Kiwanie się podczas marszu/biegu

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Kiwanie się podczas marszu/biegu

Postprzez LoBBer w 23 Kwi 2016, 12:57

Witajcie.
Po kilku latach, znowu sięgnąłem po SoC.
Ponieważ, nie chciało mi się wgrywać pudełkowej wersji a potem ściągać i szukać poprawek, kupiłem SoC na STEAM.

Uruchomiłem "gołą" wersję - żadnych modów i detale na maxa, oświetlenia na maksa i jedziemy.

Po załatwieniu Kordonu, przeszedłem na wysypisko i dopiero tu kapnąłem się że coś jest nie tak. Zacząłem dostawać "choroby morskiej".

Nie pamiętam tego z wersji pudełkowej, albo wtedy mi to nie przeszkadzało... młodość itd.

Teraz bardzo mi nie odpowiada to jak kamera "kiwa" się w rytm kroków / biegania.

Czy można to jakoś wyłączyć?

Link do filmiku: KIWACZEK
LoBBer
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 23 Kwi 2016, 12:49
Ostatnio był: 23 Kwi 2016, 18:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kiwanie się podczas marszu/biegu

Postprzez Pangia w 23 Kwi 2016, 13:09

Prawdę mówiąc to to jest chyba pierwszy raz, gdy coś przydatnego znalazło się na forum Steama.
https://steamcommunity.com/app/4500/dis ... 087813897/

Swoją drogą, jeśli wyzerujesz to ustawienie, będziesz miał z kolei wrażenie „latania” – w SoC-u bronie nie mają animacji poruszania się (poza animacją sprintu) i właśnie to kiwanie się ma je zastąpić.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive LoBBer.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Kiwanie się podczas marszu/biegu

Postprzez LoBBer w 23 Kwi 2016, 18:03

Niee, latania to nie. Mimo parametru 0, ciut ale minimalnie trzęsie i jest akurat w sam raz.

Podziękował za pomoc na szlaku i niech Czarny Stalker Cie wspomaga.
LoBBer
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 23 Kwi 2016, 12:49
Ostatnio był: 23 Kwi 2016, 18:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Kiwanie się podczas marszu/biegu

Postprzez Plaargath w 26 Kwi 2016, 20:37

Powyższe jest niestety tylko zgrubnym cheatem. Odpowiednie parametry można edytować w %\gamedata\configs\misc\effectors.ltx, pierwsza sekcja [bobbing_effector].
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości