[Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

[Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez Leo0502 w 23 Mar 2013, 20:45

Napisane są po kolei: nazwa broni, nazwa podstawowej wersji, miejsce, w którym się znajduje i rodzaj wykorzystywanej amunicji. Jeśli moje instrukcje są niedokładne lub niezrozumiałe w moim podpisie znajduje się link do mapy(ten pierwszy)

Pistolety

Big Ben(Black Kite)
Gdzie: W Dziczy, przy ciele Gordona Freemana, wtunelu, w którym znajduje się karabin Łowcy
Amunicja: 9x39(.45 ACP)

Fort-15(Fort-12Mk2)
Gdzie: W Kordonie, posiada go Major Kuzniecow z nasypu kolejowego
Amunicja: 9x18

Bezgłośna Kora(Kora-919)
Gdzie: Nad Jantarem, posiada go Wróbel
Amunicja: .45 ACP

Walker 9x18(Walker P9m)
Gdzie: W Agropromie, posiada go Kret
Amunicja: 9x18(9x19)

Strzelby

Bojowy Chaser(Chaser 13)
Gdzie: W Magazynach Wojskowych, posiada go Ojciec Diodor
Amunicja: 12x70; 12x76

Gwintowany SPSA14(SPSA14)
Gdzie: Podziemia Agropromu, posiada go bandyta Pogrzebacz(Poker)
Amunicja: 12x70; 12x76

Karabiny

Bezgłośny Viper 5; Viper 5 9×18(Viper 5)
Gdzie: Pierwszy w wiosce na południu Doliny Mroku, posiada go Wampir
Drugi na Wysypisku na końcu tunelu na zachodzie, obok przejścia do Agropromu
Amunicja: 1-wszy 9x19; 2-gi 9x18(9x19)

Specjalny Akm 74/2U(Akm 74/2U)
Gdzie: Na Wysypisku, posiada go Bies
Amunicja: 5.45x39

Szybkostrzelny AKm 74/2(AKm 74/2)
Gdzie: W kryjówce Grupy Striełoka
Amunicja: 5.45x39

Snajperski Obokan; Szturmowy Obokan(Obokan)
Gdzie: Oba w Dolinie Mroku. Pierwszy posiada Oleg Gusarow; drugi jest u Mnicha, w bazie Bandytów
Amunicja: 5.45x39

“Tunder” 5.45(Tunder S14)
Gdzie: Posiada go Barin, można go znaleźć w Dolinie Mroku, barze 100 Radów lub Wysypisku
Amunicja: 5.45x39(9x39)

Snajperski VLA(Karabin szturmowy VLA)
Gdzie: Można zdobyć u Generała Woronina za wykonanie misji
Amunicja: 9x39

Wyważony IL 86; Lekki IL 86(IL 86)
Gdzie: Oba w Magazynach wojskowych, pierwszy jest u Strach(kiedyś spotkałem go w Dziczy); drugi posiada Majster
Amunicja: 5.56x45

Snajperski SGI(SGI 5k)
Gdzie: Posiadają go strażnicy w bazie Wolności-Leszy i gałązka
Amunicja: 5.56x45

Snajperski TRs 301(TRs 301)
Gdzie: Na wschodzie Magazynów wojskowych, leży w obozie Najemników
Amunicja: 5.56x45
Ostatnio edytowany przez Leo0502, 26 Mar 2013, 20:00, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Leo0502 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia, Skowoo, Realkriss, Kudkudak, Gwizdek, Prohibition, StalkerCell, Marcus_Polonus.
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Reklamy Google

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez StalkerCell w 25 Mar 2013, 20:58

Snajperskiego Obokana znalazłem także w Dziczy, przy zwłokach jakiegoś kolesia. "Tundera" 5.45 ma na sprzedarz Sidorowicz. Powinieneś dodać także Snajperskie SGI, którzy mają strażnicy Wolności i Snajperskiego TRs-a 301, dzierżonego przez Najumy. SGI i TRs są w Magazynach Wojskowych.

To tylko moja mała uwaga, ale fajnie, że ktoś zrobił taki spis na stronicach Forum :D .

Za ten post StalkerCell otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez Leo0502 w 10 Maj 2013, 12:37

Tiaa... Wszystko uzupełniłem, wszystkie bronie są, a Kozaków na moim stole nie przybywa.
Anyway, chcę zrobić podobny temat do Zewu Prypeci,tylko brak mi informacji. Jak coś znacie piszcie na PW co?, gdzie?, i od kogo?
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez Realkriss w 10 Maj 2013, 12:58

Temat super, poszukam sobie wszystkiego jak będę grała następnym razem.
Rób Clear Sky i Zewa, wysyłam Ci na zachętę Czarnego Orła na priva.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez Pangia w 10 Maj 2013, 15:35

Brakuje ulepszonego SWD (niedostępny w grze, ale aktywny - mniejszy odrzut i lepsza luneta) i lekkiego SG 550 (to samo co SWD - waży 2,2 kg, nie może zamontować granatnika).
Gusarowa nigdy nie znalazłem w Dolinie Mroku - zazwyczaj jest w Barze i Dziczy (rzadko kiedy udaje mu się przeżyć), chociaż jak raz wziąłem od Sida zadanie na jego zabicie, to gra ustawiła go w ognisku na cmentarzysku pojazdów na Wysypisku i od razu po wejściu na mapę miałem zaliczone zadanie i jeden z lepszych karabinów 5.45 w grze, którym grałem do końca (chociaż w ostatnim etapie CEJ to zacinał się co 2 strzały, ale mimo stanu ~60% wciąż wpakowałem ostatnim trzem Monolitianom 3 headshoty w 3 strzałach, przy czym Abakan zdążył się raz zaciąć :E).
Mnich jest łatwiejszy do znalezienia w Agropromie (zdarzało mi się natknąć się na niego, jak wracałem z teczką z bazy wojskowej).
Szturmowy Mossberg (czy tam Chaser) leży też w bardzo rzadkim schowku w Dziczy (ja go nigdy nie upolowałem). -> http://stalker.wikia.com/wiki/Combat_Chaser
Grozę 5.45 posiada też Chorąży (jest dwóch Chorążych w Powinności - ten drugi siedzi w Barze, ma maskę gazową i właśnie Grozę), ponadto jest 10% szans, że Sid będzie miał taki u siebie na sprzedaż za 20000 rubli (warunek: po przejęciu stacji pojazdów nie możesz gadać z Wilkiem, bo gra wtedy zmienia ekwipunek u handlarza).
Strach też lubi się plątać ze swoim Zbalansowanym L85 - u mnie lubił przyplątać się aż do Dziczy, chociaż, przyznam szczerze, ostatnio w ogóle nie mogłem go znaleźć.
Mówiąc krótko: są braki, dobrze by było je uzupełnić.
Leo0502 napisał(a):Tiaa... Wszystko uzupełniłem, wszystkie bronie są, a Kozaków na moim stole nie przybywa.
Anyway, chcę zrobić podobny temat do Zewu Prypeci,tylko brak mi informacji. Jak coś znacie piszcie na PW co?, gdzie?, i od kogo?

Łaszenie się na Kozaki nie jest mile widziane, a żadnego nie dostałeś, bo po prostu nie podbiłeś tematu ;)
Realkriss napisał(a):Rób Clear Sky i Zewa

W CS nie ma unikalnych broni (chyba, że będziemy liczyć wszystkie questowe zabawki), właściwie jedyną bronią, która różni się od swojego pierwowzoru jest czołgowy PKM ze swoim magazynkiem na 2000 pocisków (reszta albo nie ma lepszych statystyk, albo - jak w wypadku "zmodyfikowanego pistoletu" - oryginał można ulepszyć w ten sam sposób, a mowa tu o pistolecie Desert Eagle/Black Kite).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez Leo0502 w 10 Maj 2013, 18:09

Wiesz, mogą być braki, bo korzystałem z konkretnej mapki (patrz opis) i nie miałem czasu tego sprawdzić (w większości).

Pangia napisał(a):Łaszenie się na Kozaki nie jest mile widziane, a żadnego nie dostałeś, bo po prostu nie podbiłeś tematu ;)


A to był tylko taki żarcik, a nie "łaszenie się na Kozaczki" :P
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez Prohibition w 11 Maj 2013, 00:33

Pangia napisał(a):W CS nie ma unikalnych broni (chyba, że będziemy liczyć wszystkie questowe zabawki), właściwie jedyną bronią, która różni się od swojego pierwowzoru jest czołgowy PKM ze swoim magazynkiem na 2000 pocisków (reszta albo nie ma lepszych statystyk, albo - jak w wypadku "zmodyfikowanego pistoletu" - oryginał można ulepszyć w ten sam sposób, a mowa tu o pistolecie Desert Eagle/Black Kite).


Jest jeszcze AK na naboje snajperskie . Qest typy weź i przynieś. Z tego co pamiętam leży on w Kordonie na strychu ATP. Chyba jest on w lodówce którą cholernie trudno otworzyć . Nie grałem w CS już z 2 lata ,ale to dobrze pamiętam.

Za ten post Prohibition otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
Prohibition
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 04 Mar 2010, 22:44
Ostatnio był: 01 Lis 2021, 21:49
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez megashooter w 27 Cze 2013, 19:49

U mnie Strach, Majster i Ojciec Diodor zawsze byli przy ognisku koło betonowych plyt w magazynach wojskowych. Widać i ch ze wzgórza na którym stoi baza wolności. Co do zmodyfikowanych Viperów, to w moim wypadku w dolinie mroku nie było Wampira (ani Mnicha) ale moim zdaniem nie warto ich szukać, chyba że jest się kolekcjonerem, bo tłumik można sobie dokręcić, a i tak najlepiej używać pocisków 9x19 PB1s. Podpowiadam, że jest ich bardzo dużo w skrzynkach na wieży nazłomowisku pojazdów. Wystarczy stanąć pod nią i strzelić max. do góry. Awie ktoś za którego questa dostaje się snajperskiego VLA?
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez LordIlidan w 28 Cze 2013, 13:47

U gen. Woronina [Powinność].
Awatar użytkownika
LordIlidan
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Lis 2012, 12:29
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 19:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez SlendySnork w 30 Gru 2013, 15:54

Może to nie do broni ale.... Powiem że w magazynach wosjkowych ( tam gdzie zadekowali się egzoszkielety z Powinności) w domku po prawej znajduje się kombinezon Strażnik Wolności, leży sobie na kanapie :)
Gdy stalkera głowa boli
Zombi kolka gniecie
Snork narzeka na korzonki
Burer jest na diecie...

Za ten post SlendySnork otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative pan kozaq, Adam.
SlendySnork
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 30 Gru 2013, 15:33
Ostatnio był: 08 Lis 2014, 14:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: -3

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez pan kozaq w 30 Gru 2013, 20:57

Image
Brawo :caleb:
Image
Image
Image

Za ten post pan kozaq otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative vandr, Tormentor, Kudkudak.
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: [Spoilery!] Lokalizacje unikalnych broni

Postprzez Szagart w 12 Cze 2014, 21:31

Przepraszam za odkop ale chciałem zapytać o postacie z unikalną bronią. One respia się gdy odpalany nową grę i chodzą sobie po Zonie czy "aktywują" się gdy wejdziemy na mapę w której powinien być? Bo na przykład Mnicha znalazłem przy ataku na bazę Bandytów i miałem już Szturmowego Obokana ale Gusarowa ze snajperską wersją szukałem długo i znalazłem jego ciało na placu w Dziczy jedzone przez psy. Pokera też znalazłem z Dziczy czyli oni kompletnie randomowo chodzą?
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości