Ulubiona lokacja, miejscówa

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez losadamosl2234 w 06 Lis 2013, 23:44

Moje ulubione lokacje to labo X18 i X16 oraz Jantar poniewaz labo x18 jest takie tajemnicze x16 poniewaz mozna sie z zombiemponawalac i ma sie przewalone jak sie ammo nie wezmie a jantar bo mozna powystrzelac troszku zombie i snorkow

Za ten post losadamosl2234 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive StefanStrielok.
losadamosl2234
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 26 Maj 2012, 15:25
Ostatnio był: 30 Paź 2016, 13:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez desmond w 10 Lis 2013, 14:33

Moją ulubioną lokacją był jantar. Przytłaczający, mroczny i tajemniczy klimat w połączeniu z tą genialną muzyką dawał świetny efekt. Szkoda tylko, że było to taka lokacja "na jeden raz". Po przejściu x16 nie było tam już nic co można by było więcej zrobić. Niestety.

desmond
Wygnany z Zony

Posty: 111
Dołączenie: 05 Lut 2011, 01:49
Ostatnio był: 12 Sty 2015, 20:05
Miejscowość: Generatory
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez zołg w 16 Lis 2013, 14:02

według mnie najgorszy jest jantar ponieważ ful mutantów i zombi wysokie promieniowanie :wódka: oraz tej lokalizacji brakuje tego czegoś fajnego

Za ten post zołg otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Kalashnikov.
zołg
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 16 Lis 2013, 13:51
Ostatnio był: 21 Sie 2014, 18:07
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -2

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez AyuS w 16 Lis 2013, 15:23

Ulubiona lokacja... Na pewno Magazyny Wojskowe i pierwsza część drogi w Czerwonym Lesie.

Magazyny, ponieważ jest tam opuszczona wioska, wariat na bagnie i oczywiście Wolność :>
Można z nimi ciekawie pogadać ogólnie ;)

Czerwony las, ale tylko do bramy, na której kuca Monoliciarz z bazooką ;p
Potem to już zaczyna się typowa naparzanka. Ale zanim dojdzie się do bramy, to można pobawić się snajperką, czy po prostu wrócić do Baru, bo potem to się już nie bardzo chce ;p

Prypeć też jest fajna, ale za bardzo przypomina "przejdź z punktu A do punktu B i przeżyj". Mogłoby tam być coś ciekawego i więcej miejsc do zwiedzania :)
"Stalkerów wpuszczają do nieba bez kolejki!"

"Иди ко мне. Ты обретёшь то, что заслуживаешь."
"Chodź do mnie. Dostaniesz to, na co zasługujesz."
Awatar użytkownika
AyuS
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 12 Lis 2013, 18:25
Ostatnio była: 29 Kwi 2017, 21:41
Miejscowość: NS
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Dovak w 17 Lis 2013, 01:25

Ulubione miejsce... Prypeć. Jest trochę miejsc do zwiedzenia, kilku monoliciarzy do ustrzelenia... oraz szansa na Gaussa! Bardzo mała ale jednak. Fajnie też poobserwować jak Wolność czy Powinność napierdziela się między sobą lub Monolitem. Miejsce dobrze zrobione jednak samo miasto powinno być większe jak dla mnie. Jest ono tylko lokacją pomiędzy Elektrownią i Czerwonym lasem... Poza schowkiem Kła (i ew. Pancerza z dekoderem) nie ma tam już właściwie nic do szukania.
Awatar użytkownika
Dovak
Stalker

Posty: 158
Dołączenie: 07 Sie 2013, 14:19
Ostatnio był: 26 Gru 2018, 01:33
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 23

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Kalashnikov w 17 Lis 2013, 16:26

Moje ulubione miejsce to Kordon, a mianowicie siedzenie w klimatycznej wiosce kotow. To siedzenie przy ognisku i jak jeszcze pada deszcz jest bezcenne... Przepraszam za brak polskich znakow, lecz pisze z telefonu.
Image Image Image
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 15 Maj 2013, 19:59
Ostatnio był: 25 Sty 2019, 19:42
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 14

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez agata w 24 Lis 2013, 23:48

jak przed chwilą gdzieś pisałam, według mnie najlepszy jest czerwony las. Świetny klimat, a po wybiciu całej kupy wrogów przyjemnie jest odetchnąć z ulgą i poprzechadzać się po okolicy usłanej ciałami :P
Lubię też dzicz, ale raczej z sentymentu... a wszystko dlatego, że na samym początku połechtała mi ego rozmowa żołnierzy tekstem "jeden stalker zdjął wszystkich naszych snajperów?" -jakoś tak :D ...fantastyczna gra :P
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez PatolZDZ w 03 Gru 2013, 21:40

Moim zdaniem ulubiona lokacja to Bar.. można dobrze wypić , porozmawiać s neutralnymi i przyjaciółmi a najbardziej uwielbiam zawody. !
PatolZDZ
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 09 Lis 2013, 21:36
Ostatnio był: 21 Sty 2014, 10:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez A_D_H_D w 14 Gru 2013, 21:23

Najlepsza jest dzicz z której klimat aż się wylewa. Przed wejściem na poziom wiemy już że tu nie ma żartów a to co się tam dzieje, przekracza najśmielsze oczekiwania. Pierwsze wejście zakończyło się na tyn, że po zabiciu snajperów przekonany, że jestem bogiem wlazłem do hangaru z anomaliami. Przy wyjściu czekały już snorki i pokiereszowały mnie tak, że już nigdy nie wątpiłem w potencjał tej mapy natomiast zwątpiłem w swoje umiejętności. Przez resztę gry byłem ostrożny.
Awatar użytkownika
A_D_H_D
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 14 Gru 2013, 19:18
Ostatnio był: 05 Lut 2014, 19:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Koleś w 19 Gru 2013, 17:40

Moja ulubiona lokalizacja to Bar 100 Radów. Jest to według mnie najbardziej klimatyczne miejsce w całej grze. Jedyna rzecz, której mi tam brakuje to to, że nie da się postawić Kozaka innemu stalkerowi. Lubię też powalczyć na Arenie i zarobić coś u innych stalkerów.

Za ten post Koleś otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus.
Awatar użytkownika
Koleś
Stalker

Posty: 139
Dołączenie: 11 Gru 2013, 18:27
Ostatnio był: 05 Lip 2017, 14:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez MrGhostPL w 19 Gru 2013, 18:34

Koleś napisał(a):Moja ulubiona lokalizacja to Bar 100 Radów. Jest to według mnie najbardziej klimatyczne miejsce w całej grze. Jedyna rzecz, której mi tam brakuje to to, że nie da się postawić Kozaka innemu stalkerowi. Lubię też powalczyć na Arenie i zarobić coś u innych stalkerów.


Według mnie też, jest to bardzo przyjemna lokacja.

Za ten post MrGhostPL otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Gizbarus.
MrGhostPL
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 19 Gru 2013, 18:26
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 23:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: -2

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez SlendySnork w 30 Gru 2013, 15:48

Nie widze tu takiej odpowiedzi... Mi najbardziej podobał się Prypeć! Niestety słabo dopracowany i nie ma tam miejsca gdzie można odpocząć ale sam widok!

CIEKAWOSTKA-Wiedzieliście że jeżeli dostaniecie zlecenia na spotkanie sie ze Doktorem w skrytce Strieloka i tam pojdziecie to zostaniecie ( w skrytce) ogłuszeni granatem a potem on mowi do Was o dekoderze w Prypeci. Jeżeli zapiszecie gre w momencie gdy mówi i wczytacie ten zapis to nie bedziecie ogłuszeni i można nawet zabić Doktora jeżeli tego nie zrobimy po skończeniu jego mowy on wstanie i zniknie :p
Gdy stalkera głowa boli
Zombi kolka gniecie
Snork narzeka na korzonki
Burer jest na diecie...
SlendySnork
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 30 Gru 2013, 15:33
Ostatnio był: 08 Lis 2014, 14:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: -3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości