Poradnik

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Poradnik

Postprzez jalkavaki w 28 Maj 2011, 15:54

A dupa. Zaczynają ganiać Naznaczonego po planszy. W efekcie można dostać kulkę z najmniej spodziewanej strony (np. broniąc się z Lisem przeciw psom).
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: Poradnik

Postprzez kapucha w 28 Maj 2011, 19:18

Może to kwestia przypadku lub wersji gry. Ja przy wersji 1.0006 (czy jakoś tak) nigdy nie miałem wojaków na plecach. Trochę strzelali, a jak odbiegłem dawali spokój.

Choć może mnie gonili, ale przeszedłem szybko na Wysypisko i po prostu ich zgubiłem. Nie zwracałem uwagi, zwykle po przejściu przez nasyp nie spędzałem dużo czasu w Kordonie.

Ale jeżeli wracam do Sidorowicza w ten sposób to powinni poleźć za mną aż do wioski kotów, a tak nigdy się nie stało. Jestem na 95% pewny, że wojacy spod mostu nie opuszczają swoich stanowisk. Co innego ci z posterunku na południu Kordonu. Oni kiedy mnie zobaczą potrafią poleźć za mną do wioski kotów i zrobić małą rzeź :E.
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Re: Poradnik

Postprzez artur11111 w 02 Gru 2011, 16:57

Nie rozumiem dlaczego się czepiacie. Poradnik jest bardzo dobry i przyda się początkującym Stalkerom. Możliwe, że jest trochę zbyt ogólny ale..... Co z tego ?






PS Poradnik z gry online jest płatny około 11 zł.

Uwagi moderatora:

A widziałeś datę ostatniego posta? - Wheeljack
Zniszczymy Zonę i anarchistów, bo taka jest nasza Powinność.
Awatar użytkownika
artur11111
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 19 Sie 2011, 09:06
Ostatnio był: 14 Cze 2014, 15:52
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 3

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości