[PYTANIE] Najdłuższe modyfikacje SHOC?

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[PYTANIE] Najdłuższe modyfikacje SHOC?

Postprzez Rumcajs93 w 02 Sty 2016, 00:50

Dzień dobry, dobry wieczór ;)

Ostatnio przeglądam fora stalkerów i miałbym pytanie jakie jest najobszerniejsza/najdłuższa modyfikacja do S.T.A.L.K.E.R. SHOC?
Grałem osobiście w kilka dosyć rozbudowanych: Zew Monolitu, Tajne Ścieżki, Lost Alpha (chociaż to już prawie jest remake gry, a nie mod) i Narodnaya Soljankę, było jeszcze kilka drobnych modyfikacji. I ta ostatnie pochłonęła mi najwięcej życia.
Czy znacie może jeszcze bardziej rozbudowane mody?
Słyszałem że nakładki na Soljankę wydłużają dosyć grę - znalazłem jak do tej pory dwie nakładki DMX i OP-2? Który możecie polecić?
Ja Tu Tylko Sprzątam
:

Swierzbią Paluszki. Co ??
Awatar użytkownika
Rumcajs93
Łowca

Posty: 514
Dołączenie: 22 Lip 2011, 19:32
Ostatnio był: 19 Lut 2023, 12:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 86

Reklamy Google

Re: Najdłuższe modyfikacje SHOC

Postprzez Junx w 02 Sty 2016, 01:45

Polecam OP-2 - https://stalkerteam.pl/forum/393-op-2-% ... dyfikacja/

Rok z życia wyjęty :)
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super

Za ten post Junx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive OldSnake.
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: Najdłuższe modyfikacje SHOC

Postprzez tom3kb w 02 Sty 2016, 09:27

Tak jak pisał Junx od OP-2 nie ma nic dłuższego.
Oprócz tego OP-2 to długi jest też Człowieczy Los Krok w Nieznane: Deja Vu
no i F.OT.O.G.R.A.F też jest spory.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Najdłuższe modyfikacje SHOC

Postprzez igla2008 w 06 Sty 2016, 23:29

Tylko, że na OP-2 musisz uważać.. Gra ma niewiele wspólnego z tym co było w NS. Tutaj twórcy postawili na hordy mutantów i przeciwników super trudnych do ubicia.. Są zadania nie do wykonania znaczy się, wykonanie ich jest na 99% niemożliwe. Co nie zmienia faktu, że w późniejszych etapach gry.. gra jest przyjemna.. no i multum zadań masz.
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 17 Gru 2022, 10:30
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 4 gości