Wojny frakcji - możliwość dużego zarobku

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Wojny frakcji - możliwość dużego zarobku

Postprzez cdminestudio w 08 Maj 2013, 21:45

Witam, pewnie część was unika bandytów, ale to o nich dziś będziemy mówić.
----
Żeby zarabiać nasze pieniądze musimy dołączyć się do bandytów. Frakcja powinność napiera na nich z każdej strony, warto w tedy pomóc swoim kolegom. Za 1 pomoc jest około 750RU, czyli pomożesz tak 10 razy to masz 7500 RU w około 20 minut, 7500x3*=22500 (mogę się mylić) co już daje nam 1,2/2 forsy z przejęcia mostu do limańska.
Poświęcisz na to około 2/3 godziny - 45000/67500 (nie jestem dobrym matematykiem!!).
----
Radzę nie zabijać stalkerów i wolności. jak zabijesz kogoś z stalkerów to do nich nie dołączysz, a jak z tego i z tego to do nikogo nie dołączysz. :) Więc uważaj.
----
Sposób dla cierpliwych, nie żądajcie, że od razu wam to zadziała
-----
* - 3 to ilość 20minut w godzinie

Za ten post cdminestudio otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive powpstalker,
Negative StalkerTheEnd.

cdminestudio
Wygnany z Zony

Posty: 7
Dołączenie: 30 Kwi 2013, 14:32
Ostatnio był: 09 Maj 2013, 20:41
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -13

Reklamy Google

Re: Wojny frakcji - możliwość dużego zarobku

Postprzez Mruk w 31 Sie 2017, 17:26

Szczerze gdy dołączymy do bandytów to więcej kasy stracimy niż zarobimy. bo prawie każdy do nas strzela (więc więcej kasy idzie na apteczki, bandaże, amo i naprawę kombinezonów jak i broni)
A poza tym można zarobić, robiąc ciekawsze rzeczy jak misje, napady na innych stalkerów,
(ja preferuje napady na bandytów :E )
Można także postrzelać do celów w bazie powinności, za co można zarobić szybko kase, zbytnio się przy tym nie poświęcając :!:
ı̣ǝsuǝʇ opǝ
Awatar użytkownika
Mruk
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 12 Cze 2016, 21:45
Ostatnio był: 10 Sie 2022, 22:49
Miejscowość: Blüdhaven
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 20

Re: Wojny frakcji - możliwość dużego zarobku

Postprzez Barto83 w 07 Kwi 2020, 11:01

Ja dołączyłem do każdej frakcji, jednak największy zarobek uzyskałem będąc u Samotników. Bandyci, fajna frakcja dla wczucia w realność Zony. Będąc u nich, każdy cię gnoi, jednak zwycięstwa dają ogromną satysfakcję. Mimo tych "plusów" zarobek jest większy i łatwiejszy u innych frakcji. Pozdrawiam. :D
Barto83
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 02 Kwi 2020, 11:50
Ostatnio był: 16 Lip 2021, 12:18
Kozaki: 0


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości