Pozytywne wrażenia z gry

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez strzelec wyborowy w 16 Mar 2009, 23:23

Drodzy uczestnicy.Jakie były wasze ulubione momenty stalkera,co wam się podobało i co wywarło na was największe wrażenie?
Z góry przepraszam jeśli podobny temat gdzieś jest i go przeoczyłem.W wyszukiwarce niczego nie znalazłem.

Mi podobał się najbardziej moment elektrowni-zwarcie i ta akcja,helikoptery,snajperzy,broń ciężka.Swietna część gry.Podobał mi się zegar wybijający zwarcie i to napięcie.Czysta wojna w elektrowni.Lubię też moment początkowy-kordon i wysypisko,potem trochę nudniej w agropromie. :) :D
Piszcie co wam się podoba
Czekam na oceny powieści na forum cień czarnobyla.Zapraszam wszystkich!!
Co jest największym skarbem dla stalkera? Broń
Co mówi stalker w Zonie kiedy przed jego twarzą przemyka śmierć? Nic.Jest urżnięty
Czy Zona to złote miejsce? Jeśli chodzi o zarobek i przemyt to nawet idealne
Czy życie w Zonie jest bezpieczne? Tak, pod warunkiem, że siedzisz cały czas na tyłku w ukryciu.
Awatar użytkownika
strzelec wyborowy
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 11 Mar 2009, 15:44
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 17:32
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez lol-zawodowy stalker w 17 Mar 2009, 18:07

Gra jest zaje*ista to fakt.Lubię stalkera za realizm-udzwig,męczenie się,dużo prawdziwych broni,dużo pancerzy,artefakty.Podoba mi się grafa-nigdy nie spotkałem graficznie lepszej giery.Z lokacji uwielbiam prypeć,czerwony las i elektrownie.Tyle się dzieje wtedy.Mało tylko zrobili granatów do rpg,ale da się przeżyć.Co do mutantów to podobają mi się nie ze względu na przerazliwość,ale są fajnie pomyślane.Psy, mięsacze,dziki zrobione naturalnie.Ma to klimat.Pijawki nawet niezłe,snory też,ale powinni wymyślić jakieś inne.Burery są całkiem całkiem.
Najlepiej oceniam grę za faność i klimat. :P
Awatar użytkownika
lol-zawodowy stalker
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Mar 2009, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2009, 15:23
Miejscowość: Baza monolitu
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez strzelec wyborowy w 17 Mar 2009, 18:17

Lubię laboratoria i dużo mutantów,fajne są zlecenia i losowe generowanie wszystkiego :D :D :D :D
Czekam na oceny powieści na forum cień czarnobyla.Zapraszam wszystkich!!
Co jest największym skarbem dla stalkera? Broń
Co mówi stalker w Zonie kiedy przed jego twarzą przemyka śmierć? Nic.Jest urżnięty
Czy Zona to złote miejsce? Jeśli chodzi o zarobek i przemyt to nawet idealne
Czy życie w Zonie jest bezpieczne? Tak, pod warunkiem, że siedzisz cały czas na tyłku w ukryciu.
Awatar użytkownika
strzelec wyborowy
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 11 Mar 2009, 15:44
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 17:32
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 3

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez lol-zawodowy stalker w 17 Mar 2009, 18:22

No zaje*iste są,ale fajnie pomyśleli z x16 i x18.Jestem tylko zawiedziony tymi ukrytymi drzwiami na kod.W jednych tylko apteczki,a w drugich też amunicja.Powinni zrobić laboratoria ukryte i tam jakieś zakończenia gry :idea:
Awatar użytkownika
lol-zawodowy stalker
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Mar 2009, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2009, 15:23
Miejscowość: Baza monolitu
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez dragon22 w 19 Mar 2009, 23:01

Ja lubię jantar-jest tam klimat mroczny ale fajny.Coś ma w sobie to miejsce.Lubię je.Tam naukowcy zawsze sprzedają jakieś strzelby automatyczne a nimi niezle się rypie zombiaków.Mgła by się tam przydała.Powinni zrobić jakiegoś moda na mgłę w grze i śnieg też :D
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez strzelec wyborowy w 21 Mar 2009, 00:05

W stalkerze jest zróżnicowanie przedmiotów jakiego nie mają gry.Zlecenia wzbogacają grę.Jedno mnie tylko rusza.Klimat jest 100%-owy,ale trochę swojski czasem a nie mroczny.Stalker jest za mało przerażający,mutanty za mało straszne.Ogólnie brakuje mi trochę nowej części stalkera-czegoś innego niz cień cz. i czyste nieb. :idea:
Czekam na oceny powieści na forum cień czarnobyla.Zapraszam wszystkich!!
Co jest największym skarbem dla stalkera? Broń
Co mówi stalker w Zonie kiedy przed jego twarzą przemyka śmierć? Nic.Jest urżnięty
Czy Zona to złote miejsce? Jeśli chodzi o zarobek i przemyt to nawet idealne
Czy życie w Zonie jest bezpieczne? Tak, pod warunkiem, że siedzisz cały czas na tyłku w ukryciu.
Awatar użytkownika
strzelec wyborowy
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 11 Mar 2009, 15:44
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 17:32
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 3

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez lol-zawodowy stalker w 21 Mar 2009, 19:59

Fajne są zakończenia gry-myślę że one stanowią jedną z tych rzeczy,za sprawą których stalker to hit.Fajne jest rozwikływanie zagadki ze striełokiem-dużo misji poboczno-głównych-najpierw Przewodnik,potem Doktor,potem pokój na przypeci,itd.Fajne.Dobrze że bronie są stare,nie takie nowoczesne i różnorodne.Mało mutantów,zdecydowanie mało mutantów :|
Awatar użytkownika
lol-zawodowy stalker
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Mar 2009, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2009, 15:23
Miejscowość: Baza monolitu
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez strzelec wyborowy w 22 Mar 2009, 17:56

W stalkerze fajnie jest odpocząć czasami od rozwalania mutantów,czy innych stalkerów,kupić kiełbasę,wódę,konserwy,chleb i posiedzieć przy ognisku.Fajny klimat.Oni też sobie jedzą,grają muzę.Niezły odpoczynek-tak swojsko.Troche jest tylko dziwne że jedzą przez maski,ale raczej to bym ocenił nie na bug,a jedynie na niechęć zbytniego ulepszania bardzo pobocznych aspektów gry.W sumie na pierwszy rzut oka tego tak nie widać,dopiero jak się dłużej posiedzi.Fajne jest jeszcze to że jak np gość ma napój energetyzujący,a ja mu sprzedam wódę,to on wybiera wódę i ją chleje.Chodzi mi tu o to że inteligencja nie jest najgorsza.He he.Wiedzą co dobre!! :D
Czekam na oceny powieści na forum cień czarnobyla.Zapraszam wszystkich!!
Co jest największym skarbem dla stalkera? Broń
Co mówi stalker w Zonie kiedy przed jego twarzą przemyka śmierć? Nic.Jest urżnięty
Czy Zona to złote miejsce? Jeśli chodzi o zarobek i przemyt to nawet idealne
Czy życie w Zonie jest bezpieczne? Tak, pod warunkiem, że siedzisz cały czas na tyłku w ukryciu.

Za ten post strzelec wyborowy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sixter.
Awatar użytkownika
strzelec wyborowy
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 11 Mar 2009, 15:44
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 17:32
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 3

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Imbefalasion w 24 Mar 2009, 21:28

lol-zawodowy stalker napisał(a):Mało tylko zrobili granatów do rpg,ale da się przeżyć


Mnie mała ilość granatów do rpg nie przeszkadza, a nawet (jak dla mnie) możnaby ją (wszelką broń ciężką) całkowicie wyrzucić z gry. Uważam tak, bo po prostu nie mogę znaleźć dla nich zastosowania. Jak znalazłem RPG w Czerwonym Lesie, to wystrzeliłem pocisk w kierunku przeciwników, a następnie rzuciłem broń w cholerę. Tak samo z granatnikiem rewolwerowym - znalazłem, podniosłem, wystrzeliłem w najbliższych przeciwników cały magazynek, a następnie broń też szlag trafił; niech się jakiś inny stalker ucieszy ^^. Dla mnie ta broń nie ma zastosowania - brakuje celów adekwatnych do tego (raz widziałem BTR, ale go wyminąłem), miażdżąca część przeciwników to ludzie w różnym stopniu opancerzeni, których i tak ciężko spotkać grupę stanowiącą dobry cel. Do tego broń taka dużo waży (zżerała mi 1/2 luzu w udźwigu), amunicja jest piekelnie trudna do zdobycia, a sprzedając też kokosów nie zarobię :D.

strzelec wyborowy napisał(a):Czysta wojna w elektrowni.
Lubię też moment początkowy-kordon i wysypisko,potem trochę nudniej w agropromie. :) :D


Dla mnie ta "wojna" w elektrowni i Prypeci calkowicie zabija klimat gry. Grając za pierwszym razem, miałem nadzieję, że będzie to wyglądało tak - wyludnione miasto ze stadami mutantów, przez które będę się przekradał w ciszy. Kiedy przebijałem się przez Czerwony Las, z każdym krokiem traciłem nadzieję na spokojne miasto, ale widok Mózgozwęglacza w pewnym stopniu mi to zrekompensował - sięgające w niebo, błyskające anteny.

Natomiast właśnie Kordon i Wysypisko jest najlepsze. Prawdziwy, postapokaliptyczny kilmat, wiatr niosący szczekanie psów, przerywane czasem ludzkimi okrzykami. I właśnie to mi się w grze najbardziej podoba. Można tam poczuć wręcz wiatr we włosach, zapach trawy i broń w garści. :D Ostro się wczuwałem, siedząc w krzaku, spokojnie obserwując w celowniku mojego przeciwnika. Spokojna obserwacja, oddanie strzału i błyskawiczne wycofanie się na inną pozycję...
Ale ze mnie marzyciel ^^
http://www.stalkerpbf.jun.pl
"A prawda jest jedna - Polska wiecznie będzie trwać!
I nigdy nie zginie, póki żyjesz Ty i ja
To sprawa honoru, to sprawa życia każdego z nas
I nie ma odwrotu - jesteś z nami lub przeciwko nam!"
Awatar użytkownika
Imbefalasion
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 14 Paź 2007, 19:58
Ostatnio był: 17 Cze 2017, 19:50
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez dragon22 w 25 Mar 2009, 22:03

Imbefalasion napisał(a):Mnie mała ilość granatów do rpg nie przeszkadza, a nawet (jak dla mnie) możnaby ją (wszelką broń ciężką) całkowicie wyrzucić z gry. Uważam tak, bo po prostu nie mogę znaleźć dla nich zastosowania. Jak znalazłem RPG w Czerwonym Lesie, to wystrzeliłem pocisk w kierunku przeciwników, a następnie rzuciłem broń w cholerę

Nie wyrzucałbyś broni w cholerę, gdyby było dużo granatów.Lol ma w tym momencie rację.Broń ciężka i dużo do niej amunicji byłoby niezwykle przydatne.Bynajmniej nie wyrzucałbym tej broni z gry

Imbefalasion napisał(a):Dla mnie ta "wojna" w elektrowni i Prypeci calkowicie zabija klimat gry. Grając za pierwszym razem, miałem nadzieję, że będzie to wyglądało tak - wyludnione miasto ze stadami mutantów, przez które będę się przekradał w ciszy. Kiedy przebijałem się przez Czerwony Las, z każdym krokiem traciłem nadzieję na spokojne miasto, ale widok Mózgozwęglacza w pewnym stopniu mi to zrekompensował - sięgające w niebo, błyskające anteny.

Z tym się zgadzam.Rozgardiasz w elektrowni jest niezły, ale jeszcze lepsze byłoby miasto mutantów i zombie.Obecna prypec i elektrownia powinny być skażone i to ostro
To jest temat POZYTYWNE WRAŻENIA Z GRY.Na forum jest temat wady i poprawki-tam bardziej pasuje pierwsza połowa twojego postu.Drugą zostawić tu.Pozdrawiam!!!! :D :D :D :D
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Czarny stalker w 25 Mar 2009, 22:14

Uwielbiam mózgozwęglacz.Klimat w tym miejscu jest 100%-owy.Mutanty,monolitianie,emisja.
Prypeć nie jest taka zła.Wszyscy mówią,że jest do d#py, ale jak posiedzimy tam dłużej, a nie tylko lecimy jak muchy do miodu w stronę elektrowni to okazuje się, że na prypeci jest masa zombie,mutantów,itd.
zastanów się zanim coś napiszesz,bo może to być twój ostatni post
Awatar użytkownika
Czarny stalker
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 22 Mar 2009, 18:51
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 17:31
Miejscowość: Nieznana
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 1

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Imbefalasion w 26 Mar 2009, 08:29

dragon22 napisał(a):Nie wyrzucałbyś broni w cholerę, gdyby było dużo granatów.Lol ma w tym momencie rację.Broń ciężka i dużo do niej amunicji byłoby niezwykle przydatne.Bynajmniej nie wyrzucałbym tej broni z gry


Nawet gdyby było więcej granatów, to nie używałbym rpg za często. Do S. bardziej pasuje mi jakiś lekki karabin; spamowanie rakietami za bardzo kojarzy mi się z Q2 :D
http://www.stalkerpbf.jun.pl
"A prawda jest jedna - Polska wiecznie będzie trwać!
I nigdy nie zginie, póki żyjesz Ty i ja
To sprawa honoru, to sprawa życia każdego z nas
I nie ma odwrotu - jesteś z nami lub przeciwko nam!"
Awatar użytkownika
Imbefalasion
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 14 Paź 2007, 19:58
Ostatnio był: 17 Cze 2017, 19:50
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości