Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Szweminek999 w 08 Maj 2012, 15:58

Dla mnie Powinność jest jedyną słuszną frakcją w Zonie. Wolność nie ma szans wygrać z Wojskiem, Powinnością, Monolitem i kogo jeszcze chcecie. Powinność chce zniszczyć Zonę, ale wiedzą, że najpierw muszą ją poznać. Potrafią kontrolować swoich ludzi i są zabójczo dobrzy w walce. Nie widziałem jeszcze starcia, w którym Powinność przegrałaby z Wolnością. To takie Czarnobylskie Jednostki Specjalne :D
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Olkolk w 08 Maj 2012, 20:48

Moim zdaniem najlepszą frakcja jest powinność. No bo w sumie, przestrzegają jakichś zasad, i robią to co muszą zgodnie z przekonaniami i hmm... nie strzelają we mnie, to najlepsze! XD
koko koko pijawki spoko!
Awatar użytkownika
Olkolk
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 08 Maj 2012, 20:23
Ostatnio była: 10 Maj 2012, 14:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez STALKIER998 w 26 Maj 2012, 16:54

Być może odgrzewam kilkunastodniowego kotleta ale co tam. Wracając do tematu to Wolność. Chłopcy na luzie, w Zonie trawkę sobie popalają, miła atmosfera i tak mógłbym jeszcze dużo tych zalet wymieniać ;)
Awatar użytkownika
STALKIER998
Tropiciel

Posty: 265
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 18:08
Ostatnio był: 15 Paź 2020, 20:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 47

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Generał Golonka w 26 Maj 2012, 17:43

Monolit i Wolność. Tych pierwszych lubię za... za tajemniczość. Ta frakcja jakoś mnie tak intryguje, że chcę czegoś się o niej dowiedzieć, choć to raczej niemożliwe. No i są mocni w walce. To też plus. A co do Wolności, to lubię ich za ogólny luz, miłą atmosferę w klimacie Jamajki/reggae (mam dziwne skojarzenia) i "popalanie traffki" jak to napisał kolega wyżej. :E
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 23 Maj 2020, 13:52
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Szweminek999 w 03 Cze 2012, 22:57

Może i tak, ale z takim podejściem Wolni powinni być grupą stalkerów, a nie frakcją mówiącą o zniszczeniu Powinności. Dla mnie jedną z gorszych frakcji jest Monolit. Możliwe, że jego wyznawcy nie panują nad sobą, ale jeśli nie da się ich wybudzić, to przyda się kulka w łeb. Nie zapomnijmy o bandytach, tych to bym spalił w ognisku w kordonie :D .
Tak czy inaczej, nie mówcie, że Powinność nie szanuje poglądów innych. Gdyby chcieli to załatwiliby i Wolność, i bandytów, i Monolit za jednym zamachem. ;)
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Lenin w 25 Cze 2012, 14:54

Nie jest to, co prawda, odpowiedni temat do tego, ale na początku chciałbym się serdecznie przywitać ze wszystkimi użytkownikami i zarazem wyrazić ubolewanie, że dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować na tym eleganckim portalu, mimo regularnego śledzenia go już od dłuższego czasu :)

No dobra, koniec litanii i do rzeczy :P

Moją ulubioną frakcją w SCC jest Monolit. Właściwie, to mógłbym urządzić sobie ranking frakcji w zależności od stopnia sympatii, ale o tym później. Pozwolę sobie wypunktować cechy, za które lubię Monoliciarzy:
- najbardziej tajemniczy;
- najlepiej uzbrojeni (działko Gaussa, FT200M, panzerfausty, egzoszkielety);
- wszyscy ich nienawidzą (i wzajemnie :) );
- ciekawe rytuały (nabite na "pal", zakończony trupią czachą, ciała nieostrożnych stalkerów w czerwonym lesie i nie tylko);
- fajny głos (przynajmniej u niektórych, ale nie jestem pewien, czy nie jest on wynikiem zniekształconej mowy na skutek noszenia maski).

Teraz obiecany ranking ;) :
1. Monolit
2. Wojsko
3. Powinność/Wolność (jakoś nie mogę się zdecydować - wśród jednych i drugich jest dużo elementów, które przypadają mi do gustu)
4. Najemnicy
5. Bandyci
6. Samotnicy (moim zdaniem, nie powinni być uznawani za frakcję, ponieważ działają przede wszystkim na własny rachunek, dlatego też umieściłem ich na samym końcu).
Totalitarian Love Pulse
Awatar użytkownika
Lenin
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Cze 2012, 14:13
Ostatnio był: 25 Paź 2014, 22:09
Miejscowość: Czerwony Las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez megashooter w 25 Cze 2012, 16:23

Ja wolę być samotnikiem. Konflikt Wolności z Powinnością jest bezsensowny i wyniszczający. Bandyci to najgorsze ścierwo. Najemnicy to pół biedy jak mają cię w dupie ale jak się na ciebie zaczają to nie ma przebacz. W sumie to Ekolodzy są chyba najbardziej przyjazną frakcją. Pohandlować można, pogadać. Parę questów się wykona. I jak tak myślę to zawsze podobali mi się wojskowi stalkerzy. Są owiani tajemnicą rzekłbym że wiekszą niż Monolit. Nie ujawniają się aż do momento operacji w CzAES.
Ostatnio edytowany przez megashooter, 30 Gru 2014, 03:30, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Lenin w 25 Cze 2012, 18:06

No nie powiem, jakiś tam "rispekt" Powinności się należy, chociażby ze względu na ideologię przez nich przyjętą. Jednak, śledząc wcześniejsze opinie użytkowników, muszę się zgodzić z tym, że, niestety, więcej mówią, niż robią. Poza tym, duża część ekipy Powinnościowców jest strasznie mrukliwa. Z kolei duży plus pod tym względem dla ludzi z Wolności, którzy są z reguły pozytywnie nastawieni do otoczenia, czego nie da się powiedzieć o ich nieco naiwnych poglądach. Zona to nie wesołe miasteczko i właśnie pod tym względem zgadzam się z Woroninem ;)
Totalitarian Love Pulse
Awatar użytkownika
Lenin
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Cze 2012, 14:13
Ostatnio był: 25 Paź 2014, 22:09
Miejscowość: Czerwony Las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez megashooter w 25 Cze 2012, 20:37

Proszę o usunięcie tego posta.
Ostatnio edytowany przez megashooter, 30 Gru 2014, 03:31, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Generał Golonka w 04 Lip 2012, 13:55

Szweminek999 napisał(a):Nie zapomnijmy o bandytach, tych to bym spalił w ognisku w kordonie :D .

I zjadł. :E

Uwagi moderatora:

Nom, warn za pkt 5 regulaminu. - Wheeljack

Za ten post Generał Golonka otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Afrose.
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 23 Maj 2020, 13:52
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Caperrali w 04 Lip 2012, 19:59

Zdecydowanie Wolność.Wszyscy są u nich na luzie.Mają zaje***stą baze i są mocni w walce.
I LOVE GOOD STALKING

Za ten post Caperrali otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive szymekdo.
Caperrali
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 03 Lip 2012, 22:11
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 23:05
Miejscowość: rOstOk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez SkullDagger w 04 Lip 2012, 22:26

Co wam tak sie podoba to palenie trawki u wolnościowców, w grze tego raczej i tak nie widać, a w Zonie raczej wyluzowanym być nie można:)


Ja stoje za powinnością, lubie mieć jasno okreslone cele co robic.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości