Pozytywne wrażenia z gry

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez AZOT222 w 02 Lis 2012, 20:47

Gra jest bardzo fajna przeszedłem ją kilka razy naprawde polecam ma wciągającą fabułę
Awatar użytkownika
AZOT222
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 01 Lis 2012, 12:26
Ostatnio był: 02 Sty 2020, 22:47
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Magister w 16 Mar 2014, 00:42

Cóż, cała gra wywarła na mnie niesamowite wrażenie, ale momentem, który wywarł na mnie na prawdę pozytywne wrażenie to pierwsze opuszczenie bunkra Sidorowicza. Od razu poczułem ten klimat :P
Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!

Za ten post Magister otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive megashooter.
Awatar użytkownika
Magister
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 16 Mar 2014, 00:27
Ostatnio był: 12 Lip 2020, 11:39
Miejscowość: Nowosybirsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 4

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez AgentSBC w 21 Kwi 2014, 03:09

Gdy pierwszy raz uruchomiłem ową produkcję miałem nadzieję, że będzie to coś w stylu CoD i BF''ów. Jednak nie, po obejrzeniu fascynującego intra z czasem zataczałem się w świat gry i właśnie wtedy zrozumiałem że w grze komputerowej nie chodzi tylko o uzbrojenie, liczy się także umiejętność dogadywania się z innymi i posługiwania się tymi "zabawkami". Kolejną fajną innowacją w S.T.A.L.K.E.R. jest system rozwoju postaci. W Cieniu Czarnobyla gdy wykonaliśmy skomplikowane zadania z czasem dostaliśmy wyższy stopień od kota do eksperta. Handel z innymi postaciami też został sprytnie pomyślany. Gdy przykładowo kupujemy coś u handlarzy zapłacimy drożej niż od przechodniów. Podsumowując, S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla to świetnie wykonany FPS w klimatach Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej. Polecam :)
Kiedyś to było
Awatar użytkownika
AgentSBC
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 19 Paź 2013, 20:31
Ostatnio był: 20 Kwi 2023, 21:55
Miejscowość: Brodnica
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Cortex Reaver w 22 Kwi 2014, 17:49

Nie bardzo rozumiem fragmentu odnośnie innowacji w rozwoju postaci. W Stalkerze nie ma rozwoju postaci. A ranga tak naprawdę nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę, więc nie jest potrzebna, ot taki smaczek bez większego zastosowania. A co pozytywnego było w grze. Chyba tylko klimat wyróżnia tę grę jakoś.
Awatar użytkownika
Cortex Reaver
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 03 Lip 2013, 13:50
Ostatnio był: 12 Paź 2016, 21:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Kamieniarz w 28 Kwi 2014, 18:37

Na mnie gra zrobiła bardzo pozytywne wrazenie... do momoentu wyjścia z bunkra Sidorowicza, bo po tem widać brzydką grafikę wszędzie dookoła gdzie się nie spojrzysz, ludzi gadają jakimś dziwnym językiem którego wgl nie rozumiem a lektor sapie jakby nie wiem co robil... Poza tym jest mało realistycznie bo jest tylko kiełbasa do żarcia, wódka a chleb tam kiedyś znalazłem i nie byłem go w stanie spożyć bo się nazywał "bread", nie wiem kto to wymyślał, ale gra bardzo mało ciekawa a czyste niebo i zew prypci były już o niebo lepsze. 2/10 bo przynajmniej lektor śmiesznie sapie.

Za ten post Kamieniarz otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Najemnik, Juraszka.
Kamieniarz
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 17 Lut 2014, 22:18
Ostatnio był: 24 Lis 2017, 01:41
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -40

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości