? ;P) polecam sklep Ultima.pl Ceny nie są wyjęte z... spod pachy, lokalny sklep w Katowicach (200 metrów ode mnie :)) i Warszawie, szybka realizacja zamówienia.

Ostatnio przywróciło mi wiarę w ProLine, rozmawiałem z obsługą w innym oddziale sklepu, wyszło że wina przetrzymywania dysku to wina Seagate'a. Ostatnio siadła mi płyta główna, oddałem i po pięciu minutach dostałem nówkę, bez zbędnych pytań i komplikacji. Tak przynajmniej jest w Gliwicach i Bytomiu. Katowice dalej odradzam. Obsługa powinna wrócić się do szkoły...
Image
http://youtube.pl/GamePCTV Kanał YT - Let's Play'e, recki, nowości ze świata gier
Zapraszam :)
My PC :)
AMD Phenom II X4 @ 3,8GHz, 8GB DDR3 Crucial, AMD HD7870XT
Awatar użytkownika
szympekmajster
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 18 Lis 2007, 20:54
Ostatnio był: 12 Gru 2014, 00:31
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Adriomeniks w 19 Sty 2012, 03:02

Jak dla mnie to tylko i wyłącznie Www.Komputronik.pl, nigdy się nie zawiodłem, obsługa pierwsza klasa, ekspres realizacja i dostawa, co tu więcej dodać.

Ceny może nie są jakieś super hiper konkurencyjne ale akurat ja nie jestem skąpym sknerą i różnice rzędu paru złotych są dla mnie nieistotne.

A co do gier, tylko Www.Gram.pl, od zawsze kupuję i taj jak w przypadku Komputronika nigdy się nie zawiodłem.

Pozd :wódka:
Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby Polska – Polską była ! Aby w Polsce – po polsku się myślało ! - Stefan Wyszyński

Adriomeniks
Wygnany z Zony

Posty: 76
Dołączenie: 17 Gru 2011, 03:20
Ostatnio był: 21 Lut 2012, 09:27
Miejscowość: Świętochłowice
Kozaki: 8

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Jo_Mason w 12 Mar 2012, 16:02

Ja kupiłem cały sprzęt w http://www.pcprojekt.pl/ - siedziba w Krakowie. Zależało mi na doborze własnych części (precz z zestawami!). Prorównując sklep z tymi z mojej miejscowości (Brzesko) przy tych samych paramatrach zaoszczędziłem ok. 200zł (przy zakupie 4100) - najwięcej zysku było na monitorze Samsunga - około 100zł różnicy na ich korzyść. Obsługa była szybka. - dzień przed odbiorem wysłałem zamówienie, a nstępnego dnia osobiście odebrałem sprzęt.

Innymi słowy POLECAM
Ulubiony Mod: CoP - AtmosFear 3, CS - The Faction War

Człowiek - gotowe 4 rozdziały
Terapia - kryminał - NOWOŚĆ
Pingwiny z Madagaskaru - Operacja "MONOLIT" - Opowiadanie ukończone
Awatar użytkownika
Jo_Mason
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 27 Lut 2012, 09:47
Ostatnio był: 11 Kwi 2022, 22:50
Miejscowość: Brzesko
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 39

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez utak3r w 25 Cze 2012, 10:12

W firmie kupujemy w http://www.agito.pl/ - ceny w miarę, bardzo dobra obsługa.
W poprzedniej firmie kupowaliśmy na Komputroniku, ale ze strony hurtowej ( http://www.ktr.pl/ ).
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Szpagin w 25 Cze 2012, 15:04

Ktoś kupował przez sklep Gram.pl ? Jakie opinie? Do tej pory zamawiałem wszystko przez Empik (nie jestem fanem Poczty Polskiej i firm kurierskich, więc wolę odbierać rzeczy w salonie), ale niedawno dowiedziałem się, że istnieje możliwość odbioru zakupionych przedmiotów w salonie Sferis w jednej z galerii handlowych w moim mieście. Dodatkowo, jest tam możliwość zamówienia pre-orderów, co w przypadku kilku gier bardzo mnie interesuje.

Tak więc, czy sklep Gram.pl to solidna firma? Nie ma problemów z zamówieniami, odbiorem etc.?
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Soviet w 25 Cze 2012, 15:44

Mają drogo, ale nie ma problemów. Do niedawna wysyłali wszystko w kartonach po lodówkach, ale i to podobno się zmieniło :).
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Glaeken w 25 Cze 2012, 15:50

Szpagin napisał(a): Tak więc, czy sklep Gram.pl to solidna firma? Nie ma problemów z zamówieniami, odbiorem etc.?

Parę razy u nich zamawiałem i odbierałem w różnych punktach, jestem zadowolony, problemów nie było. Jedno z zamówień to była edycja kolekcjonerska U3 która kosztowała szmat kasy i była dość dużym pudłem więc trochę dygałem... ale dotarło o czasie i bez szwanku :)

Ostatnio zacząłem ostro zamawiać z Muve.pl i jestem baaaaardzo zadowolony. Konkurencyjne ceny i fajne promocje = polecam.

Za ten post Glaeken otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szpagin.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Internetowe sklepy komputerowe warte polecenia

Postprzez Pangia w 26 Cze 2012, 14:19

Ja swojego kompa kupiłem w Esc.pl - nie ma problemu, obsługa szybka, sprawna, miła przede wszystkim i profesjonalna (po złożeniu zamówienia zadzwonił facet i spytał, czy mogą inną część wysłać, bo nie mają na magazynie i ustaliliśmy przy okazji termin przywiezienia przesyłki). Drogo trochę co prawda, ale raz na 6 lat można chyba sobie pozwolić, nie? ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości