Najgorsza lokacja

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Najgorsza lokacja

Kordon
21
5%
Wysypisko
49
12%
Agroprom
45
11%
Dolina Mroku
31
8%
Bar
12
3%
Dzicz
35
9%
Jantar
46
11%
Magazyny Wojskowe
20
5%
Czerwony Las
93
23%
Prypeć
50
12%
 
Razem głosów : 402

Najgorsza lokacja

Postprzez SVDstriker w 07 Lut 2011, 20:53

Jaka lokacja, jest waszym zdaniem najgorsza? Moim zdaniem wszystkie są fajne z wyjątkiem Kordonu. Nie przepadam zbytnio za tą lokacją i sam nie wiem dlaczego. Czuję się tam tak jakoś dziwnie i w ogóle czuję tam pustkę...
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Reklamy Google

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Adam w 07 Lut 2011, 21:03

Czerwony Las. Według mnie, za duże promieniowanie, lokacja nie jest przepełniona chęcią, aby ją bardzo zwiedzać. Przez cały czas tylko chodziłem główna drogą i nie zamierzałem się zapuszczać do Lasu. Poza tym kilkakrotnie miałem kłopoty w późniejszej części tej lokacji ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Bambosz107 w 07 Lut 2011, 21:07

No dobrze, ale najgorsza pod jakim względem? Bo tutaj można się czepić wielu rzeczy...Najgorzej wyglądająca? Najbardziej wymagająca? Najbardziej pusta?
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Nyguz w 07 Lut 2011, 21:09

Ja tam nigdy nie trawiłem Wysypiska. Full bandytów, dużo promieniowania i w ogóle jakoś tam dziwnie jest. Nienawidzę tam tędy biegać :D
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez SVDstriker w 07 Lut 2011, 21:15

Bambosz107 napisał(a):No dobrze, ale najgorsza pod jakim względem? Bo tutaj można się czepić wielu rzeczy...Najgorzej wyglądająca? Najbardziej wymagająca? Najbardziej pusta?

Tak, po prostu "najgorsza" czyli taka której nienawidzisz, nie lubisz przez np. Wygląd, dużo strzelania etc.
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Iceformen w 07 Lut 2011, 21:18

Najgorszą moim zdaniem jest wysypisko . Ponieważ jest nudne strasznie nie ma takiej chęci zwiedzania owej lokacji i nie czerpie się żadnej frajdy z pobytu tam nuda i tyle .
Depressive Black Metal
Iceformen
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 27 Sty 2011, 13:48
Ostatnio był: 27 Mar 2016, 14:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 17

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez per-kac w 07 Lut 2011, 21:20

Ja myślę że najgorsza jest Dzicz. Tylko trochę klimatu tworzonych przez opuszczone i niedorobione budynki i rdzewiejące lokomotywy, poza tym ciągła napieprzanka raz z Najemnikami, raz z Mutantami. Eeee....
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Bambosz107 w 07 Lut 2011, 21:27

Ciężko jest mi tak jednoznacznie wybrać, ale zdecydowałem się na Wysypisko. Dlaczego? Ano, nic tam nie ma takiego, co by przyciągnęło moją uwagę, co innego Wysypisko z Czystego Nieba, uwielbiałem przebywać z bandytami. W SoC'u niestety nie ma co tam robić. Ot, takie połączenie między innymi lokacjami.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez suchy1280 w 08 Lut 2011, 09:55

Witam, ja nie mogę brać udziału w tej ankiecie, przepraszam ale wydaje mi się ona nie na miejscu, z tych wymienionych lokacji żadna nie jest zła, wręcz przeciwnie jedna lepsza od drugiej, każda ma swój ambient, ukryte tajemnice...ahh co tu pisać
Awatar użytkownika
suchy1280
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 17 Sty 2011, 09:11
Ostatnio był: 08 Gru 2012, 19:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez PMG w 08 Lut 2011, 11:01

Ja nie lubię Czerwonego Lasu, ponieważ roi się tam od Monolitu. Wiem, miejsce ma klimat, ale ta ciągła nawalanka z czasem go psuje. Poza tym promieniowania od ch****y i ciągle trzeba zażywać leki przeciwpromienne. Zdażyło mi się wpaść na promieniowanie nawet na środku drogi. Wprawdzie po wyłączeniu Mózgozwęglacza można pozwiedzać dalsze tereny, to jednak lokacja jest bardziej trudna i denerwująca niż klimatyczna.
Ostatnio edytowany przez PMG 09 Lut 2011, 08:36, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez djcycu w 08 Lut 2011, 12:37

Kordon:

Zawsze lubiłem tą lokację. Dlaczego? Bo w niej zaczynamy i to w niej zapoznaliśmy się nieco z atmosferą gry, to tutaj po raz pierwszy zobaczyliśmy mapę Zony, to tutaj jeszcze wydawało się nam że ta gra to sielanka i damy sobie radę.

Wysypisko:

To tutaj po raz pierwszy przysłuchiwałem się grze na gitarze jednego stalkera. W tej lokacji zawsze czułem się o krok bliżej centrum i w tej lokacji mimo niebezpieczeństw czułem się na tyle samotnie by czuć się bezpiecznie. Poza tym wracając na szybko z Agropromu odkryłem multum dróg które jeszcze bardziej przyciągnęły mnie do tej lokacji. Poza tym wszystkim w modzie Oblivion Lost poszukując wszystkiego co można by znaleźć odkryłem niewykorzystane przez twórców podstawki miejsca.

Agroprom:

Gdyby nie cut-scenki i bajoro które odnalazłem wieki po przejściu podstawki nie lubił bym tej lokacji. Jednak jest tam bardzo zielono, dużo promieniowania, dużo artefaktów i dużo akcji nie wspominając o wyposażeniu w jakie na początek gry mogło wpaść nam w ręce.

Dolina Mroku:

Laboratorium, Te przesączone klimatem opuszczone zabudowania a w nich kombinezony i zapasy, świetna odgrywka z Nabojem i porządna strzelanina. Nie wspominając już o późniejszej potrzebie zwiedzenia południowej części tej lokacji. Bardzo tę lokację lubię ale niestety w NS nie było tam miło...

Bar:

Było i jest to miejsce dla mnie wspaniałe pod względem spokoju i beztroski, przemiła atmosfera, godziwe pieniądze na arenie i muzyka uspokajały mnie po tym co przeżyłem w Agropromie i złomowisku. Mimo psów strzegących wejście biegłem po raz pierwszy naprzód by jak najszybciej się schronić.

Dzicz:

No i po sielance. To tu po raz pierwszy stąpamy ku śmierci. Bardzo niebezpieczna jak dla mnie lokacja w której łatwo o kulkę. W lokacji tej po raz pierwszy spotykamy Krugłowa no i przyglądamy się ciekawej i zorganizowanej akcji najemników. W NS ta lokacja aż odrażała jednak w podstawce było to świetne i dopracowane miejsce gdzie klimat a szczególnie w nocy bił rekord w całej grze. Pusto, straszno i z dala od ludzi...

Jantar:

Mimo tego że lokacja ta mnie rozczarowała (myślałem że będzie tam wielkie jezioro i las w około) bardzo mi się podoba ze względu na śmierć jaką można tam spotkać. Bardzo fajna lokacja z żółtawym zabarwieniem :) Niestety po wyłączeniu emitera robi się tam zbytnio słodko...

Magazyny Wojskowe:

Ku waszemu zdziwieniu nie lubię tej lokacji najbardziej... Dlaczego? Bo wygląda beznadziejnie. Nie jest ona w ogóle realistycznie zbudowana. Nie widziałem nigdy takich miejsc gdzie wioska ma 6 domów na krzyż nieopodal bazy wojskowej. Rozumiem że jest to wielka lokacja i w ogóle ale jakoś szczególnie mimo licznych bajerów mnie nie przyciąga. W CS bardziej ją lubiłem za pustkę i możliwość zaliczenia nagłego zgonu. A byłbym zapomniał... W NS lokacja ta była tak nadużywana że zbrzydła tym bardziej.

Czerwony Las:

W zależności o który chodzi to i tak się podoba. Co prawda w SoC jesteśmy w przedpolach czerwonego lasu jeśli nie w samym środku. Lokacja ciekawa bo dobrze rozwiązania. Tajemnicze wejście na północnym wschodzie dodaje klimatu jednak żaden mod nie pokusił się o ciekawsze rozwinięcie tej mapki i szkoda. Spacer po lesie czy w SoC czy CS nie wchodzi w grę... Łatwo tam zginąć lub zjeść sporo nerwów... Co do lokacji z CS to było ciekawie a szczególnie podczas słuchania tego spokojnego ambientu w tle :) Dodawało to mroku i niepewności :)

Prypeć i Elektrownia:

W elektrowni pusto... W Prypeci nie lepiej... Co prawda miejsca ciekawe ale okrojone fabularnie. Do tego ten walnięty odgłos strzelaniny w Prypeci i Elektrowni... Cóż... Mogło być lepiej ale lokacje mimo wszystko się podobają :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive 1920razor, Hellknight, Markus Grizzly, schadow, Iłja.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Tyler Durden w 09 Lut 2011, 01:58

Muszę Ci powiedzieć DjCycu , że świetnie to opisałeś , miałem prawie podobne skojarzenia a Ty to doskonale ubrałeś w słowa , najmniej odpowiadała mi Prypeć z racji tego , że podjarałem się dosyć od czasów pierwszych zapowiedzi , a tymczasem zero zwiedzania , non stop walka :/ , wysypisko troszkę zmarnowany potencjał , tak samo dziwi mnie potencjał elektrowni który został zmarnowany , spora mapka a większości "nie pozwolili" zwiedzić .
Awatar użytkownika
Tyler Durden
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 06 Lut 2011, 14:23
Ostatnio był: 05 Gru 2011, 23:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości