Pozytywne wrażenia z gry

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez XRobercik32X w 25 Sie 2010, 23:49

Stalkera najbardziej cenie za klimat i poziom trudności, to nie jest gra dla żółtociobów nawet na średnim poziomie trudności daje w kość takie gry uwielbiam najbardziej. Dzisiejsze fps-y są zbyt proste, stalker wyróżnia się na tle innych produkcji i za to go cenie i ta fabuła coś pięknego.
Awatar użytkownika
XRobercik32X
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 25 Sie 2010, 14:59
Ostatnio był: 01 Maj 2016, 16:45
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Wiewiórka69 w 28 Sie 2010, 17:33

Pozytywnym wrażeniem z gry dla mnie jest sama fabuła, wciągająca...zaniki pamięci Strieloka, jego przeszłość..naprawdę pamiętam że mnie wciągnęła i chciałem zawsze poznać prawdę co się stanie na końcu gry. Ale najlepszym wrażeniem był sam początek, jak wyszedłem z bunkra u Sida i ujrzałem zonę..szkoda że te chwile już nie wrócą.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Śliski w 28 Sie 2010, 21:57

Najbardziej upodobałem sobie elektrownie i prypeć ta adrenalina kiedy biegniesz strzelasz do monolitu wszystko obok ciebie wybucha słyszysz salwy z KM-ów za plecami jak można tego nie kochać? :E :E :E
Lubię też wszystkie X
UHU Swięta trzydziestka! :E
Awatar użytkownika
Śliski
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 20 Maj 2010, 13:55
Ostatnio był: 21 Kwi 2016, 20:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 14

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez jaras76 w 29 Sie 2010, 01:14

To najlepsza gra jaka wyszła na pc i jedyna o tej tematyce. Dlatego większa część graczy odrzuca ją ponieważ to nie jest żadna liniowa i prosta strzelanka, tu trzeba dobrze pogłówkować, ale dopiero mody dodają prawdziwej adrenaliny i podwyższają poziom trudności.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Tormentor w 16 Lis 2010, 10:31

Przy żadnej innej grze nie waliło mi tak serce jak przy STALKERZE. Fabuła , klimat , rozbudowany świat , wstawki filmowe to nie wszystkie zalety. Mamy spory arsenał , frakcje , misje...można wymieniać godzinami.
Początkowo wahałem się by się po tę gre, jako iż jestem zagorzałym fanem starych gier. Mimo to ciekawośc sprawiła że na dobre wciągnął mnie świat Zony i mimo że gry jeszcze nie skończyłem to stawiam ją bardzo wysoko ;)
:wódka:
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez O Z I w 30 Gru 2010, 13:06

Witam, na początku chciałbym się przywitać bo to mój 1 post na tym forum ;]

Jeżeli chodzi o SoC, na początku nie byłem do niej przekonany pomimo zainteresowania podobną tematyką, lecz któregoś dnia z ciekawości odpaliłem zaraz po obejrzeniu filmu "Stalker" (1979r). Liczyłem także na średnio dynamiczne dzieło. Jako że potęgi technicznej moja maszyna (laptopik) nie spełnia to na FULL detalach sobie nie popykam, pomimo tego gra wywarła na mnie duże wrażenie, zwłaszcza pierwsze spotkania z mutantami, zwiedzanie strefy, klimat, ten lektor też jest dość klimatyczny, chociaż gra ma także kilka niedomagań jak dla mnie ale to w innym temacie...Muzyka średnio mi przypadła do gustu, mogło być lepiej...

Podsumowując plusy:
+ FABUŁA
+ ELEMENTY RPG
+ KLIMAT
+ GRAFIKA

Pozdrawiam, gratuluję ciekawego portalu i dobrze utrzymanego w ryzach forum, chociaż widzę, że coraz częściej na forum goszczą analfabeci lub "trolle" ;]

O Z I
Wygnany z Zony

Posty: 1
Dołączenie: 29 Gru 2010, 17:42
Ostatnio był: 30 Gru 2010, 13:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez SVDstriker w 30 Gru 2010, 14:11

Ja najbardziej cenie tą grę za klimat. Fabuła też jest fajna i w ogóle lokacje , misje poboczne i w ogóle fajna gra. Nic więcej nie napisze bo już nie mam co. :E
+ FABUŁA
+ LOKACJE
+ KLIMAT
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez PMG w 15 Sty 2011, 22:09

S.T.A.L.K.E.R. ten zajmuje drugie miejsce wśród moich ulubionych. Jest dużo lokacji, każda jest inna i posiada swój własny, niepowtarzalny klimat np. w Kordonie czuć taką przyjacielską atmosferę i bezpieczeństwo, natomiast na Jantarze wolę nie wyłazić z bunkra. Jednak Cień Czarnobyla jest bardzo liniowy, chociaż jak sądzę mniej liniowy niż Czyste Niebo. Fabuła zasługuje na pochwałę. Jest naprawdę ciekawa. Gracz dostaje szoku, gdy dowiaduje się, że przez całą grę miał zabić siebie. Cień Czarnobyla jest naprawdę udaną i niesamowitą grą.

+ Fabuła
+ Długość
+ Klimat lokacji

- Liniowość

Werdykt
8/10
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez gibek w 18 Sty 2011, 15:48

klimat klimat klimat! Sama fizyka gry szczerze mnie nie urzekła, ai tym bardziej, co jak na początku (zaznaczam - NA POCZĄTKU) wydawało by się być kluczowym elementem dla tej pozycji. Jednak po krótkim upływie czasu wszystko diametralnie się zmieniło i w rezultacie przerabiałem naprawdę dobrą pozycję. Grafika, muzyka, wymiana ognia, bronie, pancerze,lokacje...wszystko złożyło się na piękno zony. I jeśli gracz potrafi naprawdę się wczuć w sytuacje, na chwile faktycznie oderwie się od prawdziwego świata, staje przed alternatywnym, ciekawym światem, z którego aż nie chce się wychodzić. Fabuła jest również ciekawa, mimo tego, że kiedyś ktoś napisał, że moment w którym strielok dowiaduje się kim jest ograniczył potencjał całości. A dla mnie było to pasujące do gry rozwiązanie - wędrówka po zonie po utracie pamięci (po cholerę robić w fabule galimatias). Kolejne pozytywne wrażenie to tajemnica związana z monolitem, przeplatanie się baśni o rzeczy która spełnia każde życzenie, z postapokaliptycznym światem oraz odrobiną (może przesadzam) realizmu.

Podsumowywując, u mnie było to jedno, ciągłe pozytywne wrażenie, które zainicjowała ciekawa fabuła oraz klimat, którego w innej grze nigdy nie znalazłem.
gibek
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 03 Lut 2010, 13:50
Ostatnio był: 25 Lut 2013, 16:40
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: -3

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez STALKER17 w 26 Lut 2011, 15:13

Ta gra to cudo nad cuda, wszystko jest dopracowane, jest duży wybur broni.
I <3 this game
''ja to ja ,a nie imię i naywisko''-donGURALesko
Awatar użytkownika
STALKER17
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 20 Gru 2010, 22:32
Ostatnio był: 28 Lut 2011, 22:21
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: -5

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Andrzeju w 26 Lut 2011, 18:14

Cała gra jest pozytywna. I ten końcowy etap z elektrownią też jest super. Mimo iż pancerz SSP-99M nie dawał radę to udało się przebiec tą ostatnią prostą. Wystarczył "Błysk" w ekwipunku i mogłem przebiec praktycznie bez zatrzymywania. Bo mistrz polecił mi unikać nie potrzebnych walek : O A potem głupi ja czekałem 4min tam koło wagonu na rozpoczęcie zwarcia xD Dopiero jak promieniowanie się do mnie dobralo to skapowałem że trzeba do włazu wejść :D O i tam też dostałem w dupe od Monolitu :/ I ta końcówka z portalem, łażeniem i szukaniem dostępu do Spełniacza, no ciekawe! I nawet starczyło :+:
:D
Oto z jakim EQ zakończyłem:
Image

Gierka super miodna i bogata w różnorakie smaczki! 9/10 daję!

Ups, zapomniałem się pochwalić że grę przeszedłem w niecałe dwa dni :> Dokładnie to wyszlo że jakieś 15-17 godzin : O Kurde, szybko, z CS zeszło ze dwa tygodnie : / Nie no, może z tydzień. Pozdrawiam! :)
| AMD Athlon II X2 240 2.8 >> 3.03 |
| MOBO Gigabyte M61PME-S2P |
| Gigabyte HD 4650 1GB DDR2 128 bit ATI OC //
| HDD Samsung 500GB |
| Realtek HD Audio Device |
| 3GB RAM DDR2 667MHz |
Andrzeju
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 21 Sty 2011, 01:26
Ostatnio był: 03 Kwi 2011, 21:05
Miejscowość: Anomalia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez lukas_k w 05 Mar 2011, 23:07

Niesamowity klimat! Odpalam grę, a tu zaraz klimatyczne intro, później rozmowa z Sidorowiczem i ten zajefajny lektor (głos Pana Utty świetnie pasuje do tej serii), a już po wyjściu na powierzchnię to cud. Świetne miejscówki, fajne postacie, potwory, anomalie, wrogo nastawieni ludzie etc. No i czuć, że w tym świecie się żyje (stalkerzy się przemieszczają i inne smaczki).
lukas_k
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 05 Mar 2011, 21:49
Ostatnio był: 21 Mar 2011, 15:45
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości