Wolnosć <-->Powinność

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Wolnosć <-->Powinność

Postprzez trolololo w 18 Gru 2016, 19:35

Ideologia: Spójrz na to inaczej. W CoP jest powiedziane że dzięki badaniom w Zonie bardzo prężnie rozwija się medycyna. Tak samo naukowcy, jeśli już mówią którą stronę wolą, to "są neutralnie ze" Wolnością, np. Profesor którego ratujemy w Dziczy.
Co do broni - w Zonie Powinność wspiera Wojsko, ale Wolność też ma stałych dostawców. Nigdy też nie narzekali na braki w sprzęcie, a jak ktoś widział ich magazyny, to można tam spotkać bardzo fajne rzecz (granatniki Bulldog, i RPG). Ich kombinezony są idealne do warunków panujących w Zonie. Przede wszystkim wtapiają się w otocznie. NIe oszukujmy się, w prawdziwym świecie nie było by starć na "szczerym polu", ale prędzej jakieś zasadzki na oddziały, czy nagłe rozbrajanie wysuniętego patrolu.

Wyszkolenie, i Morale: Jest wyraźnie zaznaczone, że w walce Wolność zachowuje dyscyplinę, oraz ścisłą hierarchię wojskową. "Wyluzowani" są tylko w bazie. Wystarczy podać za przykład wypędzenie najemników z Doliny Mroku.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Reklamy Google

Re: Wolnosć <-->Powinność

Postprzez Deathstroke w 10 Maj 2017, 22:45

Mi się podoba sam fakt, że można dołączyć do frakcji n. Ja sam wybrałem Powinność tak na początek i wątek wojny był ciekawy a nagroda jeszcze lepsza. Szkoda, że ta wojnę można strasznie szybko wygrać. :wódka: :kotek:
Deathstroke
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 10 Maj 2017, 22:21
Ostatnio był: 25 Lut 2018, 14:32
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości