Usztywnienie/przeróbka wtyczki do zasilacza

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Usztywnienie/przeróbka wtyczki do zasilacza

Postprzez Pangia w 28 Lip 2015, 17:48

Dobra, w niedzielę zapomniałem, wczoraj nie mogłem, ale jak jest w piśmie, trzeciego dnia zmartwychwstał i wstąpił do internetu.

:

Image
Te k♥rwa chińskie rączki za miskę ryżu składające obudowy. Gówno jakich mało, ale trudno.
Image
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Usztywnienie/przeróbka wtyczki do zasilacza

Postprzez Herezja w 28 Lip 2015, 22:12

Faktycznie bardzo płytko znajduje się ta wtyka w gnieździe. A nie myślałeś czasem po prostu nad zakupem zasilacza z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś szajs?
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Re: Usztywnienie/przeróbka wtyczki do zasilacza

Postprzez Pangia w 28 Lip 2015, 22:19

Przecież zasilacz jest dobry, co ty chcesz. Wtyczkę trochę docisnąłem, ale dalej siedzi dość niepewnie. Niby wiadomo: komputer nie jest kamieniem czy piłką i nikt go o ściany nie będzie obijał ani nim rzucał, ale… No przecież to nie może być tak, że ruszysz wtyczkę palcem z boku i odcina prąd. Leży to tak dłuższy czas, ale ostatnio cały czas o to zawadzałem i uznałem, że pora coś z tym zrobić, póki kompa nie spaliłem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Usztywnienie/przeróbka wtyczki do zasilacza

Postprzez doomer77 w 28 Lip 2015, 23:43

Rany boskie, facet :facepalm: Jeśli nie możesz wcisnąć głębiej, to są dwa wytłumaczenia - albo gniazdo za płytkie, albo wtyczka za gruba. Gniazda nie rozwiercisz, więc odchudź wtyczkę. Poskrob ją nożem czy scyzorykiem i próbuj co jakiś czas, aż wciśniesz do końca. Wcześniej odłącz ją od prądu ;)
Nie wiem ile masz lat, ale sorki, z takimi rzeczami to ja sobie radziłem na przełomie podstawówki i liceum. Tymczasem tu rozkminka na dwie strony o za ciasnej wtyczce - nie wstyd Ci?
Masz głowę i **uj, to kombinuj :) Coś ostrego w rękę i działaj.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Usztywnienie/przeróbka wtyczki do zasilacza

Postprzez Pangia w 29 Lip 2015, 00:32

Za dużo forsy na to wydałem, żeby się bawić bez upewnienia, że sobie nic nie spi♥rdolę ;) Wiem, trochę zaciągło Wolandem, ale natura kutwy u mnie jest bardzo silna. :) Coś pokombinujemy.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Usztywnienie/przeróbka wtyczki do zasilacza

Postprzez Herezja w 29 Lip 2015, 08:00

Niby wydałeś dużo pieniędzy na coś co źle działa? Swoją drogą zaraz po zamontowaniu tego złomu nie widziałeś, że coś jest nie tak i nie interweniowałeś u sprzedawcy?
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Re: Usztywnienie/przeróbka wtyczki do zasilacza

Postprzez Pangia w 29 Lip 2015, 16:40

Nie zwróciłem wtedy na to uwagi z prostego powodu – komputer stał. Teraz leży na boku, bo w ten sposób lepiej się chłodzi i mam nieuziemioną obudowę, przez co mi mikrofon brzęczy przy korzystaniu z niego podczas gry, no i zdarza mi się trafić nogą w tą nieszczęsną wtyczkę. Od początku jakaś mało solidna ta obudowa mi się wydawała, ale co? Reklamowałbym z powodem „bo jest ch♥jowa”?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Usztywnienie/przeróbka wtyczki do zasilacza

Postprzez Darth ReX w 29 Lip 2015, 23:42

Przecież to nie obudowa, a zasilacz. Sprawdź inny kabel, np ten od monitora. Powinien pasować. Jeśli jest to samo - zasilacz do wymiany. Jeśli zaś wszystko wejdzie, to kabel do wymiany.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości