Kto uratował Striełoka ?

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez Józio w 17 Paź 2015, 23:03

Mi się wydaje, że Wilk nas uratował- tyle powiem
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Reklamy Google

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez PainChiller w 17 Paź 2015, 23:25

Wg. mnie był to nieznany weteran(miał wintoreza no nie?). nie spotkaliśmy go ani razu. więc taki "anioł zbawiciel"
Pojawił się. uratował striełoka. i znikł. (pewnie wziął za to hajsy, ale pomińmy to ;) )
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez Fraternus w 17 Paź 2015, 23:49

A moim zdaniem to był właśnie Lis, wygląda podobnie, na Wikipedii pisze, po prostu samo GSC nie do końca wie kto to był, ale chyba po prostu tak przyjęli i tyle.
PMm <3

Fraternus
Wygnany z Zony

Posty: 35
Dołączenie: 06 Paź 2015, 19:18
Ostatnio był: 22 Gru 2015, 17:05
Miejscowość: Wielkopolska
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 11

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez HitFan w 18 Paź 2015, 08:11

Tak piszą tylko polskie wiki...
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez Neptun w 03 Lut 2016, 22:00

W Polskiej Wikipedii Teoria Względności została opisana 5 lat przed odkryciem i udowodnieniem jej przez Einsteina. :E

Neptun
Wygnany z Zony

Posty: 1
Dołączenie: 03 Lut 2016, 21:53
Ostatnio był: 07 Lut 2016, 16:37
Miejscowość: Denver
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez lukebuka w 07 Lut 2016, 12:17

Według mnie nie mógł być to ani Lis, ani Wilk, bo żaden z nich nie jest nawet podobny do tajemniczego stalkera. Spójrzcie na jego twarz, a zobaczycie, że jest wyraźnie młodszy. Image
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 09 Lut 2016, 13:02

Na pewno nim nie jest jakiś kot, gdyż ma Wintara BC, a to nie jest broń dla nowicjuszy.Nie jest to też Wilk,gdyż ma on AK 74/u
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez doomer77 w 09 Lut 2016, 23:17

Zakładając, że twórcy poważnie podeszli do scenariusza podczas tworzenia cut-scenki wprowadzającej, to ratujący wydaje się być młodym a mimo to sprawnym i doświadczonym Stalkerem przybyłym do Zony w celach zarobkowych.
Sidor wita go jak starego znajomego, ale trochę obcesowo. Jakby wiedział, że znowu będzie musiał wydać pieniądze, niekoniecznie na coś, na czym dużo zarobi. Sam Stalker biegnie przez Zonę, jakby gdzieś się spieszył (może odkryto jakieś pole artefaktów?) i przystaje przy wraku ciężarówki. Przeszukuje zwłoki dość pobieżnie, jakby doskonale wiedział co ile jest warte. Zamiast zaoferować pomoc ocalałemu, zanosi go do handlarza...
Cyniczny, biegnący za zarobkiem młodzian, aczkolwiek doświadczony i chyba nieźle zarabiający, z dobrym ekwipunkiem
Prawdopodobnie już martwy, gdy tacy szybko trafiają na bardziej pazernych i z bardziej celnym okiem.

Zakładając, że twórcy dość luźno podeszli do scenariusza podczas tworzenia cut-scenki wprowadzającej, to jest to wyłącznie wytwór wyobraźni scenarzysty, który usiłował racjonalnie wytłumaczyć obecność naszego protagonisty w Zonie a jego twarz jest wyłącznie efektem wyobraźni grafika ;)
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez StalkerCell w 17 Kwi 2016, 00:37

Uran napisał(a):Jak Lis miał uratować Striełoka skoro przybył z północy?


Gdyby się uprzeć, miałoby to sens, ponieważ na północy Kordonu znajduje się rozbita ciężarówka, wokół której leżą ciała. Można by to porównać do Trupiarki, jednakowoż w intro jest zupełnie inaczej ukształtowany teren.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez trolololo w 17 Kwi 2016, 11:04

Można by to porównać do Trupiarki, jednakowoż w intro jest zupełnie inaczej ukształtowany teren.

Wokół leżą ciała monolitian, wię to pewnie Trupiarka. Chociaż Sidorowicz mówi że przyjeżdżają co jakiś czas, więc to może być inna. Co do postu doomer77-a chodziło mu pewnie o to że ten co go uratował, wziął Striełoka do bunkra, a Sid mówi że właśnie wraca, jak przechodzimy przez most.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Kto uratował Striełoka ?

Postprzez spider w 11 Lut 2022, 00:55

cze all!

jakies 2 tyg rozpoczalem swoja przygode ze STALKEREM
jak gierka wychodzila to mialem za slabego kompa :D
a potem to jakos tak zapomnialem..

niemniej do brzegu: pierwsze wrazenia megapozytywne. mam ponad 20h a "dopiero" wylaczylem mozgozweglacz

i ontopic juz (obiecuje:)): ciekawostka/dywagacja na temat rzekomej obecnosci Stalkera w Zonie , ktory nas uratowal na poczatku: od 2h przegladam historie przegladarki bo jestem prawie przekonany, ze w jakims poradniku/streamie (na tym forum??) pojawila sie sugestia/hint, ze mozna spotkac tego stalkera pod mostkiem w Kordonie

pewnie to info nieprawdziwe, ale nigdzie nie moge tego znalezc (to chyba byla jakas czesc poradnika czy solucji)


EDIT: znalazlem

"Wagon jak będziesz znowu w lokacji początkowej porozmawiaj z lisem,jak przejdziesz obok mostu gdzie są wojskowi na wprost masz obóz stalkerow potem po prawej masz budynek jak przechodziłes tam to mówiłeś że słyszysz gitarę

Chodzi o to że to stalker który Cię uratował na samym początku i polecam zajrzeć tam "

chyba musze zweryfikowac :)

pzdr!

Za ten post spider otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Józio.
spider
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 06 Lut 2022, 22:29
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości