Najgorsza lokacja

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Najgorsza lokacja

Kordon
21
5%
Wysypisko
49
12%
Agroprom
45
11%
Dolina Mroku
31
8%
Bar
12
3%
Dzicz
35
9%
Jantar
46
11%
Magazyny Wojskowe
20
5%
Czerwony Las
93
23%
Prypeć
50
12%
 
Razem głosów : 402

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Kruk787 w 18 Paź 2013, 14:42

Mimo iż wszystkie lokacje w Stalkerze są extra to moją ulubioną jest Czerwony Las. Czemu? Dużo mutantów i ciągła groza ja osobiście nienawidzę łatwych gier i map a w Czerwonym lesie ciągle musiałem uważać i nie dać się zabić. Poza tym w modzie The Faction War jest to istna kopalnia rubli. Mutki fajnie się ubija zwłaszcza że są w dużej ilości a liczba anomalii też jest całkiem spora. Oczywiście bez :wódka: i :+: ani rusz ale jak się już ma sprzęt to hej ho po ruble by się szło. Jak już mówiłem wszystkie lokacje są super ale jeśli mam wybrać najgorszą to pada na Kordon. W lokacji mało się dzieje w SoC jak i w CS, mało mutantów i anomalii. Na pochwałę zasługuje posterunek wojska na którym w krótkim czasie można zdobyć masę kasy zabijając żołnierzy i sprzedając ich sprzęt. To tyle ode mnie i sory że tak długo.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
Kruk787
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 01 Maj 2013, 18:59
Ostatnio był: 13 Lip 2014, 21:37
Miejscowość: Karpacz
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Szafa w 19 Paź 2013, 23:21

Witam jest to mój pierwszy post na tym forum, ale nie o tym temat. Moim zdaniem każda lokacja w grze S.T.A.L.K.E.R. jest na tyle dobra że nie musiał bym głosować jednak miasto Prypeć zawiodło moje oczekiwania, ogrom możliwości którą mieli twórcy gry nie została wykorzystana w pełni. Miasto mimo iż klimatyczne rozczarowało mnie swoją liniowością oraz liczbą przeciwników ; rozumiem baza monolitu i w ogóle ale niestety zabijanie na każdym kroku żołnierzy Monolitu dobiła mnie zupełnie.
Szafa
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 19 Paź 2013, 22:39
Ostatnio był: 03 Lut 2014, 09:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez faberge w 31 Paź 2013, 17:22

Prypeć, Prypeć i jeszcze raz Prypeć. Ogrom niewykorzystanego terenu, możliwości i samego wykonania terenu. Nawet coś na co czekałem całą grę, czyli ''Diabelski Młyn" kosmicznie mnie rozczarowało. Zero klimatu opuszczonego wielkiego miasta, już samo wyjście z bunkra na początku gry było niebo bardziej klimatyczne. A sama elektrownia, w której nie było nic praktycznie poza wszędzie walającym się monolitem sprawiała wrażenie... Zrobionej na "odczepsiępan".
faberge
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 31 Paź 2013, 15:08
Ostatnio był: 15 Lis 2013, 00:25
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Kalashnikov w 03 Lis 2013, 15:03

Zagłosowałem na Czerwony Las. Chociaż miałem dylemat pomiędzy Prypecią a owym lasem. Zagłosowałem w końcu na Czerwony Las bo jest tam strasznie ciężko (nawet do przesady), w ogóle nie czuje klimatu tej lokacji. Nie czuje, ponieważ nic tam się nie dzieje oprócz potyczek z członkami Monolitu. A w Prypeci nie podoba mi się takie duże ograniczenie tego miasta (podobnie jak w elektrowni). Liczyłem na coś co będę mógł trochę pozwiedzać i rozkoszować się wymarłym miastem. Jednak twórcy uderzyli mnie mocno z liścia mając na myśli "masz i nie marudź".
Image Image Image
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 15 Maj 2013, 19:59
Ostatnio był: 25 Sty 2019, 19:42
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 14

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Gizbarus w 04 Lis 2013, 08:53

Formalnie, to nie jest Czerwony Las, tylko Radary... Ale mniejsza o większe - rzecz w tym, że lokacja ma o wiele więcej klimatu, jeśli przejść ją właśnie nie drogą, lecz przez las.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Tormentor w 04 Lis 2013, 10:08

Taki chyba był zamiar twórców przechodzenia tej lokacji. Zresztą ten las to tylko kilka drzewek ustawionych metr od siebie. Mam podobne zdanie co Major_Fields, te miejsce nie powinno mieć nazwy Czerwony Las, w Czystym Niebie otrzymujemy dopiero to co powinniśmy.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Gizbarus w 04 Lis 2013, 20:06

Patrz mój poprzedni post - acz zamiast użyć liczby pojedynczej, wpisałem mnogą. Tak czy siak, ta lokacja to "Radar", a nie "Czerwony Las", więc cóż...

A czepiając się już tematu, to najbardziej zmarnowana wg mnie lokacja to wysypisko. Ot, hangar na środku (w dodatku nic sensownego w środku nie ma, poza punktem ruszenia fabuły), parę radioaktywnych kup złomu i koszmarnie wręcz niewykorzystane obrzeża.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Kalashnikov w 05 Lis 2013, 19:31

@UP Dla mnie wysypisko jest całkiem spoko. Jednak te "radary" to coś okropnego... Sytuację ratuje tylko to, że jest tam ciekawy obiekt, który nazywa się mózgozwęglaczem.
Image Image Image
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 15 Maj 2013, 19:59
Ostatnio był: 25 Sty 2019, 19:42
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 14

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez agata w 24 Lis 2013, 23:31

ja głosuję na Jantar. Przede wszystkim ze względu na zombie. Nie to, że strzelania kupę, po prostu nie kręci mnie ten "temat" i uważam, że w ich miejsce można było wrzucić o wiele 'ciekawsze' mutanty.
Mam też obiekcje co do magazynów wojskowych, bo mimo tego, że bardzo przyjemnie się po nich podróżowało, to nic konkretnego się tam nie działo (w sumie mogłoby ich nawet nie być i moim zdaniem gra by nie straciła). Zdecydowanie mogło być tam trochę więcej do roboty. :)
Co innego Czerwony las - pierwszy raz tam będąc biegłam do mózgozwęglacza jak głupia, bo zewsząd do mnie strzelali i przeklinałam tę lokację za każdym razem kiedy musiałam stanąć, by nabrać sił. Po przejściu do Prypeci ruszyło mnie jednak sumienie, że nie można być aż taką babą i wczytałam save z początku Lasu. Jak już wszystkich na spokojnie rozpierniczyłam, a na koniec jeszcze sobie zwiedziłam okolicę, to uważam, że to jedno z ciekawszych miejsc. Lubię jak się coś dzieje, a tam zdecydowanie nie można narzekać na nudę :)
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez A_D_H_D w 14 Gru 2013, 21:14

Czerwony Las i Prypeć były najgorzej zrobione. Ja rozumiem że lokacja w której się znajdujemy jest blisko elektrowni (mówię tu teraz o Lesie) ale bez przesady! Jest tam cholernie brzydko a na domiar złego, wszędzie promieniowanie przez, które nie było się gdzie schować. Z tego wszystkiego najbardziej śmieszyły mnie napromieniowane kamienie. Prypeć jest okropnym aż do porzygania zlepkiem najbardziej rozpoznawalnych budynków. Sama lokacja była wielką kupą w PDA i dodatkowo czułem się jakbym grał w Call of Duty a nie w Stalkera. Reszta lokacji była zrobiona bezbłędnie.
Awatar użytkownika
A_D_H_D
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 14 Gru 2013, 19:18
Ostatnio był: 05 Lut 2014, 19:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Sovat w 29 Gru 2013, 15:16

Mi się niepodobają wszystkie lokacjie, bo nie ma w nich nic specjalnego. Jak z resztą cała gra - słaba grafika, głupie AI i ogółem słaba grafika. Nie ma feelingu strzelania, jest uczucie jakby się strzelało z takich pukawek na kapiszony :/ Te pseudo przerażające laboratoria ani troszkę nie są straszne. Jedyna rzecz w tej grze dobra to udźwiękowienie.

Za ten post Sovat otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Poldzer, Leo0502, stalker3467, Piłat, Naznaaczony.

Sovat
Wygnany z Zony

Posty: 15
Dołączenie: 23 Gru 2013, 12:36
Ostatnio był: 22 Lis 2017, 22:01
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: -36

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Poldzer w 29 Gru 2013, 15:41

Lepsze AI o takiej inteligencji niż twojej.

Za ten post Poldzer otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative RadekNioch, Sovat.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości