Laboratoryjna Groza

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Laboratoryjna Groza

Postprzez S.T.A.L.K.E.R kamil04 w 11 Paź 2007, 16:12

witam jako iż ochrzaniono mnie w moim poprzednim temacie jestem zmuszony zakładać następny
i proszę adminów o wyrozumiałość bo na forum tyle tego jest parę dni szukałem i nic na ten temat

a wiec słyszałem iż po wykonaniu zadania dla barmana w labx18 on coś tam gada i można iść do tego przywódcy powinności czy jak mu tam wykonać trochę zadań i można zostać ich członkiem lecz ja nic takiego nie miałem
czy to zwykła bzdura czy ja mailem jakiś bug
mam save przed lab x18 ale znowu zabijać tych bandytów eskortować tego uwiezionego z powinosci i serce ma mi walić 150 na minute przez te mutanty w labx18
eee no raczej nie za chętnie

Dla czytających ten temat od początku - Ten temat tak ewoluował, że aż zmienił kompletnie formę i został, na swoje szczęście - МЦ -
S.T.A.L.K.E.R kamil04
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 21 Wrz 2007, 22:37
Ostatnio był: 15 Wrz 2008, 18:22
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Infernal w 11 Paź 2007, 19:59

Do powinności dostaniesz się dopiero po lab x16.
P.S. Nie narzekaj na x18, bo x16 jest 5 razy gorsze i jeszcze ci serce w nim wysiądzie :P
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Towarzysz Lenin w 11 Paź 2007, 20:02

1 Człowieku, pisz po polsku i nie próbuj usprawiedliwiać się dyslekcją*, mongolizmem czy działaniem mózgozwęglacza.
2 Części o X18 w ogóle nie zrozumiałem. Mutanty z labu nie wychodzą, chociaż raz wystraszyłem się pijawy w małym domku koło stacji benzynowej. Na terenie fabryki z bandytami nie ma mutantów. Poza tym, kolesia nie musisz eskortować. Jeśli nie odpowiedziałem na Twoje ewentualne pytanie to sprecyzuj o co Ci chodzi.
3 Nnie w X18, tylko w X16, pod Jantarem. Dopiero po tym możesz wykonywać misje dla "Powinności"
4 Jeżeli moderatorowi/adminowi nie spodobało się że Kamila opieprzyłem, to proszę, warn może być. Po prostu nie znoszę takich sierotek, co nie idzie ich zrozumieć, jedyne kropki stawiają na 'i' a jak się zwróci uwagę to od razu że mnie obrażasz i jesteś niekulturalny a ja mam dysleksję, downa, czy wszedłem w mózgozwęglacz.
A, Infernal, co wy stalkera Kamila straszycie? W x16 nie ma polterów :) są tylko "stalkerzy". No i jest krótsze!

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Infernal w 11 Paź 2007, 20:09

Niech chłopak ma adrenalinkę :wink: No trochę nerwica łapie w tych labach :)
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Nieznany w 11 Paź 2007, 20:41

Mnie tam tak nerwica nie łapała dopóki nie włączyłem tej okropnej opcji....."poziom trudności:mistrz" :) . I nagle "gdzie są apteczki, koniec amunicji :!: " , ja pierniczę miałem wtedy naprawdę stracha, aż nerwy puściły i wziąłem poziom trudności "stalker" :P. Inaczej w tych laboratoriach nie umiałem.
Nieznany


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Postprzez Towarzysz Lenin w 11 Paź 2007, 20:58

Najważniejsze że nie w X16 nie ma najgorszego stwora w grze. Jakiego to się domyśleć.

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Infernal w 11 Paź 2007, 21:00

A jaki to jest ten najgorszy stwór?
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Michu w 11 Paź 2007, 22:11

Skoro już się temat rozwinąl, to ja coś powiem.Kiedy grałem pierwszy raz,dygałem się wejśc d x18,te zardzewiałe drzwi...,normalnie nie ciągło mnie tam zabardzo,dobra wszedłem ch...
Potem jeszcze gorzej,słyszałem ,że są tam snorki,a ich najbardziej się bałem xD.
Wkoncu jakos wszystko gładko poszło!.Za drugim razem,przechodziłem już grę spokojnie (w miare).Teraz kiedy idę 3 raz (jestem po x16) na Mistrzu,jest spoko,trudniej,ale mało to odczuwam...
Ogólnie zawsze kiedy gram w Stalkera,czuję się nieswojo,a najbardziej nie nawidze Kompleksu Jantar :).

Ale gra i tak rządzi i właśnie ten mrok i mutanty dają jej klimatu :).

Czasami też można dac pograc koledze,ktory nie zna gry,w jakims labie,przed np Pijawa,mozna fajnie postraszyc :)

//Edit
A tutaj dla kolegi przedsmak x16 ]:->

http://img127.imageshack.us/img127/2485 ... 423sm4.jpg

Za ten post Michu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive chlebak97.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Postprzez MCaleb w 11 Paź 2007, 23:22

Towarzyszu, akurat ten typ opieprzania modom nie wadzi.

Anyway temat zostaje, gdyż przydałby się taki o własnych przeżyciach dot. labów.
Oczywiście najlepszym labem jest X12, ale o tym nikogo przekonywać nie muszę.
W X18 miałem najbardziej przyspieszone tętno, w X16 już samo poszło, a X10 było wyżynaczką. W Stalkerze jest im dalej w las (/grę), tym więcej drzew (/ciekawiej), tyle że odwrotnie.

Co do Jantaru, to osobiście (i autentycznie) nie mogłem się doczekać aż tam doję. A jak już doszedłem, to się zawiodłem, bo było za mało zombiech...
There is nothing in this world worth believing in...
Image

Za ten post MCaleb otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kubasek.

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez Infernal w 11 Paź 2007, 23:45

W lab x18 faktycznie się bałem, że coś zaraz na mnie wyskoczy. Nie boję się mutantów dźwięków itp. tylko zaskoczenia. Na przykład kiedy słyszę jakiś głośny dźwięk (np. jakby w rurę uderzyło coś metalowego w x18 ) to od razu jakoś wzdrygam, albo ryk jakiegoś stworka, lub jakaś wywłoka mi się wyłania z ciemnego korytarza. Mózg mi sam szkodzi, gdyż przesyła informację o zagrożeniu, którego normalnie nie ma :) Mogę wyczyścić teren wzdłuż i wszerz, ale zawsze jakoś będę miał to przeczucie, że zaraz mnie coś zaatakuje. Raz prawie zawału dostałem w dolinie mroku. Miałem właśnie zaatakować bazę bandytów, a patrzę, że na mapce jest jeden koleś neutral i 2 martwych w budynku po prawej. Wchodzę i widzę, ż koleś wije się z bólu. (była gdzieś 21.00 i nie miałem latarki włączonej) już chcę dawać kolesiowi apteczkę, a tu jakiś ryk. Mniej więcej odwracam się o 180 stopni (mniej więcej tam gdzie drzwi) i zaczynam pruć na ślepo. Jakaś sylwetka po ciemku (z wrażenia już zapomniałem włączyć latarki) i... Przede mną pijawa uśmiecha się do mnie, a ja jej piękną serię prosto w łepetynkę. I chyba tak stałem w miejscu z 2 minuty zanim ochłonąłem (nie obyło się bez dwukrotnego obejścia budynku) i dopiero sobie przypomniałem o tym kolesiu co mu miałem apteczkę dać :o A wy mieliście kiedyś taką "chwilę grozy"? :wink:
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez S.T.A.L.K.E.R kamil04 w 12 Paź 2007, 14:43

ja najbardziej nie lubię pijawek
jak mi dziś wyskoczyła jedna w dziczy taka cała czarna mało nie padłem uciekałem co sił w nogach bo ostatnie 2 magazynki zostały w kałachu wskoczyłem na jakiś zbiornik i z 20minut stałem a ona do okola latała dostała te 2 magazynki i nic no to co w nogi biegnę biegnę biegnę a ona za mną i jak sie zajęła najemnikami takimi 3 co ich minąłem poszedłem do znajdki a tam jakiś karabinek 200 naboi granatnik podczepiany do niego i 5 pocisków :)
a tam wychodzę najemnicy padli i ona tez :(

co to są jeszcze jakieś laboratoria oprócz x18 i x16
to sie muszę zaopatrzyć w jakieś pieluchy :)

p.s MCaleb to może zmienię nazwę tematu na np wasze wrażenia z laboratoriów czy coś w tym stylu ?
S.T.A.L.K.E.R kamil04
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 21 Wrz 2007, 22:37
Ostatnio był: 15 Wrz 2008, 18:22
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 0

Postprzez SithLord w 12 Paź 2007, 15:17

No ja miałem w x18. Jak byłem pierwszy raz. Ide se spokojnie z kałaszkiem (?) coś szczęka ale dobra ide dalej. Wchodze do pomieszczenia i jebut we mnie skrzynka. Myszka wpadła mi za mojego LCD'ka. Eh ten stalker. Aż mam ochote se zagrać.
Image

Stalker Clear Sky <- Nadzieja na lepszego stalka
Awatar użytkownika
SithLord
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 04 Wrz 2007, 20:50
Ostatnio był: 08 Lip 2008, 16:48
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości