Ulubiona postać

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Ulubiona postać

Postprzez Danio1313 w 26 Paź 2009, 21:19

U mnie Garik i Żorik. Obaj znają tylko po jednej kwestii, mają te same ciuchy i komiczne imiona. Ujął mnie tekst tego pierwszego: ,,Wejdź, nie stój tam,,(mówi tak zawsze, gdy wchodzimy, lub wychodzimy z baru :D) .
Image
Awatar użytkownika
Danio1313
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:52
Ostatnio był: 11 Lip 2017, 09:16
Miejscowość: Laboratorium X18
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Ulubiona postać

Postprzez dorian w 27 Paź 2009, 16:18

U mnie za to ulubione postaci to Sid i Barman. Ale najbardziej ulubiony to ten gościu, co to na metalowych schodkach w hangarze przy dojściu do Baru stoi i gada "wynoś się stąd Stalkerze..".
Dwaj pierwsi wiadomo, bo pogadać i pohandlować sobie z nimi można i zadania dają. A ten trzeci to dlatego, że za każdym razem jak pod nim przechodzę to mam ochotę ryja mu obić za te teksty co wali do mnie, ale się zawsze hamuję w ostatniej chwili.
I to jest fajne.

Za ten post dorian otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kuroshitsuji.

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Ulubiona postać

Postprzez Adam w 27 Paź 2009, 18:19

Uwielbiam Mruka, Maxa, Czachę i Wampira. Mruka, bo ciekawe teksty mówi, Maksa, ponieważ on jest taki elitarny żołnierz Wolności, Czachę, bo lubie na innych w grach kablować, a Wampira, bo lubię zabijać podłych ludzi :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Ulubiona postać

Postprzez rybolov w 27 Paź 2009, 19:36

Maksa za to właśnie co napisał Adam - elitarny człowiek Wolności :) stoji tak mężnie z rękami do tylu :P Chorążego też, taki kozak z niego. No i Fanatyka, za to że dba o wioske stalkerów i prosi nas o pomoc gdy atakują Najemnicy :) :wódka:
" Wychowany w Zonie... "
Awatar użytkownika
rybolov
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 13 Paź 2009, 13:29
Ostatnio był: 20 Lis 2009, 13:20
Miejscowość: Pripyat
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Ulubiona postać

Postprzez Panczos w 28 Paź 2009, 20:49

Ja najbardziej lubie Wilka, ponieważ gdy grałem po raz pierwszy w STALKERA to wywarł na mie pozytywne wrażenie bohatera, takiego twardziela. Lecz niestety kończy fatalnie :+:
Zona is brutal and full of zasadzkas Sory za pisownie.
Core 2 DUO E8400 3.00GHz
2x2GB RAM DDR3 GoodRam 1333 MHz
Asus GeForce 9800GTX +
Windows XP Home Edition SP3

Za ten post Panczos otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Hadam.
Awatar użytkownika
Panczos
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 27 Wrz 2008, 09:22
Ostatnio był: 28 Cze 2012, 11:53
Miejscowość: Gostyń Ślask
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 1

Re: Ulubiona postać

Postprzez Czaro w 28 Paź 2009, 23:58

Moją ulubioną postacią jest... Łukasz. Na uznanie zapracował sobie tym, że jest przywódca anarchistycznej frakcji Wolność, walczącej o swobodny dostęp do Zony. Według mnie Wolni mają absolutną rację w swoich poglądach na temat "Strefy Ogrodzonej". Jeśli ktoś ma ochotę usmażyć sobie mózg bądź zostać zjedzonym przez wygłodniałego psa to niech robi co chce. Nikt nie powinien odbierać ktosiowi jego własnej woli :P.
Wspomniany wcześniej Łukasz zgadza się z owymi poglądami, a do tego jest najważniejszą osobą w grupie. Zawsze podziwiałem i podziwiam ludzi nie bojących się wziąść na siebie odpowiedzialność za ogół. Dowódca musi mieć jaja, a Lukas niewątpliwie je ma :D.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Ulubiona postać

Postprzez djcycu w 29 Paź 2009, 00:42

Ja uwielbiam pana profesora Krugłowa! :D Przy pierwszym spotkaniu ze stalkerem misja odprowadzenia go do jantaru bardzo mi sie podobala :) bylem juz taki senny ze wciagnelo mnie do monitora i czulem sie tam jak w prawdziwym swiecie. No a na koncu za spalaczem ta malownicza droga z dziczy w kierunku jantaru i rozmowa z profesorem o zonie i ten tekst ze da mi kombinezon naukowca :) no miod! Lubie tez Naboja i jego kolegow z doliny mroku. Oni sa tacy... ludzcy. Nie byli jacys cieci na te cale musztry. Poprosil o pomoc i fajnie sie bawilem :)
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ulubiona postać

Postprzez Adam w 29 Paź 2009, 19:31

Po głębszym zastanowieniu, postanowiłem skorygować swoją wypowiedź. Najbardziej (ogółem) to lubię Czachę. Człowiek jest masterem, w końcu jest jakimś pułkownikiem w fabule. Facet jest trochę znudzony życiem. Przychodzi, patrzy, niszczy i odchodzi. Na przykład ten ataka na magazyny. Prowadzi akcje, jak prawdziwy wojskowy.

Czaro, nie zgodzę się z tobą w pełni. Może i niektórzy chcą dać się pożreć przez jakiegoś mutanta, ale nie zapominaj, że niektórzy NIE. Jak jakiś fanatyk otwiera Zonę, może i spełni czyjeś marzenia, ale zniszczy tym samym życie niewinnych ludzi. Stalkerzy wg. mnie nie są żadnymi ideałami. To są zwykli złodzieje (wszyscy oprócz wojsk). Powinność przypomina takich volksdeuschów (co pomagają wojsku w walce z innymi). Wojska zostały tam wysłane, aby bronić świat zewnętrzny przed tym, co jest w środku. Ja myslę, że ten, który chciałby zginąć w Zonie, powinień zostać po prostu wpuszczony.
Image
Image

Za ten post Adam otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PRZEMEK ŁOWCA.
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Ulubiona postać

Postprzez Michu w 31 Paź 2009, 15:46

Nabój. Gostek jest w porządku, jego kolega też. Mimo że są w Powinności to wydają się być bardzo normalni na tle innych. Może to jacyś koledzy/przyjaciele którzy przyszli to powinności sprawdzić się, i wpadli w tarapaty. Hah. Nikt tego nie wie.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Ulubiona postać

Postprzez xXMagazynierXx w 07 Lis 2009, 10:51

ja lubie barina chociaż że w nie których moich save się zabijał ,to on patroluje cały bar :wódka:
zona bez powinności to zero
xXMagazynierXx
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 21 Paź 2009, 17:29
Ostatnio był: 19 Wrz 2010, 17:16
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Ulubiona postać

Postprzez Пор.Харгроvе w 13 Lis 2009, 20:40

Bies-no,bo tylko on rowala te łajzy

Barin-Metodą save&load można wyciągnąć od niego nice giwerę godną zastępstwa AK 74 (szybkostrzelny).

Samotnicy:zwykli wporzo STALKER-zy

Sacharow i spółka-dobrze płacą :D
STOP SPAMOWANIU I STOP BEZMYŚLNOŚCI NA FORACH.

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Awatar użytkownika
Пор.Харгроvе
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 08 Lis 2009, 20:11
Ostatnio był: 16 Lut 2010, 15:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Ulubiona postać

Postprzez xXMagazynierXx w 20 Lis 2009, 11:51

Пор.Харгроvе napisał(a):Bies-no,bo tylko on rowala te łajzy

Barin-Metodą save&load można wyciągnąć od niego nice giwerę godną zastępstwa AK 74 (szybkostrzelny).

Samotnicy:zwykli wporzo STALKER-zy

Sacharow i spółka-dobrze płacą :D


no też lubie biesa i barina , to co muwiłeś jest super
zona bez powinności to zero

Za ten post xXMagazynierXx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive monolit1,
Negative ŁowcaChimery.
xXMagazynierXx
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 21 Paź 2009, 17:29
Ostatnio był: 19 Wrz 2010, 17:16
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości