Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Sleszu w 30 Mar 2009, 23:19

He he he , a nam, samotnikom, nawet na rękę, że wszyscy się tak ze sobą kochacie. Mniej ludzi do dzielenia łupów, to moje szabrownicze zdanie, hłe hłe hłe hłe. Wy zajmijcie się wzajemnym wybijaniem, przyjaciele z wolności i powinności, a my zaopiekujemy się artefaktami i w miarę dopisującego szczęścia, waszymi dobrami doczesnymi. Ale bez obaw, jak częstotliwość wyładowań i ścieżki mutków pozwolą, to wam nawet zafundujemy pogrzeb!
"Nie wchodzi się dwa razy w tę samą anomalię"
Awatar użytkownika
Sleszu
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 27 Mar 2009, 03:13
Ostatnio był: 30 Lip 2022, 02:46
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez von Carstein w 30 Mar 2009, 23:56

A ja znów pragnę dorzucić swoje przysłowiowe "trzy groszę"

Dla mnie anarchistą (rzecz jasna w różnym stopniu) jest każdy kto nie szanuje porządku i prawa. W przypadku Zony ład jest reprezentowany przez armię. A to Wolność darzy ją najmniejszą dozą respektu. To Wolność "fika" do każdego, kto ma odmienne zdanie o Zonie, niż oni sami. Gdyby "Wolność" przejeła władzę nad Strefą... boję się nawet o tym myśleć.

A teraz Slesz: Tak. Niech samotnicy zaopiekują się artefaktami. I tak na nich zbyt wiele nie zarobicie (DUŻA prowizja dla Wojskowych :D). "Podatek" muszą odprowadzać nawet handlarze...
I musisz też brać pod uwagę koszty utrzymania w Zonie. Praktycznie wszystkie zarobione pieniądze stalkerzy przejadają lub/i wydają na sprzęt.
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Ulubione frakcje

Postprzez KoweK w 31 Mar 2009, 00:22

Ppor. Wasiłow napisał(a):Dla mnie anarchistą (rzecz jasna w różnym stopniu) jest każdy kto nie szanuje porządku i prawa. W przypadku Zony ład jest reprezentowany przez armię. A to Wolność darzy ją najmniejszą dozą respektu. To Wolność "fika" do każdego, kto ma odmienne zdanie o Zonie, niż oni sami. Gdyby "Wolność" przejeła władzę nad Strefą... boję się nawet o tym myśleć.

Anarchizm z reguły jest utopią. Gdyby w Zonie był system anarchistyczny, to każdemu wiodłoby się bardzo dobrze ;) Dodatkowo zapewne nie byłoby waluty, tylko wymiana coś-za-coś. W zonie jak najbardziej coś takiego by pasowało.
Co do Armii- z jednej strony nie podoba mi się to, co robią. Co ich obchodzi Zona, która jest zamieszkała przez inne stworzenia i ludzi, którzy olali ich kraj? To tak samo, jak ludzie, którzy chcą zaraz wciskać podatki dla ludzi, którzy nigdy nie żyli w "naszym społeczeństwie". (mówię tutaj o np. różnych plemionach, którzy nie mają żadnych systemów politycznych)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Sleszu w 31 Mar 2009, 01:34

Nooo, i Bob jest Twoim wujkiem :DD:DD:DD. Więcej wojen wolność - powinność = więcej trupów do ograbienia + mniej ludzi do podziału + więcej rubli z pozostałej prowizji, odliczając dolę wojska i handlarzy :D(chociaż naukowcy nie oszczędzają, a i fantem niezłym rzucą.). I tak rachunek jest dla mnie prosty, bez względu na zagrożenie zjedzeniem przez stado psów, czy wydatków :
Kombinezon - 20 k rubli, Kałach z kompletem pestek - 8 k, żarcie i wódka - 1200 rubli, widok zachodzącego słońca elektrownią - bezcenny :D.
Wolność nie może istnieć bez powinności, przynajmniej dla nas, samotników - bez powinności, wolność zrobi z zony pieprz*ne przedszkole, z kolei powinność bez wolności zamknie naszą karmicielkę na cztery spusty. Dlatego nie widzę powodu, co by czasem nie wykonać misji i dla jednych, i dla drugich :P. Równowaga musi być. A wojsko? Ja nie wchodzę w drogę tym rządowym psom, oni nie wadzą mnie. Oczywiście, jak najbardziej uważam, że należą się chłopcom jak najszczersze wyrazy szacunku i wdzięczności za robotę, jaką odwalają!! Ku chwale ojczyzny!! Tylko niech to robią gdzieś indziej, co?? A skoro już tak upierdliwie bawią się w wojnę, niech robią to tylko na granicy, ostatnio gdzie się nie ruszę, widzę te zielone cymbałki. "Tak jest, sir!", "Przystępuję do wykonania rozkazu, sir!" - i oglądam, jak jeden z drugim trepem lądują w elektro. Swoja drogą, jednego kiedyś uratowałem przed pijawką!! Paskudne stworzenia...ale,co dwa kałachy to nie jeden, nie?? Pijawka do piachu, a ten rządowy sługus, że niby jestem aresztowany za zdradę ojczyzny, szabrowanie, posiadanie nielegalnych towarów, brak zezwolenia na broń, stawanie odurzonym alkoholem przed przedstawicielem wojska...mówię wam, aż ręce mi opadły...he he, bratkowie z woja mogą mu teraz śpiewać "w szczerym polu biały krzyż".
"Nie wchodzi się dwa razy w tę samą anomalię"
Awatar użytkownika
Sleszu
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 27 Mar 2009, 03:13
Ostatnio był: 30 Lip 2022, 02:46
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Eredod w 31 Mar 2009, 07:34

Sleszu napisał(a):A wojsko? Ja nie wchodzę w drogę tym rządowym psom, oni nie wadzą mnie. Oczywiście, jak najbardziej uważam, że należą się chłopcom jak najszczersze wyrazy szacunku i wdzięczności za robotę, jaką odwalają!!


Ta ? Szacunek ? Za co ^^ ? Za to że wpakują Ci kulkę w plecy kiedy nie patrzysz ? :D lub za to że przez ich skrajność ludzie z kordonu muszą przechodzić pod nasypem kolejowym przez tunel pełen anomalii zamiast normalnie dróżką ? ^^

Dobra no możemy oddawać im za to szacunek ;> ja znam tylko jedną metodę jego wyrażania dla tych panów -> Vintar BC ;]

Sleszu napisał(a):Dlatego nie widzę powodu, co by czasem nie wykonać misji i dla jednych, i dla drugich :P.

No cóż tak też można, jednak w zonie wieść płynie szybko niczym emisja radiacji ^^ w końcu ktoś się połapie i przynajmniej jedna ze stron obdarzy Cię statusem wroga :P

btw ? Nie wkurza was to że jak się jest w konflikcie z powinnością to potem jest problem z wejściem do baru ? A tak jakoś mi żal mordować tych strażników z Powinności bo przynajmniej robią za żywe tarcze dla Baru ;p
Awatar użytkownika
Eredod
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 11 Cze 2008, 11:47
Ostatnio był: 07 Lip 2014, 16:58
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez KoweK w 31 Mar 2009, 13:32

Eredod napisał(a):btw ? Nie wkurza was to że jak się jest w konflikcie z powinnością to potem jest problem z wejściem do baru ? A tak jakoś mi żal mordować tych strażników z Powinności bo przynajmniej robią za żywe tarcze dla Baru ;p

Wkurza... mnie i to bardzo. Ogólnie jestem za Wolnością, ale zawsze gdy grałem w Stalkera (CS lub SOC) wybierałem Powinność, bo jest łatwiej. No a Bar to ważne miejsce, a nie chcę mieć problemów z dostępem tam.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Eredod w 31 Mar 2009, 15:04

No właśnie ja z początku myślałem tak jak Ty Kowek ^^ że jak będę za Powinnością (w SoC) to będzie łatwiej, no ale wybitnie mnie zirytowała ta akcja Powinności w magazynach wojskowych na początku >.< no i stwierdziłem, że jednak wolność lepiej do mnie pasuje.

Jak wiadom po misji na gospodarstwie na mnie polują panowie z Duty ;P więc ja teraz nie wiem jak wejde do baeu to ja nie wiem -.-' a przydałoby mi się bo zostawiłęm tam w skrzyni pare fantów xD

Miał tak ktoś już ? że musiał się przebić siłą do baru ? I pytanie takie małe, jak zaatakuje bazę powinności do neutralni stalkerzy też będą chcieli mine zbaić ? tzn Ci samotnicy co tam siedzą ?
Awatar użytkownika
Eredod
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 11 Cze 2008, 11:47
Ostatnio był: 07 Lip 2014, 16:58
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Sleszu w 31 Mar 2009, 15:11

Eredod napisał(a):
Ta ? Szacunek ? Za co ^^ ? Za to że wpakują Ci kulkę w plecy kiedy nie patrzysz ? :D lub za to że przez ich skrajność ludzie z kordonu muszą przechodzić pod nasypem kolejowym przez tunel pełen anomalii zamiast normalnie dróżką ? ^^

Dobra no możemy oddawać im za to szacunek ;> ja znam tylko jedną metodę jego wyrażania dla tych panów -> Vintar BC ;]



Z mojej strony to sarkazm był... :P I tak, jedyną metodą wyrażania tego szacunku jest posłanie im prezentu w postaci wiaderka ołowiu...:P

Eredod, w moim przypadku zawsze pozostawało przedzierani się siła...he he he :P. Chyba, że ma się do dyspozycji mody z opcją odkupienia swych win(w sumie, nie wiem jak wy, bracia stalkerzy, ale ja nie odpalam stalka bez modów odpowiednich...). A neutralni stalkerzy nie będą mieli nic przeciwko gryzącej piach powinności - przynajmniej u mnie nie mieli :P
"Nie wchodzi się dwa razy w tę samą anomalię"
Awatar użytkownika
Sleszu
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 27 Mar 2009, 03:13
Ostatnio był: 30 Lip 2022, 02:46
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez KoweK w 31 Mar 2009, 15:17

Przy każdym modzie zawsze grałem Powinnością... No oprócz Priboia bo tam to tylko wojskowym mogę być :P Ale gdy wyjdzie AMK 2.0 i LOST ALPHA, to "Wolność" będzie posiadała nowego towarzysza w postaci mnie ;)

A co do tego Baru- myślę, że można ich wytłuc raz a porządnie i ma się spokój, przecież nie będą się respawnować :) Chyba.... -.-'
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Alpha w 31 Mar 2009, 15:39

Z reguły powinność wszystkim się kojarzy z faszystami, przecierz gdyby ich nie było to wątpie żeby wolność dała sobie rade ze wszystkim, zresztą inne frakcje też, no może nie bandyci bo im to zależy tylko na czyimś nieszczęściu hehe.
PS.Wiecie co coś mi się zdaje że powinność nie bedzie musiała niedługo atakować wolność, bo gdy monoliciarze się przedrą przez bariere to nic nie zostanie z wolności, zresztą powinność wtedy wkroczy do magazynów wojskowych i przejmie baze hipisów (wolność), przegoni świrów i magazyny będą pod kątrolom najlepszej frakcji, wolność bedzie wtedy wąchała kwiatki od spodu hehehe.
Awatar użytkownika
Alpha
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 19 Mar 2009, 18:02
Ostatnio był: 13 Sie 2009, 18:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez KoweK w 31 Mar 2009, 15:57

Alpha napisał(a): baze hipisów (wolność)

Bez obrazy, ale pierd*lisz nie posiadając żadnej faktycznej wiedzy. Czy ty wiesz kto to są hipisi? Znasz pojęcie pacyfizmu? No więc google nie gryzie, więc się doucz, a wtedy napisz coś inteligentnego.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Alpha w 31 Mar 2009, 16:22

Mam pytanie grałeś w czyste niebo ? tam jak gość oceniał to gre to mówił też o frakcjach i w tym wolności, gdy mówił o nich to powiedział że są to hipisi palą zielsko cały czas i wszystko mają w dupie o to mi chodzi.
PS.Bez obrazy jesteś taki przemądrzały bo jesteś adminem.
Awatar użytkownika
Alpha
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 19 Mar 2009, 18:02
Ostatnio był: 13 Sie 2009, 18:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości