Potrzeba zakupu nowych słuchawek

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Potrzeba zakupu nowych słuchawek

Postprzez Pangia w 15 Kwi 2016, 14:29

OK, Morele nie kłamało, słuchawki rzeczywiście przyszły na następny dzień.

Image

Co mogę powiedzieć wstępnie – basy rzeczywiście troszkę chyba przesadzone, ale stawiam, że to ma na celu lepsze łapanie dźwięków otoczenia w grach (kroki, strzały z dystansu itp.), zobaczymy jak to będzie działać. W zasadzie już zdążyłem przywyknąć do tego, że lekko cisną (a mam je na głowie od 10 minut), pewnie muszą się trochę „rozbić”. Kabel ma 1,5 metra, co z początku uznałem za spory naddatek, ale w sumie daje mi to komfort bezpiecznego wstania z fotela, żeby np. otworzyć okno czy zamknąć/otworzyć drzwi w pokoju bez oberwania kabla lub ucha, co mi się zdarzało. Mikrofon sprawdziłem w Audacity, rzeczywiście lepiej nagrywa, ale będę chyba musiał pobawić się w ustawieniach, bo chyba jest za głośny, ale tego w zasadzie nie jestem w stanie sam ustawić. Nie wiem tylko, po co przy regulacji głośności jest przycisk pozwalający na wyłączenie mikrofonu – gdybym go nie chciał używać, to zapewne bym go po prostu odpiął, ale najwidoczniej producent nie przewidział tego rozwiązania. Odpinany mikrofon na minus – nie ma przez to regulacji jego ustawienia i trzeba sobie słuchawki przesuwać na głowie… albo oddychać bardzo płytko przy korzystaniu z niego. A dość często sapię, niewyraźnie mówię i mam dość bujną czuprynę, więc może to być przez jakiś czas uciążliwe, aż nie utrafię z optymalnym ułożeniem słuchawek na głowie względem moich ust. No i troszkę tłumią hałasy z otoczenia, przez co jakoś tak klawiatura i myszka mi nieco przycichły, co akurat wadą nie jest.
Ogółem zakup uważam za udany, być może nawet bardzo, o ile okażą się przynajmniej równie wytrzymałe co überbudżetowy poprzednik :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59, Herezja.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Potrzeba zakupu nowych słuchawek

Postprzez vandr w 16 Kwi 2016, 22:50

Wytłumacz mi obecność chemicznego skurwu w postaci Kubusia, noża i pluszaka na jednym zdjęciu.

Radzę to zmienić, wielkopaznokciowy bydlaku :u3:
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, Pangia, Kudkudak,
Negative caleb59, Mruk.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Potrzeba zakupu nowych słuchawek

Postprzez Pangia w 17 Kwi 2016, 09:20

Nie chciało mi się przesuwać Kubusia, żeby go nie było w kadrze, ale najwidoczniej Twoja inteligencja nie pozwoliła ci na wysnucie tak prostego i oczywistego wniosku :u3:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Potrzeba zakupu nowych słuchawek

Postprzez caleb59 w 17 Kwi 2016, 09:56

Nic się nie tłumacz - tak ma być - tradycja forumowa! :piesek: Kto nie przestrzega tego czeka 7 lat nieszczęścia sesese!
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Potrzeba zakupu nowych słuchawek

Postprzez Herezja w 17 Kwi 2016, 13:32

Mnie chyba najbardziej przeraża ten pluszak. To jakaś przytulanka do snu???

I ktoś Ci nuci "Mam dziesięć lat, dziesięć i pół i ledwie wystaję ponad stół"? ];))))

Za ten post Herezja otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative caleb59, Wave.
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Re: Potrzeba zakupu nowych słuchawek

Postprzez Alchemik w 17 Kwi 2016, 16:45

Jezu, ludzie, ja śpię z misiem i jakoś nikt się do mnie nie przywala, a wy się chłopu tłumaczyć karzecie.

Za ten post Alchemik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59, Pangia.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość