Ulubiona lokacja, miejscówa

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Tormentor w 05 Kwi 2013, 14:54

Dzicz estetycznie robi duże wrażenie choć, w niektórych miejscach jest niedopracowana i można się uczepić, że twórcy olali poszczególne fragmenty mapy. Np za torami jest totalnie nic. Zamiast napchać tam gratów i zrobić jakieś małe korytarzyki ze skrytkami to dali anomalie i zostawili pustą przestrzeń. Szkoda, że lokacja nie jest większa, a predyspozycje miała by zrobić w niej więcej miejscówek.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Reklamy Google

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Iłja w 05 Kwi 2013, 15:01

Najlepsze lokacje?
a) Jantar --> Za interesujące budynki do eksplorowania (trupy, emisje, zombiaki, cudo), bagna i naukowców w pobliżu (ile ja tam kasy natrzepałem na sprzedawaniu Sacharovowi broni zombiaków :O). Naprawdę fajna lokacyja, tyle wam powiem.
b) Dzicz. --> Fajny, industrialny klimacik, niezłe fajerfajty z najemnikami i ta akcja z Krugłowem przy pierwszej wizycie, a do tego ten tunel przy drodze na Jantar (jedno z głównych źródeł artefaktów w grze :D).

Reszta była raczej średnia. Tylko na te dwie czekałem z niecierpliwością przy drugim podejściu do gry :D
Drzewa się czerwienią, ptaszki wesoło podszczekują... wiosna w Czarnobylu wita :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=247117#p247117 -> Moja cud-miód frakcja :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=97&t=6947&p=324670#p324670 -> Moje cud-miód potworki :D

Za ten post Iłja otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Strelok_90.
Awatar użytkownika
Iłja
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:56
Ostatnio był: 02 Wrz 2015, 23:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 24

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Kristof w 07 Kwi 2013, 18:57

Mówiąc o braku technicznych błędów w Dziczy mozę źle się wyraziłem. Wiem, że najemnicy i reszta się respawnują. Szło mi bardziej o to, że nie jest za bardzo napchana. Miałem na myśli, że Dzicz wygląda po rostu dobrze. Jest fajnie zapełniona róznymi elementami krajobrazu i nie ma tam przeludnienia. I ten industrialny klimat :)
- Niech Cię zona pochłonie!!!
- Już pochłonęła :)
Awatar użytkownika
Kristof
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 04 Kwi 2013, 13:45
Ostatnio był: 30 Lis 2014, 19:13
Miejscowość: Polanica-Zdrój / Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Szarma w 08 Kwi 2013, 15:11

Magazyny wojskie->Kordon->Elektrownia
Processor: AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor (4 CPUs), ~3.0GHz Memory: 8192MB RAM Card name: ATI Radeon HD 5450 Nowy sprzęt ;D

Za ten post Szarma otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Tormentor.
Szarma
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 20 Cze 2012, 10:15
Ostatnio był: 31 Sty 2014, 17:56
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -3

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez silos w 10 Kwi 2013, 19:10

Magazyny wojskowe za ten klimat w wiosce pijawek i za fenomenalną bazę Wolności ;3
Prypeć,znów ten klimat.Czuje się tam jakby coś mi miało zaraz z jakiegoś budynku wyskoczyć brrr
Bar,jakoś się tam bezpiecznie czuje.Można na luzie pogadać z kimś przy stoliku.
Awatar użytkownika
silos
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 12 Lut 2013, 18:05
Ostatnio był: 13 Cze 2015, 23:14
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Ranger801 w 28 Maj 2013, 18:41

Lubię Bar bo można tam odpocząć, uzupełnić zapasy i powalczyć na arenie. Lubię też Dolinę Mroku, kilka lat temu była dla mnie bardzo tajemnicza, teraz już niestety nie :( .
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez SatarPL w 02 Cze 2013, 22:24

Moje ulubione lokacje to:
Prypeć- "Martwe miasto", jest dość mrocznie. Fajnie wyglądają poniszczone/opustoszałe budynki. Zdewastowany plac z spopielonymi,bezlistnymi drzewami. Oraz diabelski młyn na tle zachmurzonego nieba. Jednak minusem jest brak możliwości eksploracji, przez ulice zablokowane gruzami,wrakami oraz wysokie promieniowanie, ; Co jednak można usprawiedliwić bliskością elektrowni. co wygląda dość sztucznie.

Kordon- Opuszczona, zniszczona wioska która aktualnie jest obozem stalkerów, fabryka oraz dwa magazyny. Duże polany. Dość spory teren podzielone na pół przez rozwalone tory. I jeszcze trochę opuszczonych, pojedynczych budynków otoczonych roślinnością. To wszystko sprawia że jest to jedna z trzech moich ulubionych lokacji.

Magazyny wojskowe- Duży magazyn wojskowy zajęty przez anarchistów z "wolność" jest dość ciekawym miejscem , ale główna rzecz które zdecydowała że tak lokacja trafiła do moich ulubionych jest "atrakcją" zwana "wioską pijawek". Opuszczone domy znalazły sowich nowych właścicieli. Według mnie miejsce które powinie odwiedzi każdy stalker, o ile jest na to przygotowany.
Awatar użytkownika
SatarPL
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 25 Cze 2011, 17:23
Ostatnio był: 03 Cze 2013, 19:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Strelok_90 w 03 Cze 2013, 00:58

Moje ulubione lokacje to:
Kordon - Ogólnie za klimat i za to, że jest to chyba najstarsza lokacja w historii S.T.A.L.K.E.R.a. Jest to chyba moja ulubiona lokacja. Idealne miejsce dla kotów i te klimaty. Opuszczone magazyny, które warto przeszukać, malownicze polanki, zwykłe mutanty. W buildzie 2205 posterunek wojskowy był inny niż w finalnej wersji. Podobał mi się bardziej, ale kordon to jednak kordon. Stary, dobry kordon... :wódka:
Agroprom - Jest tu chyba wszystkiego po trochę. Anomalie różnych typów, rozmaite artefakty i mutanty. Oraz opuszczona w ShOC część fabryczna zakładu, która zdaje się być interesującym obiektem. No i nie mogę zapomnieć o charakterystycznych podziemiach, w których to po raz pierwszy natknąłem się na Pijawkę, Wampira Zony, i z powodu krytycznego poziomu strachu uciekłem jak ją tylko zobaczyłem. Nie zapomnę nigdy tej chwili.
Prypeć - Chyba najbardziej tajemnicze i niesamowite miejsce w Zonie. Charakterystyczna architektura lat 70-80, pomniki radzieckich gierojów i mroczny klimat miasta-widma. Szkoda, że w grze nie można spenetrować każdego bloku i chociaż poczuć więcej tego klimatu. I to co mnie najbardziej chyba boli to ta główna ulica, na końcu której zamiast centrum sportowego stoi zwykły blok i zasłania widok na plac przed centrum, a naprawdę tam nie ma żadnego bloku. Fajne miejsce, które zajmuje trzecie miejsce w moim rankingu.

Strelok_90
Wygnany z Zony

Posty: 55
Dołączenie: 08 Sie 2012, 19:03
Ostatnio był: 28 Lis 2014, 22:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 17

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Wańka_Wkręt w 07 Cze 2013, 16:47

Moimi ulubionymi lokacjami są:
Magazyny Wojskowe - Za klimat, bazę "Wolności" i dwa miłe gospodarstwa.
Wysypisko - Za klimat, i dużą ilość artefaktów.
Dolina Mroku - Za klimat, dużą ilość artefaktów i x18.
Dzicz - Za dużą ilość artefaktów i łatwą okazję na zysk.
Grupa Wasi
Image

Wańka_Wkręt
Wygnany z Zony

Posty: 59
Dołączenie: 28 Sie 2012, 11:09
Ostatnio był: 18 Lip 2015, 19:33
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 15

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Dark Dante w 07 Cze 2013, 20:05

W Cieniu to chyba Bar. Spokój, cisza, wypić można, pogadać i sprzęt zakupić :E Skrytki tam też są fajne.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Kałach w 03 Lip 2013, 20:38

Ja najbardziej lubię Jantar i Dolinę Mroku, Ponieważ są to miejsca ponure i nigdy nie można czuć się w nich pewnie.
Image
Awatar użytkownika
Kałach
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 06 Sty 2013, 13:39
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 11:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 27

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez StefanStrielok w 06 Lis 2013, 20:19

Witam. Moja ulubiona lokacja jest to Kordon , a dokładniej wioska kotów. Lubie tam przebywać , jest tam fajna atmosfera. Jest tam dużo , miejsc do ukrycia się.
Awatar użytkownika
StefanStrielok
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 31 Mar 2012, 18:22
Ostatnio był: 21 Lis 2021, 00:29
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości