Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez XRobercik32X w 22 Sie 2012, 02:26

Snorki :(. Nie cierpię ich, jak je widzę od razu ogarnia mnie dziwny strach i nawet nie próbuję z nimi walczyć :D
A jeżeli chodzi o misje to w elektrowni trochę zbyt dużo się działo a oprócz tego nie mam zastrzeżeń
Awatar użytkownika
XRobercik32X
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 25 Sie 2010, 14:59
Ostatnio był: 01 Maj 2016, 16:45
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Gro3a w 23 Sie 2012, 15:46

Nienawidzę misji już w elektrowni. Przesadne promieniowanie, zero apteczek i bandaży, masa złażących się jak muchy do gó**a monolitowców. Walisz do nich z wintoreza a i tak wiedzą gdzie dokładnie stoisz. żeby jeszcze szli pojedynczo, a nie jak bydło, jeden popycha drugiego. Zero realizmu. No i cała inteligencja NPC jest do d...., sami włażą do anomalii i widzą cię w "totalnych ciemnościach".
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Ahmed1109 w 23 Sie 2012, 16:40

Zapewne monolit im wskazuje !

No zgodzę się z tym, podobnie jest w czerwonym lesie
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez DemonCarad w 13 Paź 2012, 16:53

Moją najmniej lubianą misją w Stalkerze Cień Czarnobyla jest LAB X18. Latające beczki i skrzynki utrudniały grę :). No cóż, pierwsze spotkanie z niby olbrzymem było naprawdę zaskakujące. Sądziłem, że stwór jest "troszkę" mocniejszy :). No i oczywiście jak mógłbym nie zauważyć. "Miłe" snorki panoszące się po LAB X18. Po prostu je "uwielbiam" (sarkazm) :D.
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie pokrzywdzony"

"Piknik na skraju drogi" Arkadij i Borys Strugaccy
Awatar użytkownika
DemonCarad
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 24 Mar 2012, 10:40
Ostatnio był: 20 Paź 2012, 18:26
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez CrosSs w 25 Lut 2013, 19:51

Ja ogólnie nie lubię walki w ciemnych , zamkniętych pomieszczeniach z mutantami , szczególnie w tedy jak nie wiem kiedy coś wyskoczy ale chyba najbardziej nie lubię X18 przez te latające przedmioty .
Udanych łowów Stalkerze .
Awatar użytkownika
CrosSs
Stalker

Posty: 90
Dołączenie: 08 Sty 2012, 19:08
Ostatnio był: 21 Sie 2022, 16:11
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 9

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez KSU w 01 Mar 2013, 14:25

Sytuacje hmmm... Chemia.. Tak to jest coś.. Niesamowitego...
Siczka na prezydenta!!!!

Sprzedam pancernik Bismarck z kolekcji Hachette do złożenia numery 1-140.

Za ten post KSU otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Adam.
Awatar użytkownika
KSU
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 16 Cze 2012, 19:02
Ostatnio był: 07 Paź 2020, 17:18
Miejscowość: Fajniejsza niż Sovieta
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 25

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Danziger w 03 Mar 2013, 13:17

Ja jakoś powrotu z Jantaru przez dzicz do baru nie lubię, trochę najemników, anomalie mutanty i ogólnie dla mnie katorga.

Za ten post Danziger otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor.
Danziger
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 21 Sie 2012, 13:25
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 12:18
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 1

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Kudkudak w 03 Mar 2013, 13:34

W tej części nie cierpię misji, w której trzeba znów biec do Agropromu, po przedwczesnej rozmowie z Przewodnikiem. Nie dość, że po drodze nic się nie dzieje, chyba że kogoś sprowokuję, to w tych podziemiach też pustka jak w eremie. Za ten brak akcji Przewodnik ponosił ciężkie konsekwencje, bo podyktował złą drogę :caleb:
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez StalkerCiastek w 03 Mar 2013, 14:06

^ Tak, misja z przewodnikiem to był koszmar. Jedyna nowość w Agropromie to kilka pijawek. W ogóle nie lubię w Stalkerze cofania się do starych lokacji, bo jest tam po prostu nuda i nie ma co robić.

Mnie irytował zawsze końcowy fragment gry. Czerwony Las, Prypeć i elektrownia. Dookoła strzelają, zadyma, wojna, zero klimatu, do tego to cholerne promieniowanie. Ale to jeszcze nic, pograjcie sobie na Priboy Story. Wrócić żywym z wyprawy do Prypeci to cud.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Merhius w 04 Mar 2013, 03:48

Oj tam, bez przesady. Ja zawsze gram w stalkery na poziomie mistrza (to jest sprawa honoru, kurde) i na Priboiu nigdy nie miałem problemów, ba, ja nawet robiłem trzy kursy do elektrowni i z powrotem bo... Cóż, niezbyt trzymałem się fabuły. Lepiej zagraj w Zew Monolitu: Ukryte Ścieżki na mistrzu, to jest dopiero wyzwanie - wrogowie praktycznie niezniszczalni a my giniemy od jednej, krótkiej, boleśnie celnej serii z czegokolwiek.

Ale żeby nie było że sie nie trzymam tematu.
Nie cierpię misji z wykradaniem papierków z placówki wojskowej w Agropromie, misja z dupy zaprojektowana, nie ma mowy żeby się przekraść więc trzeba iść na pałe, więc po co ta cała przechadzka po podziemiach? Żeby straże przy szlabanie wyminąć? Co z tego że ich minę, skoro po wyjściu z podziemi pojawiam się niedaleko wieży wartowniczej na której siedzi gad który prawie zawsze mnie widzi, a wtedy mam całą placówke na głowie? Bez sensu. Na szczęście wypracowałem już sobie chytry plan - wychodzę z podziemi, nawalam w tego pypcia na wieży żeby narobić hałasu, uciekam do tego najbliższego baraku na prawo i chowam się za łóżkiem na końcu pomieszczenia. Gdy się kucnie to łóżko praktycznie całkowicie nas zasłania, do tego tam zawsze jest ciemno i wtedy tylko czekam aż żołnierzyki zaczną po kolei wchodzić do baraku a wtedy - Pyk, pyk - i mamy trupa. Jak się postarać to można tak prawie cały obóz rozwalić, no przynajmniej tych co są poza głównym budynkiem.
Awatar użytkownika
Merhius
Stalker

Posty: 133
Dołączenie: 24 Maj 2012, 21:37
Ostatnio był: 27 Paź 2016, 02:55
Miejscowość: Gruzowisko koło reaktora
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 94

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Tormentor w 04 Mar 2013, 16:34

Danziger napisał(a):Ja jakoś powrotu z Jantaru przez dzicz do baru nie lubię, trochę najemników, anomalie mutanty i ogólnie dla mnie katorga.


Dokładnie. Zawsze to samo. Powrót jest taki sam jak wyprawa na Jantar. Zawsze ci cholerni najemnicy na dachu, biegające kundle i ten zasrany tunel ze Spalaczem i zombie.

Podpisuję się pod tym co przedmówca napisał. Juma dokumentów dla Barmana pozostawia niesmak, a przecież przed chwilą mieliśmy świetną zabawę w podziemiach Agropromu. Wychodzimy z piekła by za chwilę znów walić ołowiem w durnych żołnierzy. Jak by te dokumenty były koło wejścia do podziemi w jakimś baraku ale oni je musieli usadowić na ostatnim piętrze na środku bazy :/ Zacząłem robić tak samo, zastrzelę kogoś i zaraz uciekam do najbliższego budyneczku. Wystarczy czekać na te głupie boty ale i to jest trochę nużące. Jak grałem na weteranie to po wyjściu z tej zapiździałej bazy nie miałem nawet amunicji do klamki. Musiałem omijać te patrole później :D

Ale i tak nic nie pobije misji z Kurglowem i jego pomiarami. Jak ja nie cierpię osłaniać mu dupy przed tymi zombie. Zamiast iść dalej to on się zatrzymuje i krzyczy "Hura" strzelając jednocześnie do tych jęczących dwunogów.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Merhius w 04 Mar 2013, 20:46

Heh, ja zawsze go wyprzedzam gdy zatrzymuje się przed tą podziemną rurą by zrobić pomiary. Idę dalej i likwiduję wszystko co się rusza, a on później wesoło i spokojnie brodzi w trupach. Najważniejsze to żeby zlikwidować wszystko w promieniu jakiś 60 metrów wokół autobusu, bo mnie zawsze gdy tracę kontrole nad postacią w czsie emisji (czy "zwarcia" jak to mawiali w pierwszej części) pojawiał się w pobliżu jakiś zombiak i dobijał mi Krugłowa :/

A powracając jeszcze do tej misji z wykradaniem papierków to jedyne co mi się podoba to właśnie ta ucieczka z agropromu, jest wtedy tak klimatycznie jakoś - pochmurne niebo, pada deszcz, my bez amunicji z uszkodzoną bronią i brudnym poszarpanym pancerzu, ranni i zakrwawieni uciekamy przed patrolami wojska. Właśnie tak sobie wyobrażam stalkerów przechodzących przez kordon :)
Awatar użytkownika
Merhius
Stalker

Posty: 133
Dołączenie: 24 Maj 2012, 21:37
Ostatnio był: 27 Paź 2016, 02:55
Miejscowość: Gruzowisko koło reaktora
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 94

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości