Najgorsza lokacja

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Najgorsza lokacja

Kordon
21
5%
Wysypisko
47
12%
Agroprom
44
11%
Dolina Mroku
29
7%
Bar
12
3%
Dzicz
35
9%
Jantar
45
12%
Magazyny Wojskowe
20
5%
Czerwony Las
88
23%
Prypeć
49
13%

Razem głosów : 390

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Zwinny w 23 Lip 2016, 17:53

Nie wiem czemu wszyscy tak psioczą na czerwony las, to chyba normalne że im bliżej elektrowni tym stopień napromieniowania jest wyższy.Jeśli miałbym wybrać najgorszą lokalizację to kordon ze względu na pustkę i brak artefaktów
Awatar użytkownika
Zwinny
Stalker

Dołączenie: 23 Lip 2016, 17:48
Ostatnio był: Wczoraj, 23:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Takerbdn99 w 23 Lip 2016, 18:52

Wybieram Dolinę Mroku, nie rozumiem dlaczego Czerwony Las zebrał najwięcej głosów...

Zastanawiałem się nad Kordonem. Ten z Czystego Nieba tętni życiem. Osady kotów, mechanicy, handel- u boku wojsko. To w Czystym ta lokacja wygląda na miejsce, w którym koty przygotowują się do wypadu w głąb Zony. Jednak Kordon z Cienia Czarnobyla to pierwsza lokacja w całej grze. I jaka taka spełnia swoje zadania. Śmierdzi już na samym początku czymś świetnym, wprowadza w klimat.

Dolina Mroku jest dla mnie najgorszą lokacją pod względem jej wykorzystania, a także pod względem samej rozgrywki. Jak już wcześniej zostało wspomniane- w takiej lokacji powinny być więcej roboty. A ta która już była, mam na myśli podziemia, przyprawiała mnie o dreszcze.
"Merkantylizm, srerkantylizm"
CPU: Core 2 Quad Q9400 RAM: 6GB DDR2 GPU: GeForce GTX 460
Awatar użytkownika
Takerbdn99
Kot

Dołączenie: 06 Cze 2013, 01:45
Ostatnio był: 15 Cze 2017, 19:14
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Postprzez Gray w 05 Wrz 2016, 19:17

Dolina mroku.
Dlaczego? Pierwszy raz jak tam się zagłębiłem to była misja w której musieliśmy znaleźć i oddać dokumenty które znajdowały się w laboratorium barmanowi.
Jak się przestraszyłem kiedy spokojnie sobie wchodziłem do laboratorium a tu nagle jakieś tupania, lewitujące przedmioty oraz oczywiście kochane mutanty.
Пусть Zona быть с тобой сталкера !
Niech Zona będzie z tobą stalkerze!

Za ten post Gray otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PRZEMEK ŁOWCA.
Awatar użytkownika
Gray
Kot

Dołączenie: 03 Wrz 2016, 18:21
Ostatnio był: 06 Wrz 2016, 17:48
Kozaki: 1

Postprzez Mortal w 20 Maj 2017, 14:53

Każda lokacja ma swój urok, ale dłuższy pobyt w elektrowni zirytował mnie max przez głos Monolitu/Spełniacza Życzeń czy czegoś tam. Na początku spoko, jest to klimatyczne, starałem się wczuwać jak się da, ale... wszędzie promieniowanie, typy w egzo chcą mnie odstrzelić, więc musi być full focus, a ten głos bez przerwy powtarza jedną kwestię i zamiast myśleć o tym co się dzieje, myślałem tylko "zamknij w końcu pi*dę, człowieku" :/
Gdyby wypowiadał się raz na jakiś czas byłoby zupełnie inaczej, lepiej.
Awatar użytkownika
Mortal
Kot

Dołączenie: 20 Maj 2017, 13:55
Ostatnio był: 20 Maj 2017, 18:15
Miejscowość: lubelskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Postprzez esmano w 12 Cze 2017, 21:06

Laboratorium, Te przesączone klimatem opuszczone zabudowania a w nich kombinezony i zapasy, świetna odgrywka z Nabojem i porządna strzelanina. Nie wspominając już o późniejszej potrzebie zwiedzenia południowej części tej lokacji. Bardzo tę lokację lubię ale niestety w NS nie było tam miło...
esmano
Kot

Dołączenie: 12 Cze 2017, 20:59
Ostatnio był: 12 Cze 2017, 21:06
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość