Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Kilan w 05 Mar 2013, 22:07

W sumie to denerwuje mnie ten profesorek ze swoimi pomiarami który ciągle włazi mi w plecy kiedy celuje do zombiaków albo sam przyjmuje od nich serie na komore i pada. Irytujące są też misje poboczne które same wskakują.

Poza tym gram cały czas na veteranie i nie mam większych problemów, wystarczy przewidywać schematyczne zachowania przeciwników (chyba że chodzi o monoliciarzy, Ci to potrafią biegać z kilogramem ołowiu w sobie i dalej żyć :D ), a mutanty to nie problem - najedzą się trochę śrutu i padają.
Image

Kilan
Wygnany z Zony

Posty: 6
Dołączenie: 03 Mar 2013, 23:44
Ostatnio był: 08 Mar 2013, 00:56
Miejscowość: R C K
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Juhas w 05 Cze 2013, 16:44

Nienawidzę misji, w której muszę dojść do Sarkofagu i cudownie niczym terminator(w skąpym kombinezonie, który rozwala się po poprzednich misjach oraz z bronią, do której kończy się amunicja), który może pokonać całe rzesze wojskowych (w pełnym wyposażeniu) przebiega szczęśliwie do swojego celu, następnie wybijając JESZCZE WIĘCEJ wojskowych i monolitowców w tej lokacji. Nie ma to dla mnie zupełnego sensu.. wolałbym spokojnie pozwiedzać ten teren, a nie zap.... niczym krasnoludek przez ogródek... Do tamtego momentu było pięknie, chodzenie po opuszczonych laboratoriach, strach przed pijawkami i snorkami, odkrywanie schowków, lokacji, a takie zakończenie od razu sprawia, że wydaje mi się to wielkim, zrobionym na szybko kiczem. Owszem uwielbiam Stalker:SoC, ale jedynie do momentu dojścia do Prypeci.
Awatar użytkownika
Juhas
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 04 Cze 2012, 16:06
Ostatnio był: 22 Sie 2014, 23:01
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 6

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez AyuS w 16 Lis 2013, 15:30

Nie cierpię wchodzić w ciemności labów X. Jakby było jasno, to ok, zawsze można zobaczyć cień mutanta i się przygotować. Ale jak wyskoczy z ciemności, to już nie jest fajnie ;d I zawsze zostaje taka niepewność mimo zabicia wszystkiego, co się rusza, że zaraz, za moment wyskoczy coś nowego, chociaż przez te laby biegało się już kilkanaście razy. ;p

Głupi też jest ten szaleńczy bieg do elektrowni, kiedy wszystko i wszyscy chcą cię zabić. :facepalm: Nie ma nawet się gdzie schować, bo wróg już zaklepał sobie tam kryjówkę i strzela ci po tyłku, jak się odwracasz i uciekasz.
"Stalkerów wpuszczają do nieba bez kolejki!"

"Иди ко мне. Ты обретёшь то, что заслуживаешь."
"Chodź do mnie. Dostaniesz to, na co zasługujesz."
Awatar użytkownika
AyuS
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 12 Lis 2013, 18:25
Ostatnio była: 29 Kwi 2017, 21:41
Miejscowość: NS
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez agata w 25 Lis 2013, 00:09

Ja nie lubię przejścia w Jantarze od profesorka do laboratorium. Wkurzają mnie te watahy zombiaków. W ogóle nie lubię tych tworów, zawsze mi się przypominają te lekko pół śmieszne Amerykańce skupujące amunicję przeciw zombie i czekające na ich atak ...i cały klimat gry bierze w łeb.
I tak jak napisał przedmówca - bieg do Sarkofagu jest lipny. Szkoda, że nie ma czasu na rozprawienie się z monolitem i zwiedzenie lokacji. Na szczęście w środku już nic nie goni. :)
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez pan kozaq w 02 Gru 2013, 22:43

UP: na zombiaki polecam TRs-a z lunetą lub coś lepszego (tylko natowskie, Układu warszawskiego ssą, oprócz Wintara)

Ja także najbardziej nienawidzę Jantaru, reszta gry jest spoko :)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Nowy sorry w 11 Gru 2013, 18:10

ja nie lubię misji w których trzeba chodzić w zamkniętych miejscach typu laboratorium gdzie nigdy nie wiadomo co masz za plecami :-/
Awatar użytkownika
Nowy sorry
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 09 Gru 2013, 17:01
Ostatnio był: 14 Gru 2013, 19:54
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez powin w 11 Gru 2013, 20:45

najgorsza misja? hmmm... Na pewno laboratorium. nienawidzę takich miejsc czasem tak mam (w podobnych grach albo tej) że chodze w kółko i nic nie moge znaleźć . np to lab x 16 jak już pokonałem kontrolera i przeszukałem ducha to łaziłem ciągle po całym labo bez powodu dopiero jak się już zdenerwowałem to se sprawdziłem w necie jak wyjść z lab x16 to wtedy wyszłem . nie lubie takich misji w miejscach jak labo, podziemia czy elektrownia (chociaż zdecydowanie wole elektrownie od labo). :)
Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło.
Awatar użytkownika
powin
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 29 Sie 2013, 17:12
Ostatnio był: 24 Sie 2017, 12:17
Miejscowość: Wagon Jogi (kozaki i te sprawy...)
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Gorianov w 11 Gru 2013, 21:20

Ja zaś najbardziej nie lubię ostatniej misji, czyli jak trzeba udać się do CEJ. Postać na tym etapie gry jest niczym rambo który rozwala wszystko i wszystkich w mgnieniu oka. Wychodzi pełno monolitowców, aż nie wiadomo do którego strzelać. W samym sarkofagu dokucza jeszcze promieniowanie, beznadziejnie to zrobili.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 41

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez powin w 13 Gru 2013, 18:30

Gorianov napisał(a):Ja zaś najbardziej nie lubię ostatniej misji, czyli jak trzeba udać się do CEJ. Postać na tym etapie gry jest niczym rambo który rozwala wszystko i wszystkich w mgnieniu oka. Wychodzi pełno monolitowców, aż nie wiadomo do którego strzelać. W samym sarkofagu dokucza jeszcze promieniowanie, beznadziejnie to zrobili.

myśle że dobrze to zrobili. w każdej grze musi być jakaś hardkorowa misja bo bez takich przejdziesz gre szybko bez większych trudności
Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło.
Awatar użytkownika
powin
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 29 Sie 2013, 17:12
Ostatnio był: 24 Sie 2017, 12:17
Miejscowość: Wagon Jogi (kozaki i te sprawy...)
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Gizbarus w 13 Gru 2013, 20:56

Hardkorowa jak hardkorowa, ale w tym przypadku powinna powalać klimatem, a nie głupotą założeń i średnim wykonaniem.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez A_D_H_D w 14 Gru 2013, 20:44

Zgadzam się z panem wyżej. W Cieniu Czarnobyla zakończenie powinno być Stalkerowskie a nie rodem z Call of Duty. Myślę że taki lichy koniec był spowodowany tym, że GSC się śpieszyło i to bardzo. A co do najgorszej sytuacji w grze, to chyba pierwsze spotkanie z Kontrolerem. Wiedziały sukinsyny gdzie go umieścić. Po pierwszym spotkaniu szybko wszedłem po drabinie na następny poziom i wyłączyłem grę. Kiedy włączyłem ją 2 dni później okazało się że to był tylko wstęp do największej masakry w historii Stalkera. Nic mnie tak nigdy nie przestraszyło.
Awatar użytkownika
A_D_H_D
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 14 Gru 2013, 19:18
Ostatnio był: 05 Lut 2014, 19:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Czarnorus123 w 29 Gru 2013, 20:58

Nie lubie ostatniego etapu gry bieganie i strzelanie do dziesiatek monolitian wyposarzonych po zęby dla mnie to jest pozbawione klimatu jaki mi towarzyszył wczesniej.
Czarnorus123
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Gru 2013, 19:56
Ostatnio był: 07 Sty 2014, 16:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości