Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Sztakler w 13 Maj 2017, 13:55

Bandyci przypominają mi naszych krajowych polskich dresiarzy :D dlatego daje to podwójną zabawę. Pewnie gdyby w Polsce doszło do jakiejś katastrofy tego typu to przemierzaliby polską zonę w poszukiwaniu fantów XD (dawaj fanty) :kotek:
Sztakler
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 09 Maj 2017, 15:22
Ostatnio był: 07 Maj 2018, 02:49
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Zwinny w 13 Maj 2017, 14:12

No jak powstanie w polsce elektrownia bo były takie pogłoski to znając życie u nas pierdyknie i będzie nowa zona :D
Awatar użytkownika
Zwinny
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 23 Lip 2016, 17:48
Ostatnio był: 25 Lis 2018, 01:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Mortal w 20 Maj 2017, 14:21

Bardzo podoba mi się koncept najemników jako frakcji złożonej z chłodno kalkulujących typów, dla których liczy się tylko zysk i pójdą za tym, kto im zapłaci najwięcej. Szkoda, że w grze nie można się do nich choćby zbliżyć. W mojej wizji Striełok jest typem, który dla darmowych pukawek jest w stanie wybrać się z Czachą na bazę Wolności, więc pasowałby jako ich sojusznik ;)
Powinność jest bardzo w porządku, cenię za zorganizowanie i ideę, jaką sobie przyjęli + mają świetnie wyglądające kombinezony :D Trochę nie szanuję za zorganizowanie sobie hierarchii, mam coś z anarchisty w sobie chyba :/
Gdyby uznać samotników za frakcję, to chyba byłaby ona najbliższa mojemu sercu. Lubię ludzi, którzy nie chcą się podporządkowywać i chadzają sobie własnymi ścieżkami.

O degeneratach z Wolności to nawet nie będę wspominał, wybiłem co do jednego :E
Awatar użytkownika
Mortal
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 20 Maj 2017, 13:55
Ostatnio był: 20 Maj 2017, 18:15
Miejscowość: lubelskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości