Microsoft SideWinder X6

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Microsoft SideWinder X6

Postprzez Nieznajomy X w 07 Gru 2014, 17:24

Witam. Pomyślałem, że załozę temat o tej jakże kultowej klawie. Wiele osób ją chwali po internetach i chciałbym poznać Wasze zdanie na jej temat. Jeśli mieliście kiedyś do czynienia z tą klawiaturką, lub po prostu ją posiadacie to piszcie. Wypisujcie swoje spostrzeżenia i czy polecilibyście ją. Sam stoję właśnie przed wyborem nowej klawiatury do grania i chyba wybiorę klawiaturkę A4tech poleconą mi przez kolegę Mito, ale ostatecznie mógłbym zagryźć zęby i przełknąć cenę X6, ponieważ posiada kilka istotnych dla mnie elementów.

Pisać.

- - -

@UP
Ej no, co jest, nikt nie miał styczności z tą klawą?
Nie może być ;)
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Microsoft SideWinder X6

Postprzez Pangia w 08 Gru 2014, 21:04

Jakby to było ogromnym zaskoczeniem, że nikt nie kupił klawiatury, za którą mógłby kupić 8 GB RAM, dobry używany procesor 4-rdzeniowy albo minimum z pięć porządnych gier na wszelakiej maści promocjach.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Microsoft SideWinder X6

Postprzez Nieznajomy X w 08 Gru 2014, 23:10

Oj tam, oj tam. Wbijcie sobie na jakiś porządny portal o komputerach np. PurePC, tam ludzie używają i mówią, że warta swojej ceny. Ale oczywiście każdy ma swój punkt widzenia.

PS:Nie wiem jak Ty, ale ja bym używanego przez nieznaną mi osobę podzespołu komputerowego do kompa nie wsadził. Lepiej mieć wszystko nowe i mieć pewność, że będzie to działać i każdy rozsądny człowiek, mający choćby trochę pojęcia o sprzęcie komputerowym powie Ci to samo. Pozdrawiam.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Odp: Microsoft SideWinder X6

Postprzez Fred w 09 Gru 2014, 09:15

To wbij na PurePC i tam pytaj o opinie na temat ww. klawiatury ;]

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
| Core i5 8600K + SPC Grandis XE1236 | G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL15 | GTX 1070Ti JetStream 8GB | GoodRam Iridium Pro 240GB | Toshiba P300 1TB | PNY XLR8 CS3030 1TB | Corsair RM550x | BQ Silent Base 600 |
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

Re: Microsoft SideWinder X6

Postprzez STALKIER998 w 09 Gru 2014, 14:24

Ja mam i nie narzekam. Ma dobry skok, podświetlenie, przełącznik trybów i co też fajne - przełączaną część numeryczną. Po za tym posiada Cruise Control, czyli funkcję, która umożliwia kontynuowanie akcji bez konieczności przytrzymywania klawisza. Polecam. :D

Za ten post STALKIER998 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nieznajomy X.
Awatar użytkownika
STALKIER998
Tropiciel

Posty: 265
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 18:08
Ostatnio był: 15 Paź 2020, 20:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 47

Re: Microsoft SideWinder X6

Postprzez Pangia w 09 Gru 2014, 18:58

Ja mam cały czas swój pierwszy model marki NołNejm, który wiernie mi służy od 9 lat, a dałem za niego 20 złotych. Nawet nie hałasuje za mocno jak na to, jak mogłaby po takim czasie użytkowania, farba z klawiszy w większości się utrzymała, czego chcieć więcej? Po tylu latach i tak każdy klepie w klawisze bez patrzenia na nie, więc na ch♥j komu podświetlenie? A czego mam wymagać od klawiatury, żeby tańczyła na biurku i sama wciskała guziki?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Microsoft SideWinder X6

Postprzez Nieznajomy X w 09 Gru 2014, 23:05

Pangia napisał(a):Po tylu latach i tak każdy klepie w klawisze bez patrzenia na nie, więc na ch♥j komu podświetlenie? A czego mam wymagać od klawiatury, żeby tańczyła na biurku i sama wciskała guziki?

Bez obrazy, ale masz podejście jak typowy polaczek-cebulaczek, "a po co komu lepsze, najlepsze jest to co mam" :/
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Microsoft SideWinder X6

Postprzez Pangia w 09 Gru 2014, 23:49

Pamiętaj: dobre, bo tanie. A jak niedobre, to i tak wtedy zostanie ci na zrobienie z tego czegoś dobrego. To się ze wszystkim sprawdza, nawet z komputerami, samochodami i mieszkaniami.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Microsoft SideWinder X6

Postprzez Nieznajomy X w 10 Gru 2014, 12:32

Tak, ale nie zawsze, pamiętaj.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Microsoft SideWinder X6

Postprzez Darth ReX w 20 Gru 2014, 00:53

Nie no, obiektywnie trzeba przyznać, że połowa ficzerów i pierdół dołączanych do tych fikuśnych klawiatur pokroju Razer Deathstalkera Ultimate czy innych jest w sumie dla bajeru. Nie mam nic do tanich klawiatur, jak również nie przeszkadzają mi te droższe, ale trzeba sobie zawsze zadać pytanie: "czy mi to potrzebne?"
Gram na laptopie, i jestem bardzo przyzwyczajony do jego klawiatury. Natomiast potrzebna mi była dobra myszka. Kupiłem używanego Razera Deathaddera. W jego cenie miałbym już pewnie nową mysz i klawiaturę i to nawet nie firmy no-name. Mimo to, jestem zadowolony i nie zamieniłbym tej myszki na żadną inną (za wyjątkiem nowego modelu, bo ma gumowe wykończenia w paru ważnych miejscach).
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości